Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Ovde izgleda nikad nije dosadno
    Dje si Miko,imas li ti kakav predlog za podrsku MGSu?Da li da stoji MGS u srcu,a ispod LEPI su uz tebe forever ili da u srcu stoji ova parola,a MGS samostalno?Lomimo se i svaka nam je pomoc dobrodosla
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ne postoji pridev koji bi nas opisao, tako da mi ni ne pravimo grupu
      imam ja jedan dobar pridjev ali ostat cu suzdrzan nego mogao sam se malo i u tenis temu preseliti , da vas pocastim svojim biserima
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        imam ja jedan dobar pridjev ali ostat cu suzdrzan nego mogao sam se malo i u tenis temu preseliti , da vas pocastim svojim biserima
        Mislim da ne treba vise da zapostavljas tenis.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Mislim da ne treba vise da zapostavljas tenis.
          Svakako,nikada mi sa kosarke nismo bili sebicni,podelicemo Miku i sa ostalima.
          sigpic

          Comment


          • Ima Miko vremena za sve,treba doci do 6 'iljada
            Nema sad tenisa tako da se zna dje ce momak sad vrijeme provodit'
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ima Miko vremena za sve,treba doci do 6 'iljada
              Nema sad tenisa tako da se zna dje ce momak sad vrijeme provodit'
              Sad ce egzibicija u Abu Dabiju
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ali zna se sta pocinje 25. ta 3 prenosa ces ti da ispratis kako treba i moras komentarisati pa vjerujem da neces imati tih dana vremena za tenis
                sigpic

                Comment


                • Evo ovako, obicno ste navikli da se spdam, zajebavam i tako to ali ovo je jedna veoma ozbiljna tema koja svakog iole normalnog coveka mora dotaci...
                  Danas sam otisao u posetu jednoj ustanovi za decu bez roditeljskog staranja, ne znam ni kako da napisem ovo a da dodjem do neke sustine.

                  Sustina je da ta deca nemaju nista, oni su gladni, zedni, grejanje je na minimumu kako ne bi slucajno prekoracili budzet, zeljni su svega. Neka deca su spavala na obicnim sundjerima, u onim odvratnim uslovima gde moras dobiti bronhitis, astmu ili koju vec bolestinu, vlaga, prljavstina jedan veliki uzas...
                  Za rucak ako se to moze nazvati ruckom, su imali supu i jebeni pire krompir sa naznakom nekog mesa al to ako je meso ja sam pingvin.

                  Ta deca su fantasticna, iako imaju po 8,9 godina oni su toliko zreli i pametni da ja nemam reci, zreliji su od nekih likova koji imaju duplo vise godina. Zivot ih je primorao da se odreknu detinjstva i da sa nepunih 5 godina idu na ulicu da prose, da kradu i ko zna sta jos ne zelim ni da posmisljam na to...

                  Seo sam sa njima i neki mali deckic ima svega 6,7 godina, jako lepo dete, tako plave i cistije oci u zivotu nisam video, znam da u toj deci nema ni trunke zlobe i pokvarenosti, prisao mi je i rekao da mu procitam pricu. Dete je bilo u nekoj pidzami i bez carapa na onim ledenim plocicama, u tom trenutku mi se sve skupilo i plakao sam kao konjina prvi put posle 5 godina.

                  Upoznao sam se i sa nekom devojcicom koja je tu najstarija ima nekih 12 godina, ali kakve su njoj gadosti radili njeni "divni" roditelji ne mogu ni da napisem, samo vam mogu reci da bih ja te osobe obesio o neko drvo i svaki dan im sekao deo po deo tela i pustio ih da umiru u agoniji. Silovali su je, drogirali, napijali, tukli, gasili cigare po njoj... jedan uzas...

                  Poenta price je da sam obecao da cu pomoci, nije bitan vise ni nacin bitno je samo da se pomogne toj deci.
                  Obracam se vama eto u nekoj nadi da cete deci pokloniti neku odecu, igracke, cebad, jastuke, odneti im 10 kila jabuka ili bilo kog voca, ili na neki nacin biti sa tom decom, moze svako odvojiti dupe od kompjutera i 2 sata biti sa njima, njima ce to mnogo znaciti.

                  Nemam sta vise da kazem sem toga da se nadam da ste ljudi i da imate makar malo saosecanja za tu decu.
                  Svratite u bilo koju ustanovu koja vam je blizu i pomozite koliko mozete.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ali zna se sta pocinje 25. ta 3 prenosa ces ti da ispratis kako treba i moras komentarisati pa vjerujem da neces imati tih dana vremena za tenis
                    jedva cekam 25 , NBA ludilo , tri prenosa ... Nacu cu ja na poluvremenu mesta i za tenis
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Oces ne boj se,doces ti do kraja godine do forum residenta
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        jedva cekam 25 , NBA ludilo , tri prenosa ... Nacu cu ja na poluvremenu mesta i za tenis
                        Nemoj fudbal zaboraviti,nedelja,bice sigurno dobrih tekmi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nisam siguran da je NBA 25-og...sve mi se cini da je 26-og

                          Comment


                          • Ja ne vjerujem kako ste naivni,nece zapostaviti Miko nijedan pdf!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma obicna igracka toj deci znaci mnogo.
                              A sto se tice tih idiota koji su na celu takvih organizacija ili institucija za njhi nemam reci to su sve uglavnom lopovi i moroni...

                              Jednom prilikom kada je bila neka akcija za pomoc mentalno oboleloj deci, mada to je bilo prosle godine, tada jos nisam bio uclanjen nigde nego sam tako otisao, isli smo na veceru i dogovor sta treba da se uradi na akciji.

                              Rukovodeci nas je odveo u najeltiniji restoran, gde su cene uzasne, gde kontam da parce hleba kosta 500 din, i tu smo imali veceru na nivou Bila Gatesa a krmak je pojeo za desetoricu.
                              Ono sto je idiot radio sto je meni izazvalo osecaj gadjenja, stalno je pricao retardirane viceve o toj deci i to u cilju da nas opusti

                              Najveca fora je bila sutradan kada sam saznao da je ta vecera za nas 12 bila finansirana iz te donacije koja je bila namenjena toj deci, osecao sam se uzasno i dan danas se tako osecam zbog toga...
                              Tako da sve te idiote treba proterati odatle! A deci pomoci na bilo koji nacin.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Bojana, ceo U92 ti peva:
                                Neki ljudi su kao oblaci, tek kad se sklone sunce počne da sija.

                                Comment

                                Working...
                                X