Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Nego da budeš objektivan i prema svim članovima pravedan (ne samo ti), neki su kao na streljani, dok se drugi svim silama štite, znaš ti to vrlo dobro. U zadnjih mjesec-dva desili su se neki čudni banovi, a opet neki nisu banovani za najveće forumske prekršaje. Vidiš, to se tiče svih nas na forumu, jer to nije ni moje ni tvoje, nego zajedničko. Možda se nekad i zapitaš kako je moguće da se žalimo po 3x dnevno, i da su svi slijepi osim vas, a tu priču kako je na drugim forumima i ostale zvrčke iz stare Grčke ostavi za neke druge forume, a možeš nastaviti ovde simpatično djeluje.
    Koji su to prekrsaji bili i ko nije banovan? Konkretno i jasno, da cujemo svi gde smo pogresili. Sa konkretnom kritikom cemo mozda i preispitati svoje postupke i svoj rad a sa ovim okolo-naokolo niko nista nece postici. Dakle?
    sigpic

    Comment


    • I sve to zbog MGS-a...smesno.

      Trebao je on da bune banovan dozivotno. Toliko toga zna,a 90% postova su mu provokatorski. Zazmurili smo mu na jedno oko za one uzvicnike sa tackama. A sada se kuka zato sto je banovan na 2 dana,2 mrtva dana. I onda ce da se vrati i da zajedno sa jos nekim ljudima provocira.

      Udrite do mile volje. Sva sreca da idem za par minuta.
      Last edited by Ljuba90; 09-01-12, 19:19.

      Comment


      • Ne Ljubo,smijesno je to cradite sve ne bi li zastitili i odbranili neke likove.Sto zmurite na uvrede,vrijedjanja,nacinalisticke postove,sovinisticke,a ovamo se banuju na tri mjeseca zbog uzastopnih postova,zbog spama,zbog otvaranja glupih tema.Ovo je za BAN!






        Ako je neko banovan zbog spama,pa mu to produzeno na tri mjeseca ili zbog uzastopnoh postova pa mu to produzeno na tri mjeseca zbog novih naloga onda je ovo za pola godine minimum.Ali ne,on je ljubimac,VIP pa moze da se zmuri.Kad me ubijedite da ovo nije vrijedjanje onda cu bataliti.
        sigpic

        Comment


        • Ljuba, hvala ti na informaciji, nisam ni znao da je MGS opet banovan, a znam da bi volio da bude trajno, volim takve neutralne komentare od SM. Udrite do mile volje, banujte sada i mene i sve neistomišljenike.

          S-Nash, Ljuba neka ti kaže, on zna bolje od mene

          Comment


          • Ja ne zelim nikom ban jer je ovo tako nebitna stvar za (valjda) svacije zivote.

            Volim ove sto podbadaju tu i tamo...s' vremena na vreme,onako muski.

            @Vladane,mogao si da ostanes na poziciji pa da nam pomognes. Onda bi imao opciju za ban.

            Zaista moram da idem,kafana zove.

            Comment


            • Ne pada mi napamet,znamo sta bi to donijelo.Ja sam kukavica,pobjegao prvom prilikom,cim je prigustilo.Samo mi je krivo sto se Bojana juce javila jer ovo nema veze s njom.No,vidjeli smo na vise puta koliko se poneki javljaju kad prigusti.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ne pada mi napamet,znamo sta bi to donijelo.Ja sam kukavica,pobjegao prvom prilikom,cim je prigustilo.Samo mi je krivo sto se Bojana juce javila jer ovo nema veze s njom.No,vidjeli smo na vise puta koliko se poneki javljaju kad prigusti.
                Naravno da nisi kukavica zbog virtuelnog sveta covece. Samo ti kazem da ima ljudi koji su zaduzeni za takve stvari. Ti odavno nisi.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Ja ne zelim nikom ban jer je ovo tako nebitna stvar za (valjda) svacije zivote.

                  Volim ove sto podbadaju tu i tamo...s' vremena na vreme,onako muski.

                  @Vladane,mogao si da ostanes na poziciji pa da nam pomognes. Onda bi imao opciju za ban.

                  Zaista moram da idem,kafana zove.

                  Do ovog posta sam mislio da je Nadal kralj spina Dobili ste primjer od Vladana pa preispitujte svoje postupke.

                  Comment


                  • Nisam,ali vidim neke stvari.Imam ja dovoljno u zivotu problema,ne treba mi konstantno izigravanje bebisiterke ovdje,a samo to i radim.Ocu ovdje da se opustim,da se sprdam,ali to nije moguce.Ali kad treba da se drzi strana tamo onda sam dobar.Ne volim da me magarce
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Do ovog posta sam mislio da je Nadal kralj spina
                      Pa hajde reci da covek nije u pravu za MGS-a i slicne stvari
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Ja samo da se zahvalim Vladanu sto je ispostovao nas dogovor od prije nekih mjesec dana...

                        A prvi post ove teme kaze uprava napolje, tako da, slobodno, udrite... ;)

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Nisam,ali vidim neke stvari.Imam ja dovoljno u zivotu problema,ne treba mi konstantno izigravanje bebisiterke ovdje,a samo to i radim.Ocu ovdje da se opustim,da se sprdam,ali to nije moguce.Ali kad treba da se drzi strana tamo onda sam dobar.Ne volim da me magarce
                          A nama/meni to treba...Niko te ne tera na to. Valjda imas dovoljno poverenja u neke ljude ovde. Opusti se malo.

                          @Noto

                          Comment


                          • Originally posted by majabl View Post
                            Ja samo da se zahvalim Vladanu sto je ispostovao nas dogovor od prije nekih mjesec dana...

                            A prvi post ove teme kaze uprava napolje, tako da, slobodno, udrite... ;)
                            Nema na cemu.Nema ovo nikakve veze s tobom.Ne znam ni jesi li bila na pozicija prije odredjenog vremena kada se vrcela potpuno druga prica.

                            Ljubo vise iskreno i nemam,par njih i to je to posle svega
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja licno nikada nisam imao problema ni sa jednim urednikom,sve je uvek bilo maksimalno korektno.Smatram da ljudi rade jako dobar posao i da NEMA razloga za toliko kukanje,ali nazalost moram se delimicno sloziti i sa Vladanom.Nemam nista licno protiv LBJ-a,ali ovo sto je on pisao je stvarno za ban.Ako se banuje zbog duplih postova i slicnih stvari,onda se i ovo treba sankcionisati.Eto,to je jedina moja zamerka.Neka se on vredja koliko hoce,samo sam realan.
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Originally posted by majabl View Post
                                Ja samo da se zahvalim Vladanu sto je ispostovao nas dogovor od prije nekih mjesec dana...

                                A prvi post ove teme kaze uprava napolje, tako da, slobodno, udrite... ;)

                                Tebe ćemo izgurati na poziciju administratora nema ovo veze s tobom

                                @Aca Delijo, MGS je vođa LEPIH i on ima sva prava takvo ponašanje prema vođi ne smijemo dozvoliti, a pogotovo ne neke banove drugih forumaša jer su mislili da je on, ako ti misliš da je to u redu onda ok.

                                Ljuba

                                Comment

                                Working...
                                X