Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by hamza_TM87 View Post
    Hoces reci da je taj doticni gospodin dominantniji od Asprilje?

    Pusti je, moguće da je pod stresom jer je Dominator zapostavio.

    Comment


    • ma nemam reci, citate me kao otvorenu knjigu, vise nemam tajni pred vama
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • A ovo da je Fed dominantniji od mene, to je totalno xexexe xixixi. Covek koji je ozenio IMT-a, kapiram ni da je ne vara, ne izlazi, cita knjige, tipujem i da nosi suknju u tom braku. Tu se IMT sve pita, tipa, Fed duso, ajde mi donesi tasnu iz kola, zaboravila sam, a Fed cita neku literaturu, ostavlja knjigu i brzim korakom do X6 da donese IMT-u tasnu, a IMT onako uz osmeh dok joj Fed predaje tasnu, kao jaooo duso zaboravila sam da ti kazem, ostalo mi i 4 pljeskavice u gepeku, kupila sam da se zasladim, jel mi mozes doneti ? Nema problema kaze Fed, donosi joj pljeskavice, IMT lezi, jede, masti se, Fed joj posle donese krpu da obrise papke. Poljubi je onako dok se oseti na meso, pita jel treba jos nesto, donosi joj Koka kolu iz frizidera i legne opet da cita neku literaturu. I oces mi reci Bojana da je takav muskarac dominantiji od mene ? Stvarno si vickasta, imas vrhunske posalice
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          ahahahahahhaahahahahhahaha
          Tek je 2. januar,a vec imamo favorita za post godine
          Dok je uvazeni gospodin i admin manda na ovom forumu,nema kandidata za post godine,nije zanimljivo

          Sjednica fudbalskog PDF-a je u petak samo da znate,tu ce DR MANDAnda da objasnjava neke stvari
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by asprilja View Post
            I oces mi reci Bojana da je takav muskarac dominantiji od mene ? Stvarno si vickasta, imas vrhunske posalice
            Dominantniji je u svakom pogledu u odnosu na tebe.
            Ali u odnosu na Akana nije
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Dominantniji je u svakom pogledu u odnosu na tebe.
              Ali u odnosu na Akana nije
              Mojne da se duris, vidi je, cim je izvalila da nema sansu kod mene, odmah vredja i ide kod Akana, ccc, tipicno zensko, cim je odbijes, napada ti drugara
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                Mojne da se duris, vidi je, cim je izvalila da nema sansu kod mene, odmah vredja i ide kod Akana, ccc, tipicno zensko, cim je odbijes, napada ti drugara
                Ah, nisi uopste u toku, ali razumljivo je ipak si dugo bio odsutan.
                Akan je odavno na prvom mestu kod mene
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ah, nisi uopste u toku, ali razumljivo je ipak si dugo bio odsutan.
                  Akan je odavno na prvom mestu kod mene
                  Sad i neke vrste provokacija? Asprilja ja ovo ne bih trpio

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Dok je uvazeni gospodin i admin manda na ovom forumu,nema kandidata za post godine,nije zanimljivo

                    Sjednica fudbalskog PDF-a je u petak samo da znate,tu ce DR MANDAnda da objasnjava neke stvari

                    Opet sjednica,aj vidji da me proguras,da se nadjem u tom okruzenju

                    Originally posted by asprilja View Post
                    A ne, ne delim ja devojke, evo ti moj automobil, mozes jahtu da mi uzmes da krstaris Jadranom, evo ti i kljucevi od stana u Silikonskoj dolini (220 kvadrata, ful opremljen, plazma tv, centralno grejanje, KATV, bezicni internet, dva kupatila, djakuzi) ali nemoj mojih 5 devojaka da diras, necu ni ja tvojih. Ameno dori me, brate moj dobri bre !
                    Bros before ... bro.Razocarao si me,razmisljam i o najgorem.Da uzmem japanski test,rijesim ga i izadjem iz grupe
                    sigpic

                    Comment


                    • Mislio sam da volis ove Evropske trojke od 6.75, a ti bi ustvari ove Americke od 7.25, ccc, bas si bezobraznica
                      Ma uzelela me se, vidis kako me ganja, zasluzila je jedan drugarski poljubac, ali ne onaj sto ona preferira da mi zakaci pola usne, nego stvarno drugarski. Bojana
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Mislio sam da volis ove Evropske trojke od 6.75, a ti bi ustvari ove Americke od 7.25, ccc, bas si bezobraznica
                        Ma uzelela me se, vidis kako me ganja, zasluzila je jedan drugarski poljubac, ali ne onaj sto ona preferira da mi zakaci pola usne, nego stvarno drugarski. Bojana
                        uvek je i bio iskljucivo drugarski
                        a cini mi se da si ti ovo nesto sanjao
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ma uvek si u fazonu, gde si Asprilja smekeru, lepotane, zavodnice, poljubac u obraz i satro slucajno mi zakacis trecinu ili pola usne. Svidja ti se to, prodje ti strujica kroz telo. Ali neka, Faustino je dobar covek, voli da ucini drugima, ljubi, ljubi al glavu ne gubi. Mojne posle da te nosim na mojoj dobroj dusici
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by asprilja View Post
                            Ma uvek si u fazonu, gde si Asprilja smekeru, lepotane, zavodnice, poljubac u obraz i satro slucajno mi zakacis trecinu ili pola usne. Svidja ti se to, prodje ti strujica kroz telo. Ali neka, Faustino je dobar covek, voli da ucini drugima, ljubi, ljubi al glavu ne gubi. Mojne posle da te nosim na mojoj dobroj dusici
                            Ovaj komentar me je ostavio bez teksta, kakav si ti covek, ljudska gromada
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Jesmo li spremni za veceras?Na koga moze da se racuna?
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Na mene!!! ;)
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X