Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovako sumnjali smo da postoje krtice u nasim redovima, izlozili smo malom testu pojedine clanove, i dosli smo do imena Aca "Grobar". To je covek koji je nazvao lepe bez Vladana i Hamze "ovi ljudi" . Lepi su kolektiv i nikada se ne bi svadjali, pogotovo ne ovako javno preko medija. Tako da kod mene su Shardonnay, tennis, Majabl, Dan D, Lakostica, Dunja Ilic i Miss Poison, Bojana je kod Akana, a ostali clanovi lepih furaju po 3 eskort dame u izlasku. Aca "Grobar" vise nije clan lepih, a LEPI su nikada jaci i slozeniji.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Dosli smo do rjesenja,mimo ociju javnosti.Ne mogu otkrivati detalje ali Hamzo mozemo izuzetno zadovljni bit'.Vracamo se u grupu!

      Ipak posto je ovo bio i manji test Aco tvoja reakcija je za sve nas neocekivana i razocaravajuca.Nadam se da MGS i Dominator nece napraviti neke velike disciplinske mjere za tvoj potez,jos jednom ponavljam krajnje razocaravajuci.

      Ja moram i da ti se zahvalim u svoje ime sto bi isao samnom do kraja,ako jednog dana budu postojali PRELEPI bices u njima!No,tvojom reakcijom je svaki istinski LEPI ne nezadovoljan,nego ne prezadovoljan,a ni tako se to nezadovoljstvo ne moze opisati.


      edit:Hamzo ono sto za javnost prica i nije toliko bitno,mi smo odlicno prosli!
      sigpic

      Comment


      • auuuu drugari dokle ste vi stigli...
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Ali posto sam ja covek velikog srca, ja sam ipak odlucio da Aca Grobar ostane medju LEPIMA. Nece vise sa Indigom ciniti stub odbrane, mesto u timu mu nije rezervisano, morace vredno da radi na treninzima i da se dokazuje. Ovo je opomena pred iskljucenje i bice pod budnim okom javnosti. Imam i ja dusu
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Posto niko ne cita temu za Hax moram ovdje! Ulazite haxball soba ARAPSKA SABLJA pw: 1234! Hajde da ubijemo vrijeme do AO!

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              Ali posto sam ja covek velikog srca, ja sam ipak odlucio da Aca Grobar ostane medju LEPIMA. Nece vise sa Indigom ciniti stub odbrane, mesto u timu mu nije rezervisano, morace vredno da radi na treninzima i da se dokazuje. Ovo je opomena pred iskljucenje i bice pod budnim okom javnosti. Imam i ja dusu

              Dominator milosrdni!Sad ce masa jos vise da ga voli!
              Coa imao si srece,masu srece si ima'!
              sigpic

              Comment


              • Ja mu ovo ipak ne bih oprostio ali dobro, ko ce kuvati caj i donositi novine ako njega nema...
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • ja odoh na spavanje, a evo nesto za LEPE, verujem da bi ovde izdominirali

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Hocu da se vratim u LEPE!

                    Idem kako vetar duva!
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      ja odoh na spavanje, a evo nesto za LEPE, verujem da bi ovde izdominirali

                      A AO nista?

                      Comment


                      • Vidim dosla je i neka Ivana iz Skopja devojce, zelim u ime LEPIH koji su prosli test, da im prepustim Ivanu. Asprilja je uvek bio galantan
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                          A AO nista?
                          sutra je radni dan, nista od AO-a tokom nedelje, osim kad igra Fed
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            sutra je radni dan, nista od AO-a tokom nedelje, osim kad igra Fed
                            PA da su tri radna,AO je AO Asprilja hvala

                            Comment


                            • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                              PA da su tri radna,AO je AO Asprilja hvala
                              pitacu te kad pocnes da radis ;)
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ja sam poslovni covjek ali gledam AO,tako da se manite tih izgovora
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X