Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jok u tenis me prebacite pocrkali da bog da! Mrdaj ovo u off topic fudbalski ili kosarkaski, sklanjajte me odavde da ne napravim lom

    Comment


    • Posledice derbija...

      Comment


      • E sad bas necu.

        Comment


        • Originally posted by majabl View Post
          E sad bas necu.
          Pasces ispit 100% zbog ovoga!

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Jok u tenis me prebacite pocrkali da bog da! Mrdaj ovo u off topic fudbalski ili kosarkaski, sklanjajte me odavde da ne napravim lom
            Tu ti je i mesto, ne kontam sto vise krijes ljubav prema zemljanim terenima? I sam si mi pricao da si trenirao tenis 4 godine ali da te je povreda odvojila od prelepog sporta.
            Inace LBJ-ov omiljeni teniser je mocni Cipolla.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Shardonnay View Post
              Pa niste ni svesni u sta ste se uvalili, kad se udesimo kao hostese ima na forumu samo nas glas da se cuje, a o stasu ce se pricati i novim generacijama Lepih koje dolaze

              Odakle ti ideja da bi tebe neko gledao, kraj MGS u providnom dekolteu, Vladana u miniću ili Indiga u tangama Kraj takve ponude ne trebaju nama nikakve hostese ni forumašice.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Pasces ispit 100% zbog ovoga!
                Ispit? Nema nikakvog ispita na vidiku...
                Tebi necu reci isto jer se na tvom faksu pada samo niz stepenice...

                Comment


                • Tacno bih sam sebi ruku odsekao kad bih uzeo reket.

                  maja: Mermerne su pa se kliza lako

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Odakle ti ideja da bi tebe neko gledao, kraj MGS u providnom dekolteu, Vladana u miniću ili Indiga u tangama Kraj takve ponude ne trebaju nama nikakve hostese ni forumašice.
                    Posto radim, pa mi u sobi vise brat i drugovi mu (sve cool stvari su u njoj, a nije ih lako iscerat), kad god dodjem kuci s posla, a neko bude u sobi, a moram bar taj top presvuc, budu komentari tipa "imas dobre grudi. Sto cinis da budu takve?"...

                    Da docaram fotkom (zanemarite ovu ruznu cufu)
                    http://www.realbollywood.com/up_imag...Pitt121029.jpg
                    Last edited by M_G_S; 03-12-11, 12:09.

                    Comment




                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Bese jednom ovaj klip i bese i rasprava o tome, odlicna!

                        Comment


                        • Šteta, propustila, nisam znala. Ovo sam svojevremeno slučajno gledala na TV-u i oduševila se, naravno kako bi čovek sa njima drugačije... dok ne porastu...
                          A kada već "ćaskamo", otkud ti ovde?
                          Last edited by miloolja; 03-12-11, 13:16.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Previse je tu bilo strogoce, za zenski rod.
                            Očigledno ne poznaješ nik "Vesna" sa jednog drugog foruma
                            A pomislio sam da u prelaznom roku Bojana prelazi tamo da preuzme funkciju
                            Neki ljudi su kao oblaci, tek kad se sklone sunce počne da sija.

                            Comment


                            • Originally posted by M_G_S View Post
                              Meni je od pocetka bilo cudno. Previse je tu bilo strogoce, za zenski rod. A jos kad vidis da sam, i pored svoje neodoljivosti, u nemilost, onda mi je padala na pamet samo jedna stvar. "bojanabg" je ustvari "blagopž"! (skracenica "pž" je za Pozegu, ali pretpostavljam da to samo "Bojana" zna)
                              pa posto svako krece od sebe, pretpostavljam da si i ti onda neka Madam_Gospodjica_Sinorita
                              a noto je oduvek i bio nesto izmedju...



                              Originally posted by santiljana View Post
                              Očigledno ne poznaješ nik "Vesna" sa jednog drugog foruma
                              A pomislio sam da u prelaznom roku Bojana prelazi tamo da preuzme funkciju
                              da, postojale su odredjene ponude, ali ipak ja ostajem verna maticnom klubu
                              na veliku zalost nekih
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by santiljana View Post
                                Očigledno ne poznaješ nik "Vesna" sa jednog drugog foruma
                                A pomislio sam da u prelaznom roku Bojana prelazi tamo da preuzme funkciju
                                Koja? Gdje? ... Imao sam zadovoljestvo da na ovom forumu "upoznam" jednu Vesnu. Uvijek je bila ljubazna, elokventna, pomagala ljudima da uvide svoju nepismenost, ..., a samo me je jednom "ćerala" iz jedne grupe, sto je stvarno bilo iznenadjujuce, s obzirom da sam ja jedan od postovanijih ljudi na balkanskom virtuelnom nebu.

                                I Blagoje je way out of her league, ako mene pitas, a sigurno je da me ne pitas, ali cu u svakom slucaju to konstatovati.

                                Comment

                                Working...
                                X