Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
    Tako je bre! Da je tuga, tuga je i to najteza, odjebase predsednika kao pseto hahahahahahaha, tugaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... jebes zemlju gde je sportista vazniji od predsednika drzave, onako realno.
    Za sve to su krivi organizatori,ne zaboravite da se to desilo u BL.
    E da je to bilo u Doboju...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Za sve to su krivi organizatori,ne zaboravite da se to desilo u BL.
      E da je to bilo u Doboju...
      Pa to moze i samo da se desi na nasim prostorima. Da prevedem na reperski fazon, opasno su nam disovali preCednika. Sto u sustini znaci da su disovali i Srbiju, treba da zaratimo opet, ko sme da disuje nas?!

      Comment


      • Originally posted by jagodica View Post
        voditeljka konferencