Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma naravno da cemo staviti,red je da onaku velicinu ispostujemo,jos kad se faustino vrati,mene strah na sta ce ovo izaci...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Vladane i hamza je s nama ako nista ima najjaci avatar

      Ovo za lijepi i zgodni mi se nekako podrazumijevalo pa sam izostavio
      Pa ono jeste,po nazivu se nekako samo zakljuci ali valja pomenuti opet,nije o glavu.
      Originally posted by hamza_TM87 View Post
      Ja predlazem da svi ovo stavimo,ali nakon sto ga jos dovrsim i uradim jos ljepse ;)

      Ali jedno srce jos i da pise ispod LEPI su uz tebe forever
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Pa ono jeste,po nazivu se nekako samo zakljuci ali valja pomenuti opet,nije o glavu.


        Ali jedno srce jos i da pise ispod LEPI su uz tebe forever
        Ici ce tako,a mogu vidjeti sa ovim Akanom da i neku zgradu u Sarajevu ulijepsamo ovim crtezom

        Comment


        • To bi bilo bas super, mozda vas MGS i posjeti u znak zahvalnosti...

          Comment


          • Odlicno,ako vam nije problem ukrasite i onaj dio kod mosta,prica Akan o tom dijelu cesto.
            E sad da vidimo sta da stoji tu.To MGS je odlicno,lijepo si to napisao i urbano je nekako,a opet sa stilom.Da li MGS da ide u srce ili srce ispod ili ovo LEPI su uz tebe forever da bude u srcu.Ajde to da vidimo kako cemo
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Odlicno,ako vam nije problem ukrasite i onaj dio kod mosta,prica Akan o tom dijelu cesto.
              E sad da vidimo sta da stoji tu.To MGS je odlicno,lijepo si to napisao i urbano je nekako,a opet sa stilom.Da li MGS da ide u srce ili srce ispod ili ovo LEPI su uz tebe forever da bude u srcu.Ajde to da vidimo kako cemo
              Vi recite,ja radim

              Comment


              • Alfa je onomad tako i rekao,LEPI I PAMETNI,ali ipak akcenat ide na ovo prvo

                http://www.youtube.com/results?searc...a-he+is+coming

                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Noto,AKane,ajde da vidimo kako cemo ovo.Hamzo ovim ces dobiti lifetime membership u LEPE!
                  sigpic

                  Comment


                  • Sto se tice trajnog clanstva i ja sam ZA da ga dobije,ovi prijedlozi su fenomenalni...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ma ovo ni meni i tebi nije palo napamet,sta vise da pricamo!
                      Predlozi su dobrodosli i od neLEPIH(da ne kazem grdnih/obicnih) i sa svakim dobrim predlogom ste korak blizi LEPIMA,ako ne budete mogli da rijesite japanski IQ test za one sa dobrim predlozima bice i neke olaksice na testu(pomoc LEPOG)
                      sigpic

                      Comment


                      • Vladane nisu oni grdni,oni su jednostavno obicni,nemaju ono nesto u sebi,dok recimo evo vidis hamza se sa otkrio,to je to...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Pa vidis li kosu crtu,moram sve crtat'!Misli se na obicnost,jer biti clan LEPIH nije samo biti zgodan,privlacan vec je tu obuhvaceno sve.Ja i dalje ne vjerujem sta je Hamzi palo napamet,iznenadio me bas,nevjerovatno nesto!LEP na kvadrat!
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovde izgleda nikad nije dosadno
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Jbg ja sam ipak malo vise lijep,zato nisam vidio

                              Vi Bojana napravite grupu obicni
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Jbg ja sam ipak malo vise lijep,zato nisam vidio

                                Vi Bojana napravite grupu obicni
                                Ne postoji pridev koji bi nas opisao, tako da mi ni ne pravimo grupu
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X