Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam odustao, nema svrhe. Ovo ti je kao borba sa vetrenjacama.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Poslušaću savjet forumaša pa kupiti tutu, nemoguće da je kovanica isparila.

      Comment


      • sah.jpg

        Comment


        • Ovde se kao nigde ne trpi kritika i rasprava. Neverovatno.
          I koji je sada razlog što ste obrisali?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Sta smo obrisali?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ovde se kao nigde ne trpi kritika i rasprava. Neverovatno.
              I koji je sada razlog što ste obrisali?
              Ne mora se za sve prigovarati adminima. Za svaki ban,za svaki warn,za svaku otvorenu/zatvorenu/obrisanu temu.

              Na drugim forumima je admin zakon. Ti ljudi su postavljeni tu da rade kako misle da je najbolje,stvarno nema potrebe mesati im se u posao 3 puta dnevno.

              Comment




              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ljuba se uozbiljio, ugasili ste.

                  Comment


                  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                    Ljuba se uozbiljio, ugasili ste.
                    Pre bih pucao sebi u nogu nego da se uozbiljim

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Ne mora se za sve prigovarati adminima. Za svaki ban,za svaki warn,za svaku otvorenu/zatvorenu/obrisanu temu.

                      Na drugim forumima je admin zakon. Ti ljudi su postavljeni tu da rade kako misle da je najbolje,stvarno nema potrebe mesati im se u posao 3 puta dnevno.
                      Tri puta dnevno? Ja se vama mešam u posao? A gde i kada to? Indikativno je da mi ti uvek odgovoriš na sve što pitam ili mi nije po volji... ili je i to možda zabranjeno da mi nešto nije po volji?
                      Ali ti nisi ni učestvovao ovde sinoć u onoj raspravi koliko se sećam, te pretpostavljam da je ti nisi ni obrisao,pa mi ovo tvoje mešanje još manje razumljivo.
                      I ko je rekao da admin ne treba da bude zakon. Kako lako okrenete ćurak na vašu vodenicu, kada vam to odgovara.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ovaj tvoj post je bio samo okidac,zaista ne mislim da se bas ti 3 puta dnevno zalis...

                        A svaki put cu da ti odgovorim,kada mislim da to treba. Tu ne vidim problem. Iako nisam bio juce tu,znam tacno sta se sve desavalo i postaje mi muka od toga.

                        I naravno da cu na svoju vodenicu da okrecem,necu valjda na tudju?

                        Comment


                        • Mene u posljednje vrijeme fascinira koliko pojedinci vole da budu u svakoj corbi mirodjija, iako ih se stvari uglavnom apsolutno ne ticu...

                          Comment


                          • Neverovatan je vaš animozitet i netrpeljivost prema određenim forumašima. Ali samo prema određenim. Toliko vas to nagriza, čačka, guši, ne da mira, da to polako postaje tragi-komično.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Neverovatan je vaš animozitet i netrpeljivost prema određenim forumašima. Ali samo prema određenim. Toliko vas to nagriza, čačka, guši, ne da mira, da to polako postaje tragi-komično.
                              Dvosmerna je to ulica.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Pre bih pucao sebi u nogu nego da se uozbiljim
                                Nego da budeš objektivan i prema svim članovima pravedan (ne samo ti), neki su kao na streljani, dok se drugi svim silama štite, znaš ti to vrlo dobro. U zadnjih mjesec-dva desili su se neki čudni banovi, a opet neki nisu banovani za najveće forumske prekršaje. Vidiš, to se tiče svih nas na forumu, jer to nije ni moje ni tvoje, nego zajedničko. Možda se nekad i zapitaš kako je moguće da se žalimo po 3x dnevno, i da su svi slijepi osim vas, a tu priču kako je na drugim forumima i ostale zvrčke iz stare Grčke ostavi za neke druge forume, a možeš nastaviti ovde simpatično djeluje.

                                Comment

                                Working...
                                X