Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Osecam se kao Lepa Helena Trojanska. Btw, ako se bude snimao film o ovom epskom dogadjaju, hocu da me glumi Charlize Theron
    in another life
    I will love you again, RF.

    Comment


    • Lakosticu da vam dam ? Lakosticu ? Pa dobro ljudi, ocete li i i prst da mi secete ? Ocete li glavu na panj ? tennis cu vam dati, ako mi date Dunju Ilic i tu Dan D.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • sigurno su sve devojke ovog foruma odusevljenje kako lepo trgujete sa njima
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          sigurno su sve devojke ovog foruma odusevljenje kako lepo trgujete sa njima
          ne znam za ostale, ali ja definitivno jesam.
          sigpic

          Comment


          • LIVE
            Trenutno se nalazimu na SK forumu u dijelu za različita komentartisanja ,trenutno je na snazi žestoka prepirka iz grupe LEPIH neki članovi odustaju od grupe zbog veće dominacije drugug člana te iste grupe ukljuite se prenos je uživo.
            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

            Comment


            • Originally posted by Ivan Piper View Post
              Vi sto ste izbaceni formirajte grupu "Ruzni"
              Mi cemo se nazvati PRELEPI ako ne dodje do rjesenja,pa ce onda vidjet' ovi LEPI.

              Originally posted by asprilja View Post
              Lakosticu da vam dam ? Lakosticu ? Pa dobro ljudi, ocete li i i prst da mi secete ? Ocete li glavu na panj ? tennis cu vam dati, ako mi date Dunju Ilic i tu Dan D.
              Mi smo ti dali prst,ti si uzeo ruku.Lakostica i tenis ili zaboravi na nas.D ne damo.Imas ih vec dovoljno i ovako.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                sigurno su sve devojke ovog foruma odusevljenje kako lepo trgujete sa njima
                Ti se ne buni,tebe niko ne dira!

                Bez Lakostice i tennis ne pricamo!

                Comment


                • Originally posted by D na kvadrat View Post
                  ne znam za ostale, ali ja definitivno jesam.
                  Kam tu papa
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                    Ti se ne buni,tebe niko ne dira!

                    Bez Lakostice i tennis ne pricamo!
                    ja sam glas razuma
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Kam tu papa
                      ti si me prvi odbacio
                      sigpic

                      Comment


                      • Evo dajem vam tennis, uzimam Dan D. Mislim da je to totalno posteno, Lakosticu ne dam ni za zivu glavu, nono. Znaci jos mi date Dunju Ilic, i to je to. Sta jos hocete ? Dam vam Dadu, ocete celog Shaku ?
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Ostaje D,uzimamo tennis i dijelimo Lakosticu,kao i Shardu.Uzmi ili ostavi
                          sigpic

                          Comment


                          • Eh sad, nismo mi Lepi skloni toliko plitkom humoru. Evo ovako, zadnja ponuda. Shardy, Lakostica, Majabl, Dan D, kod mene, tennis, Bojana, Miss Poison kod vas. Ako ovo nije fer, onda ne znam sta vise da ponudim. 3 sam vam cak ostavio, slovima TRI !
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Mi cemo se nazvati PRELEPI ako ne dodje do rjesenja,pa ce onda vidjet' ovi LEPI.


                              Mi smo ti dali prst,ti si uzeo ruku.Lakostica i tenis ili zaboravi na nas.D ne damo.Imas ih vec dovoljno i ovako.
                              Haha, nemoj, tu bi se tek vidjelo da sa clanovima nesto ne "stima". Adje ovako, kad kazes LEPI, i pomislis da su "lepi", ali kad kazes PRELEPI...
                              Bolje je RUZNI
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                Eh sad, nismo mi Lepi skloni toliko plitkom humoru. Evo ovako, zadnja ponuda. Shardy, Lakostica, Majabl, Dan D, kod mene, tennis, Bojana, Miss Poison kod vas. Ako ovo nije fer, onda ne znam sta vise da ponudim. 3 sam vam cak ostavio, slovima TRI !
                                Jedna je rezervisana,a nas 14 da dijelimo 2?

                                Comment

                                Working...
                                X