Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek mi neko na pm posalje sto je uradio g. Tomik.

    Unapred zahvalan.

    Comment


    • Originally posted by AcaGrobar View Post
      Svakako je ispunio cilj.Sad protiv Federera moze samo da spremi vazelina...
      Vaselen po Fedrer dopo mozda

      Duka ako sam dobro razumio mi koji podrzavamo nismo dobri ljudi?Ili ja pogresno citam izmedju redova?
      sigpic

      Comment


      • Vladane,banalizovao si...nismo djeca;)


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Alo,alo Vladane...nista nisam rekao sa vas,samo sam rekao da mi se taj potez ne svidja,i to je to.Zato i sluzi ovaj forum,za razmenu misljenja.Sta ti je danas?!
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Nije pio multivitu vec par dana, pa ga hvata kriza i nervozan je
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment




            • Ja castim prvu turu

              Comment


              • Aco nisam ni rekao da si rekao nesto cini mi se.Samo od jedinstvenog slucaja da je cijeli forum saglasan oko iste stvari dodjosmo da zakljucka da ipak nije.

                Strawberry,ajde Ljubo ne sprdaj se,pa od same pomisli na to covjeku bude muka
                sigpic

                Comment


                • Tek sad vidim da si se obratio Duki,izvinjavam se
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • znaci,rekao sam uslovno 'gotovo cijeli forum' a u nastavku maaalo kasnije iznio da je ipak ogromna vecina!..to kad sam tebe procitao;)


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Kako bih sad popio Multivitu, bez zezanja. Onako sa hladnom Akva vivom i produzenom s mlekom, nema nista lepse. Aj Ljubo tebra stavi sliku sa ukusom limuna, pa da se nakanim da odem do radnje da je kupim. A jos kako se Vladan otrovao, daje ti i neku draz da moze nesto potencijalno lose da se desi, radi adrenalin, kao kad se kupas sa ukljucenim bojlerom
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Nego jeb*s Tomika,kad cemo mi da opicimo hax-a?
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Originally posted by AcaGrobar View Post
                          Tek sad vidim da si se obratio Duki,izvinjavam se
                          Nema problema Coa,nemas potrebe da se izvinjavas,iako je to lijep i castan potez.I da se nisi izvinio ja ti ne bi uzeo za zlo i ne bi ti prigovarao.Zbog toga i ne sudim Bernardu.
                          Originally posted by Duka View Post
                          znaci,rekao sam uslovno 'gotovo cijeli forum' a u nastavku maaalo kasnije iznio da je ipak ogromna vecina!..to kad sam tebe procitao;)
                          Da,da,mali nesporazum,nikakav problem.Meni muka da nabrajam,a znam jos 10-ak koji ne zamijeraju.Stavise,par njih rece kakav car,legenda,svaka mu cast,svaka mu dala,svaka mu se dala i sl...
                          sigpic

                          Comment




                          • Comment


                            • A sto onda za Robina stalno pricate da je lopov a covek je mala maca za ovoga...
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Sport nije sport da nema ovakvih stvari,pobogu ljudi sta vam je
                                I lopov je i Robin i Bernard i Almagro,jel ima tu neceg loseg?Nema niceg,jer na osnovu ovoga ne mozes zakljuciti kakav je covek ovako nikako,jer se desi da se potpuno drugacije ponasaju na terenu i van njega.
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X