Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ti si ljubomoran sto je moj posao takav da imam pristup netu i sto mogu da dolazim na forum.
    Kupicu ja ipod pa cu biti mnogo vise na forumu,ovo sad je premalo!
    Da,bas sam ljubmoran sto si svaki dan na poslu 8 sati
    Originally posted by S-Nash View Post
    Bio sam i to jedan od najjacih i najaktivnijih, samo sam shvatio da sam prerastao tu instituciju pa sam sam napustio grupu, prosto sam daleko iznad vas.
    Koliko si lud povjerovaces u to
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by AcaGrobar View Post
      E kad te budu banovali sledeci put ja ih necu vise podmicivati da te vrate...izdajnice!
      Kad sam se vratio nisi mi ni dobrodoslicu pozeleo vec si odmah sebe sa mesta stopera Rnica prekomandovao u Cavija, kao ja sam Cavi xexexe, nono ti si Rnic. Izdao si nas, sad mozes samo da snimas niskobudzetni 'rnic. Molim Nesha i Vladana da ne vode te lazne polemike, nema vise krtica. Nesh umesto Ace Grobara u grupu. Unapred hvala, Faustino Asprilja !
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Originally posted by asprilja View Post
        Kad sam se vratio nisi mi ni dobrodoslicu pozeleo vec si odmah sebe sa mesta stopera Rnica prekomandovao u Cavija, kao ja sam Cavi xexexe, nono ti si Rnic. Izdao si nas, sad mozes samo da snimas niskobudzetni 'rnic. Molim Nesha i Vladana da ne vode te lazne polemike, nema vise krtica. Nesh umesto Ace Grobara u grupu. Unapred hvala, Faustino Asprilja !
        auuuu,znaci teras Lepe da biraju izmedju ACE i tebe...

        nadam se da ces ostati dostojanstven i cestitati mi na kraju :P
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Koliko si lud povjerovaces u to
          Nikad nisi uspeo da sakrijes svoju ljubomoru.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by AcaGrobar View Post
            auuuu,znaci teras Lepe da biraju izmedju ACE i tebe...

            nadam se da ces ostati dostojanstven i cestitati mi na kraju :P
            Vidi 'Rnica sto ima visoko misljenje o sebi. Oprosti mu Svevisnji, oprosti mu Ceco, srpska majko !
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              Vidi 'Rnica sto ima visoko misljenje o sebi. Oprosti mu Svevisnji, oprosti mu Ceco, srpska majko !
              A Ceca kaže da je sve tačno što asprilja kaže.
              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                Vidi 'Rnica sto ima visoko misljenje o sebi. Oprosti mu Svevisnji, oprosti mu Ceco, srpska majko !
                Valjda oprosti mu srpski oce Pantela.
                sigpic

                Comment


                • Steta Coa,steta

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Steta Coa,steta

                    I ja kazem.Steta sto ce Asprilja napustiti nas kolektiv..

                    a nekako je imao potencijala,ali sta ces,zamerio se meni.A svi znamo da su ljudi kao ja(koji idu kako vetar duva) uvek najuspesniji kod nas...
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Evo cisto da doprinesem rasnosti ove teme.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Adin View Post
                        A Ceca kaže da je sve tačno što asprilja kaže.
                        Tako je Adine !
                        Kaze mi jos i



                        ali je ne slusam. Kaze da kad me vidi, sve joj se



                        Kad sam u zatvoru ili bolnici, moli ih tamo kaze



                        Oni je puste, ona meni dodje u suzama i kaze, saznala sam da si me prevario, a ja



                        Ja joj kazem, lazes da si me prebolela kucko. Ona kazem lazem



                        jer si



                        i tebe moja

                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Originally posted by Shardonnay View Post
                          Ako sam ja uzrok razdora medju Lepima, otici cu.
                          Niste. LEPIMA je odavno trebao glas razuma, neko ko posmatra stvari drugacije... Mozete samo da doprinesete da grupa bude jos kvalitetnija.

