Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde razumem Crna Gora,ali da mi u Srbiji ne mozemo da gledamo
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Ja, stvarno strašno.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
        Nisi bio daleko,Crna Gora ili Tadzikistan dodje ti skoro na isto.
        Mi smo kao Monte Karlo tako da se ja sa pravom bunim!
        Originally posted by miloolja View Post
        Glumci-ne glimci još 100 utakmica da igraju u ovim sličnim sastavima, ne može im Real ništa.

        Što se tiče navijanja za gubitnike u poslednje vreme...wellcome to the club Vladane!
        Ma kakvi glumci,ajde mogao je biti crveni ali niko nije kriv Ronaldu sto ne moze gol da uvali sa 5-6 metara,da ga je tada dao mozda bi i dobili,ovako odma kazna i 2 razlike,cao
        Ne zelim vise da sam u tom klubu,previse je,jos 20-ak dana i sve ce se promijeniti
        sigpic

        Comment


        • Taaaaakoooo jeeeeee Vlaaaadaaaaneeeee!

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • I hobotnica me nervira,svi me nerviraju
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              I hobotnica me nervira,svi me nerviraju
              Zna li neko kako se zavrsio El Classico, tek sad sam stigao kuci?
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Pitaj hobotnicu,od sad necu nista vise ni da gledam,spojlerka odvratna
                sigpic

                Comment


                • Ne daje se crveni karton najboljem igracu danasnjice zbog nekakvog prigovora i malo jaceg starta na sredini terena.
                  Last edited by Prototype; 11-12-11, 00:39.

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Nisi bio daleko,Crna Gora ili Tadzikistan dodje ti skoro na isto.
                    Auh ...Muka mi je da sad trazim sa kim se granichi Tadzikistan ... ;)
                    SignaturE se cheka ...sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ovo je vec previse,kad ih danas nisu pobijedili ne znam kad ce
                      A ja sam stvarno baksuz ali bar neko da mi dodje za koga navijam,katastrofa zadnjih mjeseci.Jos me nerviraju sto moram preko streama da gledam utakmicu(stvarno je bio fenomenalan) i to jedan El Klasiko,kao da zivim u neki tamo,neki tamo Tadzikistan
                      Komplex je chudo nisu ih dobili,samo su se sprdali malo sa njima ))
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Pitaj hobotnicu,od sad necu nista vise ni da gledam,spojlerka odvratna
                        Kakav sada hobotnica, zar nije uginula?
                        Dobro je dok ne pitamo sirenu.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ta jeste ali imamo novu sad,isto je Nostradamus!
                          http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...one-nad-Realom

                          Sirene ne bi bile lose,da su gore ribe,a dolje zene no bi tada tesko mogle prognozirat'
                          Last edited by Vladan; 11-12-11, 00:56.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa gdje hobotnica koja se zove Mesi moze prognozirati pobjedu Reala...

                            Comment


                            • Ja sam bogme uzivao u Barsinoj igri i pobedi kao i uvek, oni su postavili standard kako se fuca igra.... Sad ko ih mrzi zbog protekcija i slicno, ne zanima me to.

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Nazalost... glumci vladaju....
                                Bolje glumci nego ultimat fajteri.
                                Odbrana Reala: Kličko, CroCap i Tajson. Otkad je došao Murinjo nema fudbala u El Klasiku
                                Neki ljudi su kao oblaci, tek kad se sklone sunce počne da sija.

                                Comment

                                Working...
                                X