Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno,dusa je najbitnija,ono sto je unutra.On ima ogromnu dusu.Kako veliku dusu ima taj covjek.
    sigpic

    Comment


    • Ima li nekog da sutra ustaje rano,ili svi neradnici?!
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Naravno,dusa je najbitnija,ono sto je unutra.On ima ogromnu dusu.Kako veliku dusu ima taj covjek.
        Svidja joj se sto je visok pogotovo kad se popne na novcanik.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by AcaGrobar View Post
          Ima li nekog da sutra ustaje rano,ili svi neradnici?!
          Uusta je rano ? Kakve perverzije izmedju redova od strane mladjanog nam Ace
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Dzo nemoj da se naljutis ali ovo je bas slabo bilo.Jedna od gorih fora koje sam vidio.Mada od tebe covjek i ne ocekuje bolje
            sigpic

            Comment


            • Probao nije proslo .

              Zato i nisam u LEPIM.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Niikad neces ni biti,nisi taj nivo.No kad bi svi bili svijet bi bio savrseno mjesto.Ako sa jedne strane postoji doktor nauka mora da postoji i perac prozora sa druge,da se odrzi neki balans u univerzumu
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by asprilja View Post
                  Uusta je rano ? Kakve perverzije izmedju redova od strane mladjanog nam Ace
                  Jedini si provalio...
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Jbt, sad kad se nisam isekao... Cujem neko sustanje u drugom delu sobe, ustajem, osvetlio sa lampom na mobu, kad ono, JE*ENI MIS mi protrcava pored nogu Jedva ga uhvatili pod neku ciniju i bacili u dvoriste Kako je dospeo u sobu, misterija. Posle gledam po sobi, ladno mi izgrickao kutiju od plazma keksa. Imam celu zalihu u sobi. Valjda i misevi znaju da valja

                    Comment


                    • Originally posted by zdravkelja View Post
                      Jbt, sad kad se nisam isekao... Cujem neko sustanje u drugom delu sobe, ustajem, osvetlio sa lampom na mobu, kad ono, JE*ENI MIS mi protrcava pored nogu Jedva ga uhvatili pod neku ciniju i bacili u dvoriste Kako je dospeo u sobu, misterija. Posle gledam po sobi, ladno mi izgrickao kutiju od plazma keksa. Imam celu zalihu u sobi. Valjda i misevi znaju da valja

                      Jel si proverio da li je mis ili si ga na procenu izbacio ? Mozda je neka cincila ?
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Ma mis pravi, nisam blesav . U stvari, imam sobu u potkrovlju, a jedan deo potkrovlja je i dalje klasican tavan, nije preterano sredjeno (paucina i sve to ). Ali je odvojeno debelim zidom i vratima. Jedino ako se odatle kroz neku rupu provukao...

                        Comment


                        • 1000 lajkova,doslo je vrijeme da se povucem sa foruma.
                          sigpic

                          Comment


                          • Dok ne budes imao bar jos dvije nule , nigdje ti ne ides
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Aj ostacu dok ne dodjem do 30000 postova,onda je vrijeme za penziju
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Aj ostacu dok ne dodjem do 30000 postova,onda je vrijeme za penziju
                                E onda sam spreman da sa tobom opicim neki dijalog do jutra ako treba

                                Comment

                                Working...
                                X