Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    Pa to nije jedan od tih sto je navela Lakostica Otkud to da se ti identifikujes sa takvim zlocincem kao sto je Ervin Romel zvani pustinjska lisica ? Ti si mi delovao kao momak koji nije u tom fazonu Da li smatras za sebe da si pustinjska lisica ?
    Pa nije ga navela, ali pomenula je Hitlera i Mengele-a, a Rommel ima veze sa njima
    Rommel je bio veliki um, jedan od najboljih generala, odusevio me!

    Ma nema to veze sa mnom. Tacno je ono sto si rekao vezano za zlocince, ne volim ih ;)
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by Ivan Piper View Post
      Pa nije ga navela, ali pomenula je Hitlera i Mengele-a, a Rommel ima veze sa njima
      Rommel je bio veliki um, jedan od najboljih generala, odusevio me!
      Razumemo se

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        Pa nije ga navela, ali pomenula je Hitlera i Mengele-a, a Rommel ima veze sa njima
        Rommel je bio veliki um, jedan od najboljih generala, odusevio me!

        Ma nema to veze sa mnom. Tacno je ono sto si rekao vezano za zlocince, ne volim ih ;)
        To stoji da ima veze s njima, cak je i u rangu sa njima
        Bio je veliki um, ali je bio i los covek, zabijao je prijateljima noz u ledja, takav ne zasluzuje da se nadje na tvom avataru ;) Nije Romel za tebe, ti si mi vise za neki Romul i Rem fazon
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Originally posted by asprilja View Post
          To stoji da ima veze s njima, cak je i u rangu sa njima
          Bio je veliki um, ali je bio i los covek, zabijao je prijateljima noz u ledja, takav ne zasluzuje da se nadje na tvom avataru ;) Nije Romel za tebe, ti si mi vise za neki Romul i Rem fazon
          On prijatelju zabo noz u ledja??? On je svoj posao vrsio odlicno, i jbg, ako je istina da je ucestvovao u zavjeri, uradio je to za dobrobit ne naroda, nego cijelog svijeta. Jednostavno vidio je da je Hotler poludio, i da njegova vladavina vodi ka propasti...
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by Ivan Piper View Post
            On prijatelju zabo noz u ledja??? On je svoj posao vrsio odlicno, i jbg, ako je istina da je ucestvovao u zavjeri, uradio je to za dobrobit ne naroda, nego cijelog svijeta. Jednostavno vidio je da je Hotler poludio, i da njegova vladavina vodi ka propasti...
            Pa ako je ucestvovao u zaveri protiv prijatelja to znaci da mu je zabo noz u ledja zar ne ? Sta sam pogresno rekao Dobro je on znao kakav je njegov prijatelj, nego je isao kako vetar duva, karakteristika losih ljudi.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              Pa ako je ucestvovao u zaveri protiv prijatelja to znaci da mu je zabo noz u ledja zar ne ? Sta sam pogresno rekao Dobro je on znao kakav je njegov prijatelj, nego je isao kako vetar duva, karakteristika losih ljudi.
              Ali nigdje ne postoji dokaz da je on ucestvovao u zavjeri. Nema dokaza.
              Hitler je bolovao od svega i svacega u poslednjim godinama rata, bio je uplasen, sve ga plasilo, stvarao je neke iluzije, pa je i sklanjao sve sa puta za sta je umisljao da mu predstavlja problem.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Za razliku od nekih pozeljnih karakteristika, kao sto su biti poltron kojem ce neko uvaliti neku laznu, naivnu, debilnu ideologiju zbog svoje licne koristi.

                Comment


                • Originally posted by Ivan Piper View Post
                  Ali nigdje ne postoji dokaz da je on ucestvovao u zavjeri. Nema dokaza.
                  Hitler je bolovao od svega i svacega u poslednjim godinama rata, bio je uplasen, sve ga plasilo, stvarao je neke iluzije, pa je i sklanjao sve sa puta za sta je umisljao da mu predstavlja problem.
                  Pa ako cemo tako, nigde nema ni dokaz da je Hitler bolovao od svega i svacega, da je bio uplasen i da je stvarao iluzije Istoriju pisu pobednici, nema tu nikakvih dokaza
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by asprilja View Post
                    Pa ako cemo tako, nigde nema ni dokaz da je Hitler bolovao od svega i svacega, da je bio uplasen i da je stvarao iluzije Istoriju pisu pobednici, nema tu nikakvih dokaza
                    grijesis, za to ima dokaza. Svjedoka. Mengele je ispricao sve sto se tice toga... ;)
                    Ali jbg, sto pricamo mi o ovome, pa nije mi Rommel idol kao licnost,vec se istice kao vojskovodja, htio sam da stavim avatar cisto onako...
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan Piper View Post
                      grijesis, za to ima dokaza. Svjedoka. Mengele je ispricao sve sto se tice toga... ;)
                      Ali jbg, sto pricamo mi o ovome, pa nije mi Rommel idol kao licnost,vec se istice kao vojskovodja, htio sam da stavim avatar cisto onako...
                      Pa istoriju pisu pobednici, sta je tesko naci svedoka koji ce da potvrdi ono sto pobednicka strana kaze Dokazi su crno na belo. Ne znam ja brate, mnogo si se ti vezao za ovog Romela, nisam to ocekivao od tebe, nono ;)
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Pa istoriju pisu pobednici, sta je tesko naci svedoka koji ce da potvrdi ono sto pobednicka strana kaze Dokazi su crno na belo. Ne znam ja brate, mnogo si se ti vezao za ovog Romela, nisam to ocekivao od tebe, nono ;)
                        Nisam se vezao!
                        osim avatara, nemas dokaz. jbg
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Piper View Post
                          Nisam se vezao!
                          osim avatara, nemas dokaz. jbg
                          Branis ga svim sredstvima kao da je Tesla, Andric ili Ceca, a ne zlocinac Mada, mozda sam ja i previse dobra dusa za te okrutne lobanje
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by asprilja View Post
                            Branis ga svim sredstvima kao da je Tesla, Andric ili Ceca, a ne zlocinac Mada, mozda sam ja i previse dobra dusa za te okrutne lobanje
                            Ma ne branim ga, samo pricam ono sto znam, i kako po nekim izvorima jeste...
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Piper View Post
                              Ma ne branim ga, samo pricam ono sto znam, i kako po nekim izvorima jeste...
                              Pusti izvore, ne kaze se dzabe, od izvora dva putica ;) Mislite o tome ;)
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                Pusti izvore, ne kaze se dzabe, od izvora dva putica ;) Mislite o tome ;)
                                Ajde sjutra nastavljamo ;)
                                Idem da spavam sad... laku noc
                                Last edited by Drunken Whaler; 21-01-12, 03:59.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X