Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ja iskreno nisam...nit' idem kod doktora,nit' lezim u krevetu...Nekoliko ispita sam polozio sa solidnom temeraturom

    Mislim da tu nema pravila...Sve zavisi koliko su roditelji razmazili svoju decu.
    Bogme ja odlezim. Lekar se poseti jedino ako bas se pogorsa stanje, za sitnice ne idem. A i kao baba sam neko kratko vreme kad me uhvati neka bolest, al' to samo jer se obicno razbolim na mozda godinu dana, na tom polju imam bas srece. A sto je najsmesnije, vise kukam kad imam prehladu ili virus, nego kad sam polomio ruku ili istegao ligamente, a ovo u sustini mnogo vise boli.

    Comment


    • Ma ja imam neku teoriju da je sve to u glavi i da mozes snagom volje da izbegnes to smaranje po krevetu i gledanje dosadne televizije...moj zivot je maltene isti kada imam temperaturu,virus i kada sam zdrav ko dren

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ma ja imam neku teoriju da je sve to u glavi i da mozes snagom volje da izbegnes to smaranje po krevetu i gledanje dosadne televizije...moj zivot je maltene isti kada imam temperaturu,virus i kada sam zdrav ko dren
        Pa sad zavisi, bolje je da odlezis jedan dan i pijes caj, nego da se gubis, jer ce ti se nekad pogorsati samo stanje, pomaze uvek ako si cist u glavi i tad, to da, ali ne mozes bas sve snagom volje, ima kad mora da se lecis.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Ma ja imam neku teoriju da je sve to u glavi i da mozes snagom volje da izbegnes to smaranje po krevetu i gledanje dosadne televizije...moj zivot je maltene isti kada imam temperaturu,virus i kada sam zdrav ko dren
          Daj bre...
          Kad porastem zelim biti Ljuba

          Ja se inace retkom razbolim ali kada se razbolim to bude bas velikih razmera, evo nedavno sam imao temperaturu 40...
          Tako da molim te ne odvaljuj da ti je isto kada ti je temperatura 40 i 37.
          Covece ti si u bunilu kad te tako nesto uhvati! Pa da si Sigmund Frojd ili neki njegov pacijent koji je snagom volje krivio kasiku ne mozes to prelazati na nogama... ni lekovi ne pomazu neko vreme a ne snaga volje...
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Ljubo izvini,ali nije to u glavi...nije to psihicka bolest! Nego jbt onemocash,tijelo ne moze;) temperatura,malaksalost,ne mozes da se osjecas i ponasas isto kao da si zdrav.


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Poznato je da se ja sa Indigom i ne slazem toliko cesto, ali ovog puta je u pravu: svi muskarci su kukavice i kad se razbole to je smak sveta
              Postovana(i) gđice(g.) Boksi,

              Zasto generalizujete? Pa dao sam Vam jedan mali case study, gdje je sumirano ponasanje moje malenkosti, per se.
              Cinjenice su:
              Ja sam muskarac.
              Odlicno podnosim bol, bolesti, povrede...
              Nesto sto je pretpostavka, koja bi mogla prerasti u činjenicu, je da ste Vi žena.
              Sad, Vi tvrdite da su SVI muskarci slabici, a zene jake... Ako smo zakljucili da sam ja muskarac, a isto smo zakljucili da sam snazan u kriznim situacijama, onda jedino mi pada na pamet da ste i Vi muskarac, jer stalno isticete inferiornost suprotnog pola od Vaseg. Nešto što je najvjerovatnije istinito je da ste Vi muškarac, zarobljeni u tijelu žene.
              Ili Vi, ili ja! Sebe poznajem malo bolje od Vas, tako da sam blizi misljenju da ste Vi u pitanju.

              Ne mogu izvesti neki drugi zakljucak iz postojecih cinjenica i pretpostavki.

              Hvala lepo <3

              Comment


              • Bravo MGS;) Neka si joj reka'...mada nece ti ona to prihvatiti,znamo to


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Ja isto nikada ne kukam kad sam bolestan. Kao klinac sam voleo da se razbolim da ne odem u skolu, mnogo jak osecaj imas 39.2, ne ides u skolu i slusas od Cece 39.2, a onaj osecaj ko da si drogiran, cas toplo- pa hladno, ususkas se onako lepo. Cak i dan danas, nemam nikakvih problema sa temperaturom Ufff, temperatura zna biti gotivna stvar. Temperatura i letnja avantura, more tmtmtm i zvezde gore.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by M_G_S View Post
                    Cinjenice su:
                    Ja sam muskarac.
                    Ovo nije cinjenica.
                    case closed
                    Hvala lepo <3
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Nisam rekao da je psihicka bolest. Nego da te sitnije bolesti mogu da se "prevare"

                      Indigo,gde sam ja spominjao temperaturu 40??? Mislio sam na viruse,prehlade i manje temperature...

                      A za to "odvaljivanje"...nema potrebe.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ovo nije cinjenica.
                        case closed
                        Hvala lepo <3
                        kako volis da izvlacis iz konteksta,a ne gledas sutinu posta,volis da namjerno ides ljudima na zivce!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Jedino nisam voleo da me uvaljaju u ono sirce da mi skidaju temperaturu, to mi je udaralo na muskost, to sam uvek bacao od sebe. Is sotono !
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • ma ljubo,nisi ti rekao da je psihicka bolest,nego da je sve u glavi,pa sam ja onda to iznio da top nije psihicka bolest hehhe inace,ok slozicu se s tobom u sustini


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              kako volis da izvlacis iz konteksta,a ne gledas sutinu posta,volis da namjerno ides ljudima na zivce!
                              Dragi Duka,

                              Ne krivite je i prihvatite je takvom kakva je. Svi smo mi nastali iz zvjezdane prasine. Svi smo mi đeca zvijezda, ma kako god se ponašali, ma kakvu god seksualnu orijentaciju prikrivali, ma koliko god bili dosadni, i gusili neposredno okruzenje svojom energijom... Svi mi zajedno dijelimo ovu prelijepu planetu i trebamo prihvatiti drugacije od nas.

                              Hvala lepo <3

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                Jedino nisam voleo da me uvaljaju u ono sirce da mi skidaju temperaturu, to mi je udaralo na muskost, to sam uvek bacao od sebe. Is sotono !
                                Brate ja koliko sam bio otporan na mene su morali esenciju stavljati.
                                Za one koji ne znaju sta je esencija, jbg ja im necu reci.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X