Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moram jos nesto da dodam,ne mogu protiv sebe pod utiskom sam one utakmice sinoc...

    Xavi je jedan od igraca koje gledam cijelu karijeru i ovo je jedna cinjenica ,on do svoje 23. godine nije mogao nista,bio je jedan simpaticni prosjecni igrac i kod vecine trenera je sjedio na klupi i kada bi ulazio njegove lopte su bile dosta lose.Njegova karijera se mijenja dolaskom Dinha koji zajedno sa sistemom Holandjanina na klupi donosi pun pogodak,da ne govorim da je u napadu bio covjek pobjednik,Samuel Eto.Njegovo umijece sada uopste ne osporavam ali ne nerviraju komentari tipa "nije imao pogresan pas od juniorskih dana" sto je smijesna konstatacija jer ja sam ga gledao.Dosta igraca do 23. godine napravi masu stvari i zato ovo govorim.Takodjer mi je cudna koincidencija(ti bi to kao navijac/simpatier Man Utd-a trebao znati) da one godine kada je Man bio prvak Evrope i kada su igrali protiv Barcelone u polufinalu nije igrao Messi,a igrali su i Xavi i Iniesta i to nije bilo nesto sjecam odnosno Man je bio bolji,a njih dvojica su igrali prosjecno bez Argentinca.Govori mi to da oni bez Messija ipak nisu tako dobri,a danas kad ne igra Xavi ili Iniesta uleti Thiago i protivnik opet dobije batine.Svaka im cast obojici ali bez Messija to je nesto sasvim drugo,ili nekog kao sto je Dinho.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Moram jos nesto da dodam,ne mogu protiv sebe pod utiskom sam one utakmice sinoc...

      Xavi je jedan od igraca koje gledam cijelu karijeru i ovo je jedna cinjenica ,on do svoje 23. godine nije mogao nista,bio je jedan simpaticni prosjecni igrac i kod vecine trenera je sjedio na klupi i kada bi ulazio njegove lopte su bile dosta lose.Njegova karijera se mijenja dolaskom Dinha koji zajedno sa sistemom Holandjanina na klupi donosi pun pogodak,da ne govorim da je u napadu bio covjek pobjednik,Samuel Eto.Njegovo umijece sada uopste ne osporavam ali ne nerviraju komentari tipa "nije imao pogresan pas od juniorskih dana" sto je smijesna konstatacija jer ja sam ga gledao.Dosta igraca do 23. godine napravi masu stvari i zato ovo govorim.Takodjer mi je cudna koincidencija(ti bi to kao navijac/simpatier Man Utd-a trebao znati) da one godine kada je Man bio prvak Evrope i kada su igrali protiv Barcelone u polufinalu nije igrao Messi,a igrali su i Xavi i Iniesta i to nije bilo nesto sjecam odnosno Man je bio bolji,a njih dvojica su igrali prosjecno bez Argentinca.Govori mi to da oni bez Messija ipak nisu tako dobri,a danas kad ne igra Xavi ili Iniesta uleti Thiago i protivnik opet dobije batine.Svaka im cast obojici ali bez Messija to je nesto sasvim drugo,ili nekog kao sto je Dinho.
      Nisi trebao vidis da nam brane.Ma cega smo bili bolji,oni su se i tada vrceli sa loptom stalno,da nije uvalio Skols onu golcinu ko zna sto bi bilo.Kad igra samo Injesta ili Cavi onda je lakse,pa Murinjo je to u Interu pokazao one godine,je li Havijer stavio Mesija u dzep?Jesu li ga stalno udvajali,nisu mu dali da se razmase.Ali cim su tu i Cavi i Injesta onda je pakleno tesko,onda je prostora koliko oces.Da sad Man igra protiv Barse bez Mesija,a da im igra Aleksis prosli bi isto kao i u finalu LS rekao bih.
      Da,on je kasnije upalio ali prave su to godine za organizatora.Barselona je krenule kad je dovela na pozajmici Davidsa,kakvu su polusezonu odigrali to je bilo strasno.Ronaldinjo,Davids i Cavi su ubijali i bilo mi je veliko cudo kad su odlucili da ne nastave sa Edgarom,mislio sam da su ludi,ali su imali blijedog Injestu kao zamjenu
      sigpic

      Comment


      • Ma ko vam brani, vidis da sam vam pivo i kokice pripremila, nezahvalnice jedan.

