Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • radim, najavila sam ja to
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • U92?
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • P051211_02.59.jpg

        LEPI u jednoj od akcija protiv rukovodstva,nazalost ne vidi se cijela slika :S I bilo bi mnogo bolje da sam imao i neki drugi marker osim crvenog

        Comment


        • TRI NEVEROVATNE STVARI:
          -NEMOGUCE JE PREBROJATI KOSU.
          -NEMOGUCE JE OCI OPRATI SAPUNOM.
          -NEMOGUCE JE DISATI SA ISPLAZENIM JEZIKOM.
          .
          .
          .
          .
          .
          .
          .
          .
          .
          Spoiler
          AJDE SADA LEPO VRATITE JEZIK U USTA



          Nisam znao gde ovo da postavim haha
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • trazi se.jpg
            Neki ljudi su kao oblaci, tek kad se sklone sunce počne da sija.

            Comment


            • http://www.b92.net/zivot/vesti.php?y...&nav_id=566443

              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Psi!

                Comment


                • Zeleo bih da prosirim znanje engleskog jezika (trenutno sam u srednjoj skoli,) , pa vas pitam sta mi predlazete za to (npr. neke sajtove, neke knjige itd...) ?

                  p.s. Drug mi preporucuje da pocnem da gledam filmove sa engleskim titlom, sta mislite o tome ?
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Idi brate u neku privatnu skolu,jeste da trebas pare odvojiti ali tako mozes najvise nauciti,jos mozes i ispite da polazes koji ti mogu znaciti u zivotu ;)
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • ^ ok je to za privatnu skolu, verovatno ce to kad-tad doci na red, ali mene zanima neki drugi nacin.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Gandalf View Post
                        ^ ok je to za privatnu skolu, verovatno ce to kad-tad doci na red, ali mene zanima neki drugi nacin.
                        Gledanje filmova ti je najbolje!

                        Comment


                        • Originally posted by Gandalf View Post
                          Zeleo bih da prosirim znanje engleskog jezika (trenutno sam u srednjoj skoli,) , pa vas pitam sta mi predlazete za to (npr. neke sajtove, neke knjige itd...) ?

                          p.s. Drug mi preporucuje da pocnem da gledam filmove sa engleskim titlom, sta mislite o tome ?
                          Slusaj muziku, obrati paznju na tekst, uvijek citaj i pokusaj da prevodis, ali ne bas bukvalno, nego pokusaj da saznas znacenje.
                          Zatim zamisljaj sebe u situaciji da pricas sa nekim strancem, i tako pricaj sam sa sobom, improvizuj nesto...
                          Pokusaj da nadjes nekog prijatelja na fb, a da je npr iz Rusije, Njemacke( bilo gdje) i pricaj sa njim na engleskom jeziku(mozes i preko skype-a)
                          To su metode pomocu kojih sam ja znacajno unaprijedio engleski jezik ;)
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Najbolje ti je da odes u Englesku ili Ameriku, naucices najbrze.

                            A ovako, ja sam naucio engleski od samo gledanja filmova. Cak danas i ne skidam titlove ni engleski, nego samo ovako gledam.

                            Sto se gramatickog dela tice, ili kupis knjigu neku poznatiju u knjizari pa sam ucis, ili upises skolu neku za engleski. Imas ono pocetni,srednji,visoki, poslovni i slicno.

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Najbolje ti je da odes u Englesku ili Ameriku, naucices najbrze.

                              A ovako, ja sam naucio engleski od samo gledanja filmova. Cak danas i ne skidam titlove ni engleski, nego samo ovako gledam.

                              Sto se gramatickog dela tice, ili kupis knjigu neku poznatiju u knjizari pa sam ucis, ili upises skolu neku za engleski. Imas ono pocetni,srednji,visoki, poslovni i slicno.
                              Ne treba mu nikakva skola. Nek slusa muziku, pozeljno bi bilo alternativni rok , nek gleda filmove ili nek cita neku knjigu na engleskom jeziku. A najvaznije je da se engleski ne uci napamet( tu mislim na vremena), vec logickim putem. Evo ti dokaz- u srednjoj skoli nikada nisam dobio ispod 4 na testu ili pismenom, a bilo ih je preko deset
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • O tome vam ja pricam. To su psi
                                Sjecam se da sam vas pitao za savjet kako da nazovem lab-a, a nisam vam rekao sta sam na kraju odlucio (zaboravio sam)
                                Dao sam mu ime- Barney
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X