Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidi je što je ljubomorna, idi čitaj izjavu Rafe

    Comment


    • Ljubomorna?
      znas ti da za mene nema zabranjenje grupe, ja u svaku mogu da udjem i da citam sta se pise
      ali prosto ne mogu da verujem da su LEPI napravili takvu gresku...ali kad malo bolje razmislim, ipak ste vi samo muskarci
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ljubomorna?
        znas ti da za mene nema zabranjenje grupe, ja u svaku mogu da udjem i da citam sta se pise
        ali prosto ne mogu da verujem da su LEPI napravili takvu gresku...ali kad malo bolje razmislim, ipak ste vi samo muskarci
        ovo je vec bolelo.

        Comment


        • Nisam mislio na grupu, ljubomorna si na nju jer je mene upecala Evo i za tebe jedna drugarska pusa, ima Asprilja veliku dusu
          Cuj prvi maj

          Comment


          • hahahah to brate tako se to radi;) kako se lako provale


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              Nisam mislio na grupu, ljubomorna si na nju jer je mene upecala Evo i za tebe jedna drugarska pusa, ima Asprilja veliku dusu
              nisam ja od tih, meni je drago sto je moja drugarica uspela da upeca takvog tipa kao sto si ti
              evo i tebi jedan drugarski poljubac

              i pazi sta radis, inace ce biti
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Gušili ste je u grupi, morala je pobjeći. Već se radi na promociji novog člana http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post680815 Ubrzo će dostići popularnost neviđenih razmjera.

                Comment


                • Inace noto je smislio ime,da mu ne uzimam zasluge posto sam ja postovao jer on ima neko suludo pravilo da ne ispuca vise od 10 postova tokom dana.
                  sigpic

                  Comment


                  • Danas sam nešto raspoložen, mogao bih oboriti rekord

                    Comment


                    • Vodjo rekoh vec da vjerujem tvom sudu.Ipak moram da zapazim da dvojica najvecih,dva najveca dominatora i ljudi koji su na vrhu piramide pokusavaju na sve nacine da dodju do paznje jedine clanice LEPIH.Jedan je vec ubitacni tandem sa tom clanicom
                      Neka nego je i notorious u tom drustvu sad,vidjeli smo kakvo je ime timu dao,strasno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Shardi je vrednja paznje, nema tu diskusije. Kako je zaigrala sa mnom u tandemu, odmah je usla u Lepe. To mi govori, da je neko opazio da je gotivim, a cim je ja gotivim vrata lepih su joj sirom otvorena, pa joj je poslao pozivnicu. izuzetan transfer u zimskom prelaznom roku, sad smo prakticno drim tim.
                        Nego kolega Vladane, kad cemo mi da prodiskutujemo koju o Lausevicu? Da iznesemo i pozitivne i negativne stvari tog trenutnog mejnstrima. Mislim da ce nastati opasna diskusija.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Sazivam konferenciju za stampu, tacnije ovo je vise saopstenje za javnost. Prvo, volim i ja vas. Drugo, vec duze vreme zivim u nekoj apatiji. Budim se svakog jutra, pitajuci sebe to iskonsko pitanje - da li sam Lepa? I tako dan za danom, a smisla nigde. Da je vec postalo kriticno, provalila sam kada sam trijumf Federera u Londonu proslavila uz singl Lepog. Od juce, osecam napredak u svakom smislu. Prosto ne znam kako da vam se zahvalim.
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • Tri clana LEPIH su izgubila glavu,znamo sto ovo znaci za nasu grupu.
                            Noto tu nema sta da trazi,a sudarice se najvece sile LEPIH tacno vidim i tu ce katastrofa da nastane.Je li vrijedno svega toga pitam se.Sve oko Sharde.No,ako kazes da je vrijedna paznje onda ok,vjerujem tvom sudu.
                            Ali mi vec kroz glavu prolazi da su Madone ovo smislile da bi nas unistile...

                            Prvo da vidimo sto ce biti sa LEPIMA pa cemo posle o Lausu.To ce biti strasna diskusija,tu nema sta da se prica
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma nismo mi Teri i Bridz. Nijedna zena nije vredna da se pomuti atmosfera u nasem timu, mada Shardonej je moja, cisto da se zna. Mada i Lakostica je moja, i tennis, i Majabl, ja vase devojke ne diram, nemojte ni vi u moj harem da zalazite, nono
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Nazvao sam ekipu po Shardi, samo zato da bih ginuo na terenu, za takvo ime valja poginuti

                                Comment

                                Working...
                                X