Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve emocije?
    Predsednik jedne zemlje je u zvanicnoj poseti, protokol se zna.
    A druga stvar, nekulturno je prekidati bilo koga u sred recenice.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pa ta zena koja je otvarala konferencija,i davala rijec novinarima,ona je ispala seljancura,niko drugi,treba je fino smjeniti da vise se ne brukamo.
      Niko drugi nije kriv,i ne znam oko toga svi digli pompu,gledam u hrvatskim vijestima to najava,i nasim ovdje
      Pa imali nesto bitnije u svijetu nego ovaj ekces te seljancure.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • jeste nekulturno,to da


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Realno manda, ta zena treba da dobije dozivotni otkaz.

          Comment


          • Ma sigurno je preko veze dosla,pa joj niko nece nista ni reci,standard.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Mislim da je sramotno da je skolovanje u Austriji jeftinije nego u nekim drzavnim ustanovama kod nas.
              Takodje je pitanje koja je stvarna vrijednost nasih diploma, u odnosu na ove evropske... Da li su tu samo da bi ih okacili na zid?!
              ...

              Nema lijeka dak se omladina ne digne na bunt. Sve to mokrom krpom rascerat...

              Link

              Comment


              • Nase diplome vrede samo kod nas. Al' posto nama niko ne treba, to nam je dovoljno.

                Comment


                • Tuzno. Idem za Austriju. Za 1 500 po semestru dobijam diplomu i ciao. Moci cu da radim odje svudje. U Austrijskoj ambasadi mi je 1/1 posao. Pogotovo ako je ambasador zenskog roda...

                  Comment




                  • U ime protesta i zaljenja prema nasem dragom nam ispaljenom preCedniku, ide ova odlicna pesma. Ovo je i za tebe Indigo, brate moj nesudjeni.

                    Comment


                    • Seoski, buraz, ne kontam kako ovo nisi cuo do sada i odgledao film....

                      Sledece godine se vidimo na Pendulumu ako ih slusas....
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Znam za tu pesmu, al' neam pojma o kom filmu pricas.

                        Comment


                        • Trainspotting, dobar je
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Sad cu da ga skinem.

                            Comment


                            • Pre nekoliko dana, na prijemnom ispitu Filozofskog fakulteta u Beogradu (one ustanove u kojoj je, recimo, redovni profesor Slobodan Antonić), studenti su rešavali test opšte kulture i u njemu naišli na pitanje: "Koliko je Novak Ðoković imao pobeda za redom u 2011 godini?". Nacionalna ideja da mladi danas u Srbiji moraju proučavati Ðokovićev život i karijeru ne bi li se upisali na fakultet – otvara sasvim novo poglavlje u pripremama za test. Da bismo pomogli budućim studentima koji će konkurisati na raznim fakultetima, otkrivamo pitanja o Ðokoviću na koja će morati da odgovore ako žele visoko obrazovanje po bolonjsko-srboidnim standardima.

                              VETERINARSKI FAKULTET: Kad je rođen Novakov pas Pierre?

                              MEDICINSKI FAKULTET: Koliko je povreda tokom 2008. imao Novak? I gde? Opiši povrede.

                              FILOLOŠKI FAKULTET: Koja je omiljena Ðokovićeva knjiga od srpskih realista?

                              MAŠINSKI FAKULTET: Koja je zapremina (u kubicima) najnovijeg vozila u motornom parku Novaka Ðokovića?

                              TEHNOLOŠKI FAKULTET: Koji benzin i sa koliko oktana koristi Novak Ðoković?

                              ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET: Koja sredstva veze koristi Novak Ðoković? Poseduje li talkie-walkie?

                              GRAÐEVINSKI FAKULTET: Koliko kvadrata ima Ðokovićev stan u Monaku?

                              ŠUMARSKI FAKULTET: Da li je na teniskom centru „Novak“, na Dorćolu, preživelo neko stablo, i ako nije – a nije, zašto?

                              FAKULTET ZA BEZBEDNOST: Na kojim sve delovima odeće Ðoković nosi srpsku zastavu?

                              BOGOSLOVSKI FAKULTET: Kako se zove orden koji je patrijarh Irinej uručio Novaku za doprinos pravoslavlju i tenisu? Navedi poimenično sve arhijereje koji su prisustvovali dodeli?

                              FAKULTET PRIMENJENIH UMETNOSTI: Navedi omiljene tekstilne teksture prirodnih materijala u garderobi Novaka Ðokovića. Opiši design.

                              FAKULTET LIKOVNIH UMETNOSTI: Koji je omiljeni Novakov slikar iz faze belgijskog ekspresionizma? Zašto?

                              PRAVNI FAKULTET: Da li je državna celovitost Srbije u direktnoj korelaciji s prvim mestom Ðokovića na ATP listi?

                              EKONOMSKI FAKULTET: Koliko je Novak Ðoković neto zaradio tokom 2011. godine? Koliko je njegovo poresko opterećenje u Srbiji? Koliki je njegov dnevni džeparac? Iskustva oca Srđana i strica Gorana u godinama svetske krize. Napraviti tabelarni prikaz.

                              FAKULTET POLITIČKIH NAUKA: Koliko država sveta nije priznalo Kosovo zbog diplomatskih aktivnosti Novaka Ðokovića? Uticaj Novaka Ðokovića na Ministarstvo inostranih poslova i Vuka Jeremića lično? Nova strategija svetskog poretka vs Ðoković: kratka analiza.

                              UČITELJSKI FAKULTET : Koliko osnovnih škola nosi ime Novaka Ðokovića?

                              MEGATREND UNIVERZITET: Koliko smo mi dobri, ako Novak diplomira kod nas za dve nedelje?

                              RUDARSKO-GEOLOŠKI: Koji je omiljeni dragi kamen Novak poklonio svojoj verenici Jeleni?

                              ARHITEKTONSKI FAKULTET: Gde biste voleli da vidite Ðokovićgrad i šta biste od objekata uključili u taj arhitektonski kompleks? Kakvu biste sobu projektovali za mamu Dijanu? Da li bi Pierre živeo u posebnoj prostoriji? Neophodni crteži.

                              TEHNIČKI FAKULTET U BORU: Zna li Novak Ðoković gde je Bor?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Jel zna neko neki normalan browser gde budjavi, gubavi Fb chat radi normalno???
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X