Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Olja
    Nadam se da ima takav smajli
    Bojana ubaci novogodisnje smajlije,samo sa snijegom nemoj,to mi je slaba tacka,snijeg uopste ne gledam
    Ja ga gledam po cijeli dan
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      za Novu godinu par novih smajlica

      samo ne vidim djecaka koji koordinise kicenjem jelke

      Originally posted by ivan piper View Post
      Ja ga gledam po cijeli dan
      Znam da ga ti gledas,Berane je to.Imate i onu popularnu rep pjesmu ovo je Berane
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        samo ne vidim djecaka koji koordinise kicenjem jelke
        pa evo ga:
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Apsurd.U kuci ne nosim naocare za sunce samo za vid.I ovo je neka lezaljka koliko vidim dok ja koordinisem iz fotelje.Mada ovaj polozaj moze da prodje posto znam da drzim noge na sto.Ne pijem na slamcicu sok i ovo je onaj na razblazivanje koliko mi se cini odavde,ja pijem Multivitu.I sto je najvaznije nema jelke
          sigpic

          Comment


          • evo, ti nadgledas kicenje jelke


            a ovo je sutradan, kad si video da je pala jelka i da se polomio ukras
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Potrudila si se ali moze to mnogo bolje,da ne kazem mora.Dje blesi taj nije mi jasno,vidi li da se kiti jelka sa druge strane,ja toliko cor' nisam.Cvike su mu katastrofica,moje su super awesome cool i mijenjaju boju na Sunce
              I taj dolje treba da place kad je vidio da je pala jelka i slomila se pecurka
              sigpic

              Comment


              • Pa zar ovdje nema onih koji vole zimu ,prelijepa zima je moje omiljeno godišnje doba ,mnogo volim snijeg i ovo divno okruzenje koje valda tokom zime .Ivane sankaj se samo pazi da te neko ne u glavu.Btw novi smajliji mi se jako sviđaju.
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Ja obozavam zimu hladnoca me uvek pokrece da nesto radim, dok po onim vrucinama nisi ni za sta. To je i sezona klizanja, skijaskih skokova, i mog omiljenog karlinga
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • Ja ljeti jedva cekam zimu,a zimi ljeto salu na stranu zima mi je masu draza,ne moze se ljeti opstat' na 40+ no najvise volim poznu jesen,tad nije prehladno,a padaju kise
                    Oce li bit' nekog karlinga na ES skoro,pa da se malo poprica i sa onim komentatorima,da se biraju Misteri ovo ono
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Potrudila si se ali moze to mnogo bolje,da ne kazem mora.Dje blesi taj nije mi jasno,vidi li da se kiti jelka sa druge strane,ja toliko cor' nisam.Cvike su mu katastrofica,moje su super awesome cool i mijenjaju boju na Sunce
                      I taj dolje treba da place kad je vidio da je pala jelka i slomila se pecurka
                      prvo si bio u stanju blagog šoka, a posle su emocije izbile na povrsinu
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        prvo si bio u stanju blagog šoka, a posle su emocije izbile na povrsinu
                        kadar nači nevera
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ja ljeti jedva cekam zimu,a zimi ljeto salu na stranu zima mi je masu draza,ne moze se ljeti opstat' na 40+ no najvise volim poznu jesen,tad nije prehladno,a padaju kise
                          Oce li bit' nekog karlinga na ES skoro,pa da se malo poprica i sa onim komentatorima,da se biraju Misteri ovo ono
                          Bilo je sad nedavno prvenstvo,a slijedece je u martu ja mislim

                          Comment


                          • Ja sam zgodan,inteligentan,emotivan momak,to ne krijem.
                            E da i brkovi mi nisu sijedi,tako da taj smajli nije bas docarao koordinisanje kako bi trebalo

                            Hamzo to sam propustio onda,ali kad uvatim,a nema nista drugo gledam gledate li ovaj novogodisnji WATTS
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ja sam zgodan,inteligentan,emotivan momak,to ne krijem.
                              E da i brkovi mi nisu sijedi,tako da taj smajli nije bas docarao koordinisanje kako bi trebalo

                              Hamzo to sam propustio onda,ali kad uvatim,a nema nista drugo gledam gledate li ovaj novogodisnji WATTS
                              Ja samo pratim taj sport zbog onih budala sa ES a.gif

                              Comment


                              • Vladane, zavrsilo se EP pre dve nedelje, Norveska uzela zlato, sa svojim predivnim kapitenom Ulsrudom ja im poslala mejl da glasam za njega kao mistera naravno, i procitali su ga u live prenosu i jos me pozdravili, dva dana sam se hvalila time inace ovde u Bg je u utorak odrzana mala skola karlinga, jedan od njih dvojice je drzao. Nisam cetkala ali sam postavila par gardova sledece je svetsko ali tek u aprilu...
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X