Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moram da primijetim da je Shpageti brzo napredovao na ljestvici.Ja ne volim da dijelim pozociju i mislim da on ne treba da bude u nasem drustvu.Hamza je zasluzio vise zbog onog grafita.
    AKane mozda sam ja pogresno protumacio ali ovo bi trebala da je piramida zar ne?
    Logicno mi je zbog tog vrha.
    sigpic

    Comment


    • Cekaj, tuto tek na dnu piramide?
      Hah, smijesno...

      Comment


      • Ovo je formacija 4-4-2,hamza je vrlo pouzdani cuvar mreze,napad je kao Cole i York nekada,ubijaju u pojam

        nije ovo loza Vladane
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Evo mala novinskih clanaka o nama...
          Lepi ljudi su i pametniji
          “Fizička privlačnost je u velikoj meri pozitivno povezana s inteligencijom, no ni jedno ni drugo ne povezuje se sa socijalnim poreklom, težinom, visinom i zdravljem” tako je rezultate komentarisao jedan od istraživača na ekonomskom fakultetu u Londonu, Satoši Kanazava (Satoshi Kanazawa). Britanci su istraživanje za povezivanje lepote i visine IQ-a provodili od 1958. godine kada su počeli pratiti 17.419 dece koja su se rodila te godine, do sada su pratili njihov razvoj inteligencije, akademski napredak i promene izgleda.

          Detaljno istraživanje sa jednakim zaključkom izvedeno je i u SAD-u, kod kojih je uzorak bio 35.000 mladih ljudi. “Korelacija između inteligencije i lepote je jača kod muškaraca nego ko žena” to je o najnovijim istraživanjima rekao Kanazawa.
          Taj Kanazawa je rodjeni deda striko MGS-u pa vi razmisljajte....
          http://gorannecin.rs/lepi-ljudi-su-pametniji-od-ruznih/
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • To bi trebalo ovako nekako da ide dobri moj Akane.











            sigpic

            Comment


            • E da i kao sto se vidi igramo u formaciji 1-2-3-3-2

              Pa ovo je ludilo,niko nikad ranije nije nesto slicno radio,kakva ofanziva
              sigpic

              Comment


              • Olje zaista nema..
                i da,nije moja bitka,ali volela bih da se vrati..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Samo da obavestim saborce iz tima da necu biti tu 2 dana, odigrajte bez mene u spicu sutra u kupu protiv nizeligasa Logronesa, nece biti problema, dace moja alternativa Viktor Ikpeba, 2,3 komada. Dolazi mi lepsa polovina za par sati, mada moram zbog kolega iz tima da dovedem to lepsa u pitanje. Njene usne cokolada.

                  http://www.youtube.com/watch?v=SaKGbbiJWlg
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Koga da stavimo?Imamou rezerve Gandalfa mladog koji trazi sansu,koji trazi jednu dobru priliku i znacice mu sansa puno.Da se kali mali.
                    Tu je i prskaj.Smireniji,stabilniji,iskusniji,prekaljeni napadac.Da njega metnemo ako velis.


                    I treca solucija,koja je za mnoge potpunu nenormalna,a za nas nesto najnormalnije na svijetu.Da igramo sa igracem manje.
                    Last edited by Vladan; 10-01-12, 18:32.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja sam mislio mog prijatelja Viktora Ikpebu, dolazi tu malo da izbleji, da proslavi srpsku novu godinu, pa rekoh da skine kopacke sa klina i odigra 90 minuta. Mada, u pravu si, treba forsirati mlade perspektivne momke. Moze prskaj, po niku vidim da je lucidan mladic u pitanju, treba mu pruziti priliku. A nek neko uklize sa dve noge sa ledja Vinsente Ramirezu iz Logronesa u 50 minutu, nek posalje nesrecu na vma, cisto malo da se uigramo i sa igracem manje jer protiv Barse smo osudjeni da igramo 10 na 11.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Roberto Carlos je na zalasku, ti si jedini koji je spreman da probija lijevu stranu.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Roberto Carlos je na zalasku, ti si jedini koji je spreman da probija lijevu stranu.

                          Roberto Carlos u napadu po desnoj, samo da pljuste golovi.

                          Comment


                          • Vladane kada pocinje liga?

                            Comment


                            • Kad pocne AO, glavni zrijeb. ;)

                              Comment


                              • Originally posted by tuta bugarin
                                ako izuzmemo mešovite parove dabome
                                jati nikad nisam bijo timski igrac a ni lepi
                                tako damoš komforno dumbaciš nekog drugog





                                lutajući reporter tuta bugarin
                                nežno šapće sneguljici
                                dok patuljci ruju
                                u rudnici
                                Ti si kao nekad Vialli u Chelsea-u,trener i igrac
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X