        Comment


        • Nacinjes sad i druge teme,a da ne bi dobili warn od Dache nastavit cemo na prikladnijem mjestu drugi put,ima jos tu amsu stvari da se kaze...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Dobro Akane,kao sto vidis brane nam pa bolje da ne nastavljamo vise o ovome.Jos su donijeli neke kokice umjesto kolaca,em nam brane da pricamo,em nam lupaju samare,cus da pijem pivo,nisu se ni za vinjak mogli otvorit',ma strasno brate
            sigpic

            Comment


            • Slobodno nastavite ovde
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Jesu se vala stisli,nigdje dobrodolsice,nema vise ni postenog off-a kao nekad,makar kafu da napravise,nego nas otjerase,a ja mislio ovo sve jedan forum

                Kod nas je mandusic glavni,ako nista pica uvijek ima,on i ne zna sta se dole desava mozes pricati o cemu hoces gdje hoces
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Razlaz sada, Maric i ostali mogu ostati, ali Fladan i Akan m'rs odavde dok vas nisam poslala u Apcanu.

                  Comment


                  • Otkljucao sam Vladane,sugavi inbox
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Jesu se vala stisli,nigdje dobrodolsice,nema vise ni postenog off-a kao nekad,makar kafu da napravise,nego nas otjerase,a ja mislio ovo sve jedan forum

                      Kod nas je mandusic glavni,ako nista pica uvijek ima,on i ne zna sta se dole desava mozes pricati o cemu hoces gdje hoces
                      Ma ja razumijem da se brani obicnim clanovima,ali braniti LEPIMA,sivim eminencijama foruma je prevrsilo svaku mjeru!

                      Originally posted by majabl View Post
                      Razlaz sada, Maric i ostali mogu ostati, ali Fladan i Akan m'rs odavde dok vas nisam poslala u Apcanu.
                      Nikad LEPE otjerati neces,nikad
                      Sto obicnim clanovima do koljena bilo,LEPIMA po zemlji se vuca!

                      Originally posted by Dacha View Post
                      Otkljucao sam Vladane,sugavi inbox
                      Vidio sam,vec sam postovao hvala ;)
                      sigpic

                      Comment


                      • Pravo govoris ali smo se raspali ko SSSR,kad ce nam se najjaci clanovi vratiti pitanje je,ove glavesine sad zasjele i ne daju pozicije,manda cak i sjednice pravi,opozicija smo trenutno mora se priznati
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ja ne znam otkud vam pravo da se nazivate lepima, kad u svojim redovima vise nemate jedina 2 clana koja su zapravo lepa. Da ste bar uspjeli ubijediti tutu da vam se pridruzi, ali ovako, nazivati sebe lepima je presmijesno.

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Pravo govoris ali smo se raspali ko SSSR,kad ce nam se najjaci clanovi vratiti pitanje je,ove glavesine sad zasjele i ne daju pozicije,manda cak i sjednice pravi,opozicija smo trenutno mora se priznati
                            Znas i sam sta nas krasi,strpljenje.Strpljen-spasen,vraticemo se dje nam je mjesto,izvlacili smo se iz masu tezih situacija.

                            Originally posted by majabl View Post
                            Ja ne znam otkud vam pravo da se nazivate lepima, kad u svojim redovima vise nemate jedina 2 clana koja su zapravo lepa. Da ste bar uspjeli ubijediti tutu da vam se pridruzi, ali ovako, nazivati sebe lepima je presmijesno.
                            Akan lici na Rogera,na Delija ponekad,ja sam kao Miki Peric,Kesic,Brando iz mladjih dana.E vala ako nas dvojica nismo LEPI ne znam ko je!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Sto obicnim clanovima do koljena bilo,LEPIMA po zemlji se vuca!
                              Da priča se o toj vašoj pameti, svuda po regionu.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

                                Comment

                                Working...
                                X