Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dok ovo ne rijesi nece ga ulazit'
    http://www.robmathiowetz.com/
    sigpic

    Comment


    • Još ne zaslužuje, kad kompletira GS ubaci ga preko veze bez testova.

      Comment


      • Takvi smo mi LEPI. Nema nepotizma. Pravicni do krajnjih granica.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Jos 40-ak dana,taman sa novom godinom da se vrati najLEPsi i valjda ce se ovaj Akan pridruziti za stalno i onda da probamo tu Oljinu tortu


          Kako si to smislio?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ni po babu ni po stricevima

            Originally posted by miloolja View Post


            Kako si to smislio?
            Pa dogovorili smo se da ostavis u parku,nismo jos datum precizirali ako se ne varam.Ledena kocka i Boem neka ti budu prioriteti i onda ces biti ocijenjena od strane LEPIH,nema vece casti od te
            sigpic

            Comment


            • Ko shvati o chemu se ovdje radi ... ko je uopshte taj dominator ?
              A gospoche bio si u pritvor 1 dan ?
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Pa dogovorili smo se da ostavis u parku,nismo jos datum precizirali ako se ne varam.Ledena kocka i Boem neka ti budu prioriteti i onda ces biti ocijenjena od strane LEPIH,nema vece casti od te
                Čuj dogovorili smo se.
                Nisam baš sigurna koliko mi je ocena od strane te vaše grupe bitna, pošto mi je pola njih na ignore.
                Moraćeš nešto drugo da smisliš.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nisam, nego me mzjelo da svracam na forum... A ti znas da nema tog bana koji moze mene da zaustavi!

                  I ne pita se za Dominatora. O njemu se ne prica, ne sumnja se u njegovo postojanje, njegovu dominaciju, ..., ali on je uvjek medju nama. On ti je nesto poput Hiks cestice... A s obzirom da shpageti ima izuzetno kvalitetne rezultate na testovima, ide mu jedan poziv u najkvalitetniju grupu na forumu. Grupu gdje ulaze samo probrani i gdje se vode krajnje visokonaucne debate.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Čuj dogovorili smo se.
                    Nisam baš sigurna koliko mi je ocena od strane te vaše grupe bitna, pošto mi je pola njih na ignore.
                    Moraćeš nešto drugo da smisliš.
                    Iskreno meni je najvaznije da ja dodjem do tih poslastica na kraju dana.Ako si za samo cu te ja ocijeniti
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma moraš da smisliš kako ćeš doći do tih poslastica. Eventualna ocena na kraju nije dovoljna.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Lajkovacu ti post,a cini mi se da je ocjena od LEPOG dovoljna nagrada sama po sebi
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Nisam, nego me mzjelo da svracam na forum... A ti znas da nema tog bana koji moze mene da zaustavi!

                          I ne pita se za Dominatora. O njemu se ne prica, ne sumnja se u njegovo postojanje, njegovu dominaciju, ..., ali on je uvjek medju nama. On ti je nesto poput Hiks cestice... A s obzirom da shpageti ima izuzetno kvalitetne rezultate na testovima, ide mu jedan poziv u najkvalitetniju grupu na forumu. Grupu gdje ulaze samo probrani i gdje se vode krajnje visokonaucne debate.
                          A neka pushti u mp pukoh 100 na Partizan over pa me ova tintara boli tako da ti nisam nocas za visoke IQ besjede .
                          SignaturE se cheka ...sigpic

                          Comment


                          • Evo sam ja lajkovao ispred udruzenja LEPIh

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Lajkovacu ti post,a cini mi se da je ocjena od LEPOG dovoljna nagrada sama po sebi
                              C, neoriginalno.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                C, neoriginalno.
                                Ali to ce biti jubilarni lajk i ide bas poslastica-virtuozu,moras priznati da nije mala stvar
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X