Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo sto kaze Vladan. Da ne lici ni na sta, nikome ne bi smetala, ali posto je lepa, zgodna, ima silikone, onda je svi video kao laku devojku i automatski ona ne znada peva. Vazi sto ne zna Ne peva vanserijski ali ko god se razume u tonove, krajeve, i sve aspekte u vezi pevanja, zna da devojka dobro peva. Da mozda vi ne bi ste ovo bolje otpevali ?



    Naravno, tu je i ultimativni hit



    Cuj prvi maj

    Comment


    • Slazem se asprilja.Koliko ima nekih koje cu 100 puta cuti i necu zapamtiti kako se zovu,nju sam jendom cuo i ostala mi je.Ima to nesto,onaj faktor x.Lijepa je,svidjalo se nekom ili ne lijepa je zena,atraktivna,dobro gradjena i dobro pjeva.Da,da,dobro pjeva,poslusajte Zajdi,Zajdi.

      Kako pjeva Tihog ubicu

      sigpic

      Comment


      • Ovako mogu da definisem Karleusu: kad se poneki put predjem pa cujem ili procitam sta je ona izjavila, mene bude sramota koliko je to glupo
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Sa njim je svaki novi rastakan bez suza,ma gde je taj muskarac sto samnom zivi,a ne zivi idemoooooooooooooooooooooooooooooooooooo

          Nek uzbuna kreneeeeeeeeeeeeeee
          sigpic

          Comment


          • Bas tako, npr Sanja Ilic i Balkanika, oni vaze za neke vrhunske umetnike, ja tek prekjuce saznao da je Sanja Ilic musko Karleusu svi znaju, od 3 do 333. A Tihi ubica je poezija, kakav tekst Inace zena traje od 1995. to je 16 godina. Na stranu sta ona izjavljuje, to je taktika, da se privuce paznja, da ti njeno ime bude urezano u glavi, a to i jeste, sto dokazuje i da je Jeca pored svog talenta, glasa i stasa veoma inteligentna i da ima vrhunsku taktiku.



            Cuj prvi maj

            Comment


            • Comment


              • hahaha

                ja sam prvo pomislio da se vi zezate sa onim pozitivnim komentarima o JK medjutim sad vise nesmem ni da komentarisem...znaci ovde imamo neke ozbiljne JK fanove
                http://www.kuvajsam.com

                Comment


                • Vladane, apelujem na tebe da nastavis sa odbrojavanjem postova.
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment






                  • Nije mi jasno kako nekome moze smetati ova muzika

                    Comment


                    • Originally posted by maximus28 View Post
                      hahaha

                      ja sam prvo pomislio da se vi zezate sa onim pozitivnim komentarima o JK medjutim sad vise nesmem ni da komentarisem...znaci ovde imamo neke ozbiljne JK fanove
                      Da li zelis da kazes da si ti bolji covek od nas jer slusas drugaciju muziku ? Tebi pretpostavljam ni Ceca, ni Milena Ceranic ne valjaju ? Argumentuj mi koji deo pevackog aspekta fali Karleusi kad si toliko strucan ?
                      DJUSKAAAJ !

                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Ne znam..ako ona dobro peva,kako je onda Tose pevao,ili Serif Konjevic..Haris Dzinovic..

                        Comment


                        • Nisam cuo da je neko rekao da Lejdi Gaga ne umije da pjeva.A mnogo je ekstravagantnija od Dzej Kej.I ne umije da pjeva tako dobro kao Dzej.Ne moze da izvuce ono nek uzbuna krene garant.
                          Sanja Ilic je musko?

                          POkazala je u Velikog brata da je pametna,ona jednostavno glumi.Odlicna je glumica.



                          Nije idealna ali je vise nego dobra!
                          sigpic

                          Comment


                          • Cekaj, neki ovde osporavaju Jelenin pevacki kvalitet!?


                            Voimja oca
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by Vule_89 View Post
                              Ne znam..ako ona dobro peva,kako je onda Tose pevao,ili Serif Konjevic..Haris Dzinovic..
                              Oni pevaju izvanredno, a ona peva dobro. Peva i Selin Dion bolje od Lejdi Gage, pa sta ? Ovi imaju bolje pesme i to je to. Ne mozes da igras u diskoteci uz " Jos ti na licu pise cija siiii, samo moja nisi "
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Ma pusti,ljubomora im ne da
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X