Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Akane iskreno bi li Dzo pobijedio bye-a?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Koji JC?Dzo?Onaj sto je trenirao tenis?Onaj sto moze Novaku na crtu?Pobijedio si covjeka koji je godinama bio u tenisu,jednog od najvecih talenata ovih prostora
      Sto mi izvrces rijeci.Rekao sam da sam nastavio trenirat bio bi ko Nole,a ovako sam ko Federer.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Imam svjedoka,ali samo jednog,dobro si prosao,nisam htio da te maltretiram jer je pored nas igrao najmladji Evropljanin i nekadasnji juniorski prvak Evrope Damir Dzumhur,rekao mi je "neka AK pusti ga malo"

        bojana,mozemo dogovoriti neku egzibiciju ali ti ces da dobijes
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Sto mi izvrces rijeci.Rekao sam da sam nastavio trenirat bio bi ko Nole,a ovako sam ko Federer.
          Ma da si i nastavio falilo bi ti talenta da budes kao veliki,najveci Andy Murray!

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Imam svjedoka,ali samo jednog,dobro si prosao,nisam htio da te maltretiram jer je pored nas igrao najmladji Evropljanin i nekadasnji juniorski prvak Evrope Damir Dzumhur,rekao mi je "neka AK pusti ga malo"

            bojana,mozemo dogovoriti neku egzibiciju ali ti ces da dobijes
            Poklonicu ti autogram, ne moras da me pustas
            ali pustio me ili ne, ja pobedjujem, ipak igram sa levom rukom i dajem neverovatan spin loptici
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Izvjesni JC10 je sipmatican teniser,ali kao limitiran i molio me je da ga ne brukam

              bojana,ko je rekao da cu da te pustim
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Takav se utisak stekao...
                ali ako si ozbiljan, to znaci da se predajes pre meca, sto i nije bas neka dobra osobina
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  Sto mi izvrces rijeci.Rekao sam da sam nastavio trenirat bio bi ko Nole,a ovako sam ko Federer.
                  U neformalnom razgovoru si rekao da mozes Novaku da pariras.Sad saznajem da te Akan koji je polu-rekreativac rasturio.Zamisli da je on trenirao dje bi sad bio.Dzaba i trening i sve kad nema talenta,osjecaja.Sve to Akan ima ali je odlucio da se zabavlja,kao Roko

                  Skloni sa avatara rasistu

                  Originally posted by AK47 View Post
                  Imam svjedoka,ali samo jednog,dobro si prosao,nisam htio da te maltretiram jer je pored nas igrao najmladji Evropljanin i nekadasnji juniorski prvak Evrope Damir Dzumhur,rekao mi je "neka AK pusti ga malo"

                  bojana,mozemo dogovoriti neku egzibiciju ali ti ces da dobijes
                  A joj nije valjda tako Damir rekao,obrukao ga pred svima
                  sigpic

                  Comment


                  • Vladane,nije bas tako rekao,ja sam napravio neku vrstu cenzure jer je Damir birao malo prostije termine za izrazavanje

                    Prije toga sam otjerao svu djecu sa terena da ne gledaju taj zlocin ili film za odrasle
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      U neformalnom razgovoru si rekao da mozes Novaku da pariras.Sad saznajem da te Akan koji je polu-rekreativac rasturio.Zamisli da je on trenirao dje bi sad bio.Dzaba i trening i sve kad nema talenta,osjecaja.Sve to Akan ima ali je odlucio da se zabavlja,kao Roko

                      Skloni sa avatara rasistu


                      A joj nije valjda tako Damir rekao,obrukao ga pred svima
                      A otad je Novak digao malo formu pa mislim da je ipak jaci nesto od mene.Pa pobjedio me kad sam dosao da igram u kupacim i japankama i to jedva izborena pobjeda,a kad dobije poen sve se okrece nece li ga Dzumhur vidjeti.

                      Gospodin Suarez molio bih lijepo,a ne rasista.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Da si dosa' u kupacem pobijedio bi ga jer te ne bi moga gledat',preda' bi odma
                        sigpic

                        Comment


                        • Gospodin ne moze s broda u more da pogodi i jos rasista,nemam rijeci i takvi su idoli danasnjoj omladini moj Vladane

                          Nema to veze s kupacim Vlajko,ni ovako ga ne mogu gledati
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Vladan i Akan, nekako ih ovako zamisljam trenutno

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Gospodin ne moze s broda u more da pogodi i jos rasista,nemam rijeci i takvi su idoli danasnjoj omladini moj Vladane

                              Nema to veze s kupacim Vlajko,ni ovako ga ne mogu gledati
                              Katastrofa.Jos je FA na 50 strana dostavila dokaz,toliko puta rekao covjek negro,negrito i sl. i idol jednom mladom momku.Strasno.

                              To sam i pretpostavio ali si moga' tokom meca,da je bio u kupacem kostimu vjerujem da bi se samo pokupio i otisa'
                              sigpic

                              Comment


                              • Protiv tebe Vladane sa lopatom bih igrao,a protiv ove nesrece sa kasikom.Ni ne treba on da me gleda,dosta je sto mamim zenske uzdahe.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X