Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne znam da li u ovom trenutku postoji osoba koja je luda kao ona. Uzas...
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by ivan piper View Post
      Ja ne znam da li u ovom trenutku postoji osoba koja je luda kao ona. Uzas...
      Pa ne znam koliko god je neki ne voljeli ona je uvela inovacije u ovaj svijet i uvela nas u neku novu dimenziju ,mada meni ima jako specifičan glas.
      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

      Comment


      • Jaka je ona meni prilicno,ima bas zarazne pjesme.Uvela je neke nove stvari,ima svoj stil i kao sto vidimo prolazi
        sigpic

        Comment


        • Definitivno prolazi,meni je dosta interesantna kao pojava iako kaože da mnoštvo stavari koje se vide na seceni ne primjenjuje u privatnom životu ,uglavnom od jednog tekstopisca do velike scene i odličnih hitova iza sebe ,postigla je vjerovatno što je željala ,na početku je privlačila pažnju raznim glupostima ali sada joj to uopće ne treba ima nešto iza sebe što bi je moglo eksponirati.
          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

          Comment


          • Meni da je neko na pocetku takmicenja rekao da ce ovo troje biti u finalu, pitala bih ga da li je normalan.
            Davor ima odlican glas i super se snalazi u svim stiovima... Jos da ne nosi roza, ljubicaste i crvene kosuljice i da ne izgleda kao da je rodjak Sase Popovica bio bi odlican... I da hoce izabrati neki normalan muzicki pravac, ali ka' da gledam da ce neki polu folk pjevati.

            A sto se tice Lejdi, pih, meni se ne svidja, neukusno mi je sve sto uradi.

            Comment


            • Originally posted by Adin View Post
              Pa ne znam koliko god je neki ne voljeli ona je uvela inovacije u ovaj svijet i uvela nas u neku novu dimenziju ,mada meni ima jako specifičan glas.
              Pa da, naravno, tacno je to. Izgradila je svoj stil, neobican, jedinstven zbog kojeg je sada to sto jeste. Da se ona pojavila kao "normalna" osoba ko zna da li bi bila toliko popularna. Taj "monster" stil ima veoma velike zasluge za to...
              I to je zapravo sustina, da bi postao velika zvijezda moras imati svoj stil, moras se razlikovati od drugih ;)
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • желим да и у новиј години прослављамо бар колико и у старој....
                sigpic

                Comment


                • Svake godine okitimo jelku tu do 15. decembra,ali ove godine nesto nismo stigli i sinoc odlucimo da i to obavimo.Ja slabije kitim ali vrhunski koordinisem cijelim projektom i volim da kitim jelku i da dajem instrukcije,iz fotelje
                  Stara je vise,imamo je 10-ak godina,skoro dva metra,treba oktitit' to cudo,2-3 ure.Postolje je malo napuklo sa jedne strane,to rijesimo izolirkom obicno,ali sinoc odlucimo da necemo izolirkom vec cemo je poduprijet' nekim plasticnim plocicama.Tako i uradimo,zavrsimo napokon,upalimo lampione i jelka je prelijepa,kako ja volim jelku
                  Medjutim jutros ustanem i imam sta da vidim,na podu je,pala
                  Ajde sto je pala,nego sto mi se slomio omiljeni ukras,staklena pecurka koju imam od 5. godine
                  I tako je raskicena jutros u 6h i normalno bacena u smece.Ne mogu da vjerujem da je pala
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Svake godine okitimo jelku tu do 15. decembra,ali ove godine nesto nismo stigli i sinoc odlucimo da i to obavimo.Ja slabije kitim ali vrhunski koordinisem cijelim projektom i volim da kitim jelku i da dajem instrukcije,iz fotelje
                    za ukras Vladane
                    ali ovaj deo je vrhunski

                    ja sam moju sinoc okitila, nadam se da stoji jos uvek, a inace je prelepa
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • I moja je bila prelijepa,imala masu lampiona,brdo ukrasa,nije se moga' slomit' odvratni debeljuskasti plavi nego je morala pecurka
                      sigpic

                      Comment


                      • Jao pošalji te mi slike kada okitete ,ja to neonormalno mngo volim da vidim meni je sva soba okicena .Sa ukrasima,lampice oni sareni razni ukrasi .Bas volim to i neko mi je onda sve u znaku prave zime, snijeg ,ukrasi bas fin osjećaj još sjedeš pored peci a snijeg napolju pada predivno
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • A tek moju da vidite.
                          Postaviću slike, kada je slikam...

                          Šteta za ukras Vladane...pa još od 5. godine.
                          Ali, znaš kako se kaže kada se nešto razbije (doduše to se odnosi na običan tanjir ili čašu )...nek je to najveća šteta koja mi se desila.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ja ne stigoh ni da je slikam
                            Kasnije cu kupit' drugu pa sve is pocetka,jos 3 ure koordinisanja.Ma krivo mi je jer mi je ostao jos samo jedan ukras iz djetinjstva,providna sa duginim bojama je preizvjela ovaj pad ali pecurka
                            Znam Olja
                            sigpic

                            Comment


                            • Vladane, meni se sve cini da ti nisi dobro koordinisao celu akciju
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Bojana ja sam vrhunski koordinator nego otac nece da slusa,on nije htio izolirku
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X