Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ovoliki put prevalim od fudbalskog pdf-a do TADBAS-a kad ono ovdje Maric.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Ma poslacu ti,ako hoces i Dzovanu da ti posaljem,ne sliku?



      A sta su to Xavi i Iniesta sami uradili ? Protiv Racinga do 80. minuta se muce,kruze samo oko gola,ne mogu ga dati,udje Messi i za 5 minuta dva gola utrpa.
      Gospodine kada pocnes navijati za klub bez gay napadaca onda mozemo pricati
      Le GOD >>>>>>>>>>>>>>>>>> MEssi, Ronaldo i ostali....
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ja postujem tako gde sam dobrodosao, neces me i iz ove teme isterati Mimu!

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ako je on juce bio vrhunski fudbal ja onda fudbal vise bolje i da ne gledam.Kako to da u Barsi daje toliko golova,a u Argentini se ziv ne cuje,kako to da Spanija sa Cavijem i Injestom radi stvari koje radi,a Argentina sa Mesijem nista,ima vjerovatno jos jednu priliku i to je to sto se reprezentacije tice.No,jos ce ispasti da Argentina nema dobru reprezentaciju.
          Barselona je i ovako bila najmocnija,dolaskom Aleksisa i Fabregasa su tek monstrumi,a sto niko ne prica o Aleksisu?Pa zar nije najbolji igrac Barse u zadnje vrijeme,u nenormalnoj formi.I ondje je morao da bude crveni ali je cinjenica da je Barsa bolje i da ih je pobijedila zasluzeno.Kad imaju motiva niko im nista ne moze,samo Siti moze da im parira cini mi se,kad bude imao normalnog trenera
          Ubaci Messia u Spaniju, naravno da ce da kida. Nisam rekao da Argentina nema dobru reprezentaciju ali nemaju ono sto Messiu treba. Jedino Barsa igra tu vrstu fudbala i toliko dobro. Za mene su oni majstori fudbala kao ekipa i to sto je napravljeno od tog tima. I drago mi je sto je opet Real izgubio, jer se dovoljno puta Barsa sa njima igrala kao da igraju protiv male dece, a ne najvecim imenima danasnjice. A pritom su ih ti vrhunski fudbaleri toliko puta u utakmicama bili kao da se i ne radi o fudbalu, jer su toliko nemocni bili. Barsa dominira i drago mi je da dominira samo zato sto ja volim taj stil fudbala koji oni igraju, nista vise. Jedino volim da nekad izgubi jer imam jednog druga koji ga baca na Barsu i ume da upuca mnogo u mozak. Daj mu opet Iniestu i Xavia u Argentini i dace golove, jer znaimljivo je koliko vrhunskih igraca imas, a toliko malo moze da igra u Barsi kako treba. za mene je to sam vrh fudbala, a da i dalje izgleda elegantno. Jer se ne secam da je iko rekao da Messi sve sam radi, niko ne radi sve sam, a i fudbal nije sam protiv svih, Xavi kad se penzionise to ce biti veliki gubitak za fudbal a tek posle za Barsu, jer ne znam kad ce se neko roditi kao Xavi, jer ono sto on radi se apsolutno granici sa nemogucim, BOG! Naravno i Iniesta. Ali sama cinjenica, da ti imas Messi-a, koga mnogi ne vole, zbog cega god, a da taj isti sa JEDNOM nogom igra, i svi ZNAJU gde ce on da gurne loptu i da su totalno NEMOCNI da mu ista urade, ili govori da je on toliki majstor, ili da ogroman ostatak nema pojma o fudbalu, a tu su mnogo vrhunskih igraca pa sad zakljuci.




          EDIT: I to poredjenje je totalni promasaj, jer Barsa ima totalno jedne igrace a Argentina druge, bas cudno sto sa drugim igracima igra losije. Zato sto je Barsa sam TOP fudbala i fudbalskog znanja i umeca, zato i igra tu najbolje. To je ocigledno i veoma logicno.

          Comment


          • Indiga zaobilazim.
            U Spaniji igra pola Barselone,to je njima kao klub,dolaze na prvenstva uigrani,a u Argentini svaki igrac iz razlicitog kluba...nije to isto.Jos kada se uzme u obzir i trener.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
              Indiga zaobilazim.
              U Spaniji igra pola Barselone,to je njima kao klub,dolaze na prvenstva uigrani,a u Argentini svaki igrac iz razlicitog kluba...nije to isto.Jos kada se uzme u obzir i trener.
              Sto znas da te ja mnogo volim
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Što volim diskusije o fudbalu. Još samo fale neki tu forumaši...

                Diskutabilno je da City može sa normalnijim trenerom da parira Barsi, da li uopšte može neko da joj parira.
                A Alexis?..Hm... u formi jeste, ali može da bude ne znam kakav fudbaler, ali one prljavštine kojima je sklon i ono skakanje na svaku odluku...to ne mogu da smislim. Smatram da Mesi nema te boljke kao ostatak njegove ekipe.

                A crveni? Ne bih ga ni ja dala, tj. drugi žuti. Jednostavno neke stvari se takvim igračima gleda kroz prste i to je oduvak tako bilo.
                Činjenica je da je jedan tim Barse, a drugi Argentine, kada igra Mesi, uostalom tako je i sa Srbijom odnosno igranjem Stankovića i Vidića u matičnim klubovima i reprezemntraciji. Tako je i sa nekim drugim.

                Očigledno da i kontinuitetniji i pre svega timski rad u klubovima donosi nešto što reprezentacijama ne.

                Diskusija, diskusiju stiže.

                Ko ima gay napadače Indigo?
                Last edited by miloolja; 11-12-11, 17:16.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                  Ubaci Messia u Spaniju, naravno da ce da kida. Nisam rekao da Argentina nema dobru reprezentaciju ali nemaju ono sto Messiu treba. Jedino Barsa igra tu vrstu fudbala i toliko dobro. Za mene su oni majstori fudbala kao ekipa i to sto je napravljeno od tog tima. I drago mi je sto je opet Real izgubio, jer se dovoljno puta Barsa sa njima igrala kao da igraju protiv male dece, a ne najvecim imenima danasnjice. A pritom su ih ti vrhunski fudbaleri toliko puta u utakmicama bili kao da se i ne radi o fudbalu, jer su toliko nemocni bili. Barsa dominira i drago mi je da dominira samo zato sto ja volim taj stil fudbala koji oni igraju, nista vise. Jedino volim da nekad izgubi jer imam jednog druga koji ga baca na Barsu i ume da upuca mnogo u mozak. Daj mu opet Iniestu i Xavia u Argentini i dace golove, jer znaimljivo je koliko vrhunskih igraca imas, a toliko malo moze da igra u Barsi kako treba. za mene je to sam vrh fudbala, a da i dalje izgleda elegantno. Jer se ne secam da je iko rekao da Messi sve sam radi, niko ne radi sve sam, a i fudbal nije sam protiv svih, Xavi kad se penzionise to ce biti veliki gubitak za fudbal a tek posle za Barsu, jer ne znam kad ce se neko roditi kao Xavi, jer ono sto on radi se apsolutno granici sa nemogucim, BOG! Naravno i Iniesta. Ali sama cinjenica, da ti imas Messi-a, koga mnogi ne vole, zbog cega god, a da taj isti sa JEDNOM nogom igra, i svi ZNAJU gde ce on da gurne loptu i da su totalno NEMOCNI da mu ista urade, ili govori da je on toliki majstor, ili da ogroman ostatak nema pojma o fudbalu, a tu su mnogo vrhunskih igraca pa sad zakljuci.




                  EDIT: I to poredjenje je totalni promasaj, jer Barsa ima totalno jedne igrace a Argentina druge, bas cudno sto sa drugim igracima igra losije. Zato sto je Barsa sam TOP fudbala i fudbalskog znanja i umeca, zato i igra tu najbolje. To je ocigledno i veoma logicno.
                  Na kraju se smao prica o Mesiju,samo on kupi nagrade,nesto ne vidjoh da je Cavi dobio zlatnu loptu.Najbolji igrac svih vremena kako ga sad vec neki zovu mora da vuce i svoju reprezentaciju,a ima ne igrace nego igracine u Argentini.Niko ne kaze da moze igrac sve sam ali najbolji igrac valjda mora da vuce i u reprezentaciji pogotovo kad ima strasne igrace pored sebe.Vea je bio sam,Seva je godinama bio sam(necemo valjda Rebrova da racunamo u igracine),ali mi ne mozes reci da je Mesi u Argentini sam.Neko ko ima Iguaina,Teveza,Di Mariju,Agera,Lavecija,Pastorea,Maskerana,Gaga nikako nije sam!

                  Barselona je cudo,ali zna se ko vuce to cudo i ko je pokretacka snaga,isti onaj koji je i Spaniji sve donio.Opet kazem Aleksis je u formi zivota pa nesto ne vidim da se previse prica o njemu
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Sto znas da te ja mnogo volim
                    Ovde si me povredio :

                    Originally posted by Indigo View Post
                    Gospodine kada pocnes navijati za klub bez gay napadaca onda mozemo pricati
                    Le GOD >>>>>>>>>>>>>>>>>> MEssi, Ronaldo i ostali....

                    Originally posted by miloolja View Post

                    Ko ima gay napadače Indigo?
                    Otkad ti branis Liverpool?
                    sigpic

                    Comment


                    • Izvini Mambice
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Otkad ti branis Liverpool?
                        Bože sačuvaj, zašto bih njih branila? Pitala sam ko, jer sam mislila na neke druge
                        A ako ste vi u pitanju, onda ništa...
                        Last edited by miloolja; 11-12-11, 17:24.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Izvini Mambice


                          Originally posted by miloolja View Post
                          Bože sačuvaj, zašto bih njih branila? Pitala sam ko, jer sam mislila na neka druge
                          A ako ste vi u pitanju, onda ništa...
                          Kako ruzno zvuci.
                          sigpic

                          Comment


                          • Vladane, obojica znamo da je Barsina najveca snaga sredina terena, i da tu otrpilike i dobijaju mec. A zasto samo napadaci i golgeteri uzimaju sve na sebem, tj. mediji sve prebacuju na njih. Pa tu su pare, ljudi vole te koji daju golove, uvek su ih mediji najvise voleli pa eto ti kako se i formira najveca ljubav prema igracima koji ga gurnu u mrezicu.

                            Isto ti je i sa kosarkom, oni koji najvise kucaju, daju poena su uvek u prvom planu, dok oni koji kreiraju vise igru i sve za tog, su u drugom, bilo i ostalo. Samo mediji dodatno dizu buku oko odredjenog igraca. A Messi da je vrhunski talenat i igrac ne moze niko da ospori, ko god da kaze suprotno njega bih voleo da vidim na terenu sta on ume da pokaze.


                            P.S. Indigo spamercino jedna! Dosao si posle mene, imas samo 2k postova vise!
                            Last edited by Seoski Terminator; 11-12-11, 17:27.

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Kako ruzno zvuci.
                              Ti bi da se svađaš?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                                Vladane, obojica znamo da je Barsina najveca snaga sredina terena, i da tu otrpilike i dobijaju mec. A zasto samo napadaci i golgeteri uzimaju sve na sebem, tj. mediji sve prebacuju na njih. Pa tu su pare, ljudi vole te koji daju golove, uvek su ih mediji najvise voleli pa eto ti kako se i formira najveca ljubav prema igracima koji ga gurnu u mrezicu.

                                Isto ti je i sa kosarkom, oni koji najvise kucaju, daju poena su uvek u prvom planu, dok oni koji kreiraju vise igru i sve za tog, su u drugom, bilo i ostalo. Samo mediji dodatno dizu buku oko odredjenog igraca. A Messi da je vrhunski talenat i igrac ne moze niko da ospori, ko god da kaze suprotno njega bih voleo da vidim na terenu sta on ume da pokaze.
                                Mesiju niko ne moze da ospori klasu,samo da se sve zasluge ne prebacaju njemu,a vidimo svi sto rade Cavi i Injesta.No smeta kad jedan Kanavaro ima zlatnu loptu,a Cavi ne ili Snajder sa onakvom sezonom i igrama i tada je uzeo gle cuda Mesi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X