Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hm,pa dodaj jos Bojanu i D i to su sve djevojke na forumu a Olje odavno nema
    Vrati se Olja!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Hm,pa dodaj jos Bojanu i D i to su sve djevojke na forumu
      Pa upravo je to i poenta. Ma oce i Bojana, vidis da je bila ljubomorna na Shardi, slala mi je neke poljupce, gistro drugarske, vazi sto su drugarski, ono kao u obraz, pa mi zakaci usnu. Vagam se jos A tu dan D nisam nikada opazio, eto vam je
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Ne moze to,ti onda nisi LEP ako neces da dijelis
        D na kvadrat,dobra i lijepa djevojka,kad budes isao u RS mozda i izdominiras
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          a Olje odavno nema
          Vrati se Olja!
          Olja vrati se!
          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

          Comment


          • Originally posted by asprilja View Post
            Pa upravo je to i poenta. Ma oce i Bojana, vidis da je bila ljubomorna na Shardi, slala mi je neke poljupce, gistro drugarske, vazi sto su drugarski, ono kao u obraz, pa mi zakaci usnu. Vagam se jos A tu dan D nisam nikada opazio, eto vam je
            Nemoj da siris dezinforamcije i da pokusavas da me posvadjas sa Shardi, moj odnos sa tobom je cisto drugarski
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by MiljanVR View Post
              Olja vrati se!
              Pa zovi je da se vrati, ti si u super odnosima sa njom.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ne moze to,ti onda nisi LEP ako neces da dijelis
                D na kvadrat,dobra i lijepa djevojka,kad budes isao u RS mozda i izdominiras

                Teško se suprostaviti dominatoru, budi sretan što nam je i jednu ostavio. Ako je nabavio pasoš, ode nam i D pa ćemo se kvadrirati međusobno, sreća pa smo svestrani

                Comment


                • A ne, ne delim ja devojke, evo ti moj automobil, mozes jahtu da mi uzmes da krstaris Jadranom, evo ti i kljucevi od stana u Silikonskoj dolini (220 kvadrata, ful opremljen, plazma tv, centralno grejanje, KATV, bezicni internet, dva kupatila, djakuzi) ali nemoj mojih 5 devojaka da diras, necu ni ja tvojih. Ameno dori me, brate moj dobri bre !
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Jeeeeej, 5 zena, nema spavanja totalna ludnica. Ovo ce biti dobar AO predosecam taman ove ostale da te zabavljaju kad Fed igra, ja tad ne mogu.
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • hehe asprilja, kad igra Fed ti si totalno nebitan lik
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Teško se suprostaviti dominatoru, budi sretan što nam je i jednu ostavio. Ako je nabavio pasoš, ode nam i D pa ćemo se kvadrirati međusobno, sreća pa smo svestrani
                        ahahahahahhaahahahahhahaha
                        Tek je 2. januar,a vec imamo favorita za post godine
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          hehe asprilja, kad igra Fed ti si totalno nebitan lik
                          Zato Asprilja navija za Kudryavtseva Dominator nikad ne moze biti nebitan

                          Comment


                          • pa kad je pored vas, normalno da izgleda dominantno, ali kad se pojavi pravi muskarac (citaj Fed), odmah je u drugom planu
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              pa kad je pored vas, normalno da izgleda dominantno, ali kad se pojavi pravi muskarac (citaj Fed), odmah je u drugom planu
                              Hoces reci da je taj doticni gospodin dominantniji od Asprilje?

                              Comment


                              • Hajde pridji mi ja brojim do 3. Ja volim sa devojkom da gledam tenis, pa odjednom skontamo da smo propustili citav set jer smo se zaigrali neke drustvene igre, surove naravno jer i u tom segmentu je surova dominacija. A u 9 ujutru ja vec spavam, tako da Shardi slobodno se ususkaj pored mene i gledaj Feda, budi me oko 2 sa kafom i cedjenom pomorandzom. Kako Bojana oce da mi se ubaci u neku trojku, Rej Alen zonfa
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X