Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja cu morati da zrtvujem rukomet za AO,a i spavanje,ne znam kako cu izdrzati od ponedeljka do petka
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • E Vladane, malo sam pripit, sutra cemo o Lausu ovde da pisemo. Do najsitnijeg detalja da analiziramo sve.

      Sad ga lomi !

      Cuj prvi maj

      Comment


      • Jako ti je ovo Vladane ,ali onaj dio je dobar ja da radim za pišljivih 2500 hihaljda eura da se penjem po građevini ma nisam lud ,a ono ako ste došli da isključite vodu samo tamo idite.Dobro je ovo.
        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

        Comment


        • Originally posted by Dacha View Post
          Ja cu morati da zrtvujem rukomet za AO,a i spavanje,ne znam kako cu izdrzati od ponedeljka do petka
          A vaterpolisti?

          Comment


          • Ja citavu drugu nedelju radim nocnu, prvu samo 2 noci, ali zato 2. stalno... Nadam se da ce vas biti jos, da ne moram sama sa sobom pricati, kao sinoc.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              A vaterpolisti?
              Njih gledam samo protiv Hrvata,ali kontam da ce biti neki retardiran termin kao sto uvek biva u vaterpolu,kao recimo 3,4 popodne tako da nema teorije da gledam jer sam u skoli
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                E Vladane, malo sam pripit, sutra cemo o Lausu ovde da pisemo. Do najsitnijeg detalja da analiziramo sve.

                Sad ga lomi !

                Zadnja dva dana sa drustvom kartam,pijem i drug stalno pusta Avlije,Avlije i Evo vec je Bozic ako vjerujes
                Dogovoreno ;)

                Originally posted by Adin View Post
                Jako ti je ovo Vladane ,ali onaj dio je dobar ja da radim za pišljivih 2500 hihaljda eura da se penjem po građevini ma nisam lud ,a ono kao ste došli da isključite vodu samo tamo idite.Dobro je ovo.
                Ovo je jedan od njihovih najboljih skeceva i sto je najjace ziva istina,pravi Crnogorac.Da ja sjedim u tri upravna odbora sa onim blavorima za pe'-ses' 'iljada eura,ma gonite se vi da ne kazem dje
                sigpic

                Comment


                • Uuuu. Evo vec je Bozic, a tebe jos nema, pocinju snegovi ! Kakva himna, desna ruka na srce dok se slusa.
                  Hm...kako da se ukljucim u konverzaciju, 10 ljudi, svako svoju pricu prica, hocu nekako da se ubacim ali ne znam kako
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Hhahahahh ova žena slomi noge hodajući oko kuće ,a kad joj rece eto sada si duplo starija nego što si bila prije dvije minute ,samo jedeš eto ima u tebi 150 kila ,a i ono samo ako mi priđeš uradit ću te nogom da me želja mine.Ma bas su ovo jako smislili.;)
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Originally posted by Dacha View Post
                      Njih gledam samo protiv Hrvata,ali kontam da ce biti neki retardiran termin kao sto uvek biva u vaterpolu,kao recimo 3,4 popodne tako da nema teorije da gledam jer sam u skoli
                      Sa Hrvatima u pola , a one tamo nedelje sa Crnogorcima u 4.Bezi sa casova.
                      Rukometasi nisu bitni sada, samo treba odgledati tu prvu utakmicu protiv Poljaka da vidimo na cemu smo.Danci ce nas razbucati, a Slovaci su nepoznanica.A sada u drugoj fazi, zavisi kako prodjemo u prvoj fazi.

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Uuuu. Evo vec je Bozic, a tebe jos nema, pocinju snegovi ! Kakva himna, desna ruka na srce dok se slusa.
                        Hm...kako da se ukljucim u konverzaciju, 10 ljudi, svako svoju pricu prica, hocu nekako da se ubacim ali ne znam kako
                        Da, da to je problem, jer dok se ukljucis u tok jedne price izgubices tok druge price.
                        Onda ces pucati u prazno i kasnices a ko to voli.
                        Moraces da otvoris jos jedan tab, taj tab koristi samo za refresh opciju. A onda u ovaj pravi otvoreni tab se nadovezi na svaku pricu.
                        Izvodljivo zar ne
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Cim se ja pobunim, obustavili svi pricu, koji sam ja autoritet u stvari Slobodno ljudi pricajte, nece vam Apsriljica nista, nono !
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Indigo, vidim bolje ti je
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • Originally posted by Shardonnay View Post
                              Indigo, vidim bolje ti je
                              Jeste, super se osecam. Mozda mi je to i trebalo jer sam shvatio da sam i ja samo obican covek.
                              I da mnogo volim svoju kevu koja je brinula o meni, i nije me sramota to da kazem
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Shardonej, ako si ovo ti na slici, moram ti odati priznanje da si lucidna devojcica sa stilom.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X