Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemam, ali zato imam sve ostalo ko doticni gospodin.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      Nemam, ali zato imam sve ostalo ko doticni gospodin.
      Zaradjujes milione lupajuci gluposti kao on?
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Tajfajzen brate, samo druga valuta. Nego, ne rece ti meni nikad sto Aca Grobar. Da li znas da kad stavis tako Grobar to znaci da nisi pravi Grobar. To ti je ko onaj sto stavi na mircu, SlAdAk_zGoDaN^90, taj nikad nije sladak i zgodan. Psihologija te odala, trazi da ti menjaju taj nik, mojne da si SwAtKa_Pl@WYScHTzXeEtZ4_95.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • "Nisam pijan dogod bih odbio Jelenu Bacic Alimpic"
          -Dr. Asrpilja"-
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Imas pravo. A ima i ona sto se uvek kaze posle te.
            " Od biraca, nema glasaca"
            -Dr. Asprilja-
            Cuj prvi maj

            Comment


            • kako sam se opjanio sinoc,aoooo zlo


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahr...5-km/120117088

                Miko u transu

                Comment


                • Nego sta cemo mi sa devojkama koje kazu momcima da idu kod frizera na sisanje i satiranje, a dolaze kod mene na sisanje i satiranje ?
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Nisam ja to dobro formulisao, cuj sta cemo sa njima, znam sta cu sa njima. Nego da li je devojka lisica slagala kad napise decku poruku, e ne mogu da se vidim danas s tobom, idem na sisanje i satiranje, a on joj odgovori sa dobro draga, nema problema misleci da ide kod frizera, a ona dodje kod mene na sisanje i satiranje ? Da li je to prevara ? Da li ona moze da se vadi na to da joj je on dozvolio da dodje kod mene ? Filozofsko pitanje
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Nisam ja to dobro formulisao, cuj sta cemo sa njima, znam sta cu sa njima. Nego da li je devojka lisica slagala kad napise decku poruku, e ne mogu da se vidim danas s tobom, idem na sisanje i satiranje, a on joj odgovori sa dobro draga, nema problema misleci da ide kod frizera, a ona dodje kod mene na sisanje i satiranje ? Da li je to prevara ? Da li ona moze da se vadi na to da joj je on dozvolio da dodje kod mene ? Filozofsko pitanje
                      Ako imas zavrsen frizerski kurs onda kad odradis posao napravis frizuru kao bonus i onda nije nista slagala. Ucinis i njoj a time i sebi jer ce da te preporuci prijateljicama(verovatno i sire) i vise zabave za tebe. Bavim se istim poslom pa znam, naravno svako u svom gradu dominira.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mudro ti zboris Nesh. Napravim joj Brazilku, pa mi preporuci neku Brazilku ? Tajfajzen neki a ? To bi bila surova dominacija, posle surove dominacije.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Kolega Petrovic, sedeo sa mnom u klupi u 8/2. Stariji je od mene ali valjda je pao godinu, pa je dosao u moje odeljenje. Mnogo mudar covek, dominator nemirnog duha, uvek neke dogodovstine s njim.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Igrali smo zajedno za skolu, ja na pleju, on na krilu, bio skocan, a imao je i meku ruku ko puter. Trenirao je u Lovcenu sa Carapicem.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Kad ja obavim te radnje uvek stavim ogledalo u ogledalu i pitam jel odgovara duzina ? Bitno je da ne traze nadogradnju. Akadamija Asprilja.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Nista masinica, nista dildo Tuto, to kad su same kuci, ne volim to pomagalo. Sve im ja to odradim rucno, moze i makazice, a moze i 69. Ako imas jos neko pitanje, ne ustrucavaj se, klinika Asprilja Svarcald, slatka ko Tiramisu je uvek tu za vas.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X