                          Originally posted by hamza_TM87 View Post
                          Eto ni ja nisam vise LEP
                          Steta, jer ste bili mozda i najLEPsi. Moja lijeva ruka, jer sam ljevak. Ali vraticete se Vi... Treba Vam samo malo odmora. Mjesecima ste davali sebe, doslo je do zamora materijala... treba malo odmora.

                          Originally posted by S-Nash View Post
                          I onda se kao Stanojevic posle vratis pa te najuri Djura. (MGS)
                          Najmudriji medju nama. Ali necemo tako. Moramo pokazati da smo drugaciji.

                          Originally posted by AcaGrobar View Post
                          Auuuu ako su Hamzo i Vladan otisli,ne isplati se vise biti clan te grupe ljudi...
                          Ako ste i dalje clan grupe, ja cu Vas sad iskljuciti. Da se ne maltetirate...
                          Originally posted by Vladan View Post
                          Ostavljas nam mrvice,nesto na kasicicu.To nije odlika LEPIH.Mozda sad i jeste ali prije nije bila.
                          Mada nisi ti kriv samo,vec i MGS,nije ni pokusao da nas zaustavi,eto koliko mu znacimo
                          Znate da mi nismo grupa, vec skup pojedinaca. Uvijek smo se trudili da ohrabrimo individualce. Vi ne idete zato sto Vam nesto smeta, idete jer je nas rad ima rezultate. Znam da ste, nakon raznih konsultacija sa clanovima LEPIh, otvorili NVO koja se bavi zastitom potrosackih prava. Mozda 50. takva, ali sam siguran da cete Vi unijeti promjene.
                          Originally posted by asprilja View Post
                          Dajte da pregovaramo ljudi. Evo, meni Shardonnay, Altlostica Lakostica, Majabl, tennis, (ponekad Miss Poison), Bojanu ostavljam Akanu, a ostalih 15 clanova nek se dogovore oko Dan D. Mislim da je to totalno posteno, sta ocete vise od mene ? Ocete li dusu da mi uzmete ?
                          Da ne bi mozda neko sa strane pogresno shvatio, neko ko nije clan grupe i nikad nece ni biti, moram reci da su ovo sale visokog kvaliteta. LEPI su uvijek bili postivaoci svega sto mrda na ovom svijetu, i univerzumu, pa tako i zena.
                          Zene nisu predmeti, pa da ih mi tako dijelimo medju sobom, iako bi nam se moglo. Zene imaju svoje ja, osjecanja, stav, takodje su lijepe i kao takve zasluzuju svako postovanje.
                          Originally posted by Vladan View Post
                          Daj nam Lakosticu i tennis i mozemo da pricamo
                          Samo anex na vec postojecu odlicnu salu... Ja se i dalje grohotno smijem... Ho ho ho ho...

                          Ps. Sada pitanje za sve clanove, ovako javno. Hocemo li i ovu Bojanu pozvat, onako javno, pa da moze da prica da nas je odbila?? Da joj ucinimo taj merak. Ionako kad god udjem u grupu, da vidim kakva se diskusija vodi, tamo zateknem Bojanu, đe se sunja.

                          Hvala lepo <3

                          Comment


                          • Crveni karton za Acu "Grobara", totalno zasluzeno, nema tu polemike, da li je za iskljucenje, da li nije, nije on Kompani. Sa dve noge nam je podmuklo startovao sa ledja i onda nas mesarski nagazio na zemlji dok nam je kao pruzao ruku da ustanemo. Na prvom testu, ociglednoj igrici medju clanovima je pokazao nedovoljan kapacitet, nepostovanje i nelojalnost prema grupi.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Ja ne znam sta ste vi nocas radili, ali jedan clan vase grupe se otrovao, zavrsio u hitnoj, bio na infuziji i nema pojma kad ce da svrati na forum.
                              Vladan vas pozdravlja ;)
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Stvarno???
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X