Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ebes to... Vi kazete Messi ja kazem, Iniesta i Xavi to su glavni igraci u Barci, videli smo ga sta je napravio u Argentini.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • A ne kapiram tu foru? Mislim fudbal cini 10 igraca i golman, a drugo ne bih ni svako mogao da puni tako i da ima iza sebe Iniestu i Xavia, niti bi Messi imao toliko prilika da nema njih. Pritom ga u Argentini stavi i na sredinu, nema ni blizu igrace koje ima u Barsi, a Barsini igraci igraju samo jednu vrstu igre, gubili ili vodili, postoji samo jedna vrste igre koje se drze i ne postoji nista van toga, tako da nije ni cudo sto se ne snalazi u drugim ekipama i sa igracima koji ne mogu da igraju tu igru, je l' on kriv sto 9 igraca ne moze da ga prati? Ako jeste, onda oke.

      Ali na tome se toliko dugo radilo da se takav fudbal izgradi i takvi igraci, uspeli su u tome. Ljudi su dobili vrhunski fudbal, a onda nalaze kao neke lose stvari u tome.

      Onda sledeca stanica je protekcija, kao da Real i ostale velike ekipe kao i druge legende fudbala se nisu izvlacili na svoje ime.

      Comment


      • Ma Messi je prosek,samo ima dobru ekipu

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Ma Messi je prosek,samo ima dobru ekipu


          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ma Messi je prosek,samo ima dobru ekipu
            Tuzan je fudbal kad te prosecan igrac sa jednom nogom voza, znas gde ce i opet mu nista ne mozes.

            Comment


            • Vi ste stvarno prsli, pricate u teniskom delu foruma o fudbalu.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Vi ste stvarno prsli, pricate u teniskom delu foruma o fudbalu.
                Medicinski naziv za to je spamer.

                Comment


                • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                  Medicinski naziv za to je spamer.
                  Ma ko je bre spamer...
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Vi ste stvarno prsli, pricate u teniskom delu foruma o fudbalu.
                    Sta se ti javljas?
                    Gde god komuniciram s tobom pricas o fudbalu.

                    P.S. I onaj Wada...
                    sigpic

                    Comment


                    • O da.Sa tobom svaki dan podelim sve moje takticke zamisli.
                      Mada stvarno mislim da ti to ne pominjem mesec dana, posto sam krenuo da te smaram.
                      Ali u poslednje vreme, ti mi punis inbox sa svakakvim glupostima, ono sto je dostiglo vrhunac je ona tvoja bolesna slika koju si mi juce poslao.

                      Comment


                      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                        A ne kapiram tu foru? Mislim fudbal cini 10 igraca i golman, a drugo ne bih ni svako mogao da puni tako i da ima iza sebe Iniestu i Xavia, niti bi Messi imao toliko prilika da nema njih. Pritom ga u Argentini stavi i na sredinu, nema ni blizu igrace koje ima u Barsi, a Barsini igraci igraju samo jednu vrstu igre, gubili ili vodili, postoji samo jedna vrste igre koje se drze i ne postoji nista van toga, tako da nije ni cudo sto se ne snalazi u drugim ekipama i sa igracima koji ne mogu da igraju tu igru, je l' on kriv sto 9 igraca ne moze da ga prati? Ako jeste, onda oke.

                        Ali na tome se toliko dugo radilo da se takav fudbal izgradi i takvi igraci, uspeli su u tome. Ljudi su dobili vrhunski fudbal, a onda nalaze kao neke lose stvari u tome.

                        Onda sledeca stanica je protekcija, kao da Real i ostale velike ekipe kao i druge legende fudbala se nisu izvlacili na svoje ime.
                        Ako je on juce bio vrhunski fudbal ja onda fudbal vise bolje i da ne gledam.Kako to da u Barsi daje toliko golova,a u Argentini se ziv ne cuje,kako to da Spanija sa Cavijem i Injestom radi stvari koje radi,a Argentina sa Mesijem nista,ima vjerovatno jos jednu priliku i to je to sto se reprezentacije tice.No,jos ce ispasti da Argentina nema dobru reprezentaciju.
                        Barselona je i ovako bila najmocnija,dolaskom Aleksisa i Fabregasa su tek monstrumi,a sto niko ne prica o Aleksisu?Pa zar nije najbolji igrac Barse u zadnje vrijeme,u nenormalnoj formi.I ondje je morao da bude crveni ali je cinjenica da je Barsa bolje i da ih je pobijedila zasluzeno.Kad imaju motiva niko im nista ne moze,samo Siti moze da im parira cini mi se,kad bude imao normalnog trenera
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          O da.Sa tobom svaki dan podelim sve moje takticke zamisli.
                          Mada stvarno mislim da ti to ne pominjem mesec dana, posto sam krenuo da te smaram.
                          Ali u poslednje vreme, ti mi punis inbox sa svakakvim glupostima, ono sto je dostiglo vrhunac je ona tvoja bolesna slika koju si mi juce poslao.
                          Dirao si mi Lakerse!
                          Imam i danas jednu,hoces?
                          sigpic

                          Comment


                          • Ako nije slika tvoje Jovane ili neke tvoje druge drugarice , neka hvala.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ako je on juce bio vrhunski fudbal ja onda fudbal vise bolje i da ne gledam.Kako to da u Barsi daje toliko golova,a u Argentini se ziv ne cuje,kako to da Spanija sa Cavijem i Injestom radi stvari koje radi,a Argentina sa Mesijem nista,ima vjerovatno jos jednu priliku i to je to sto se reprezentacije tice.No,jos ce ispasti da Argentina nema dobru reprezentaciju.
                              Barselona je i ovako bila najmocnija,dolaskom Aleksisa i Fabregasa su tek monstrumi,a sto niko ne prica o Aleksisu?Pa zar nije najbolji igrac Barse u zadnje vrijeme,u nenormalnoj formi.I ondje je morao da bude crveni ali je cinjenica da je Barsa bolje i da ih je pobijedila zasluzeno.Kad imaju motiva niko im nista ne moze,samo Siti moze da im parira cini mi se,kad bude imao normalnog trenera
                              Pa to je sustina, to ja pricam al dobro neki ljudi to nece da shvate
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Ako nije slika tvoje Jovane ili neke tvoje druge drugarice , neka hvala.
                                Ma poslacu ti,ako hoces i Dzovanu da ti posaljem,ne sliku?

                                Originally posted by Indigo View Post
                                Pa to je sustina, to ja pricam al dobro neki ljudi to nece da shvate
                                A sta su to Xavi i Iniesta sami uradili ? Protiv Racinga do 80. minuta se muce,kruze samo oko gola,ne mogu ga dati,udje Messi i za 5 minuta dva gola utrpa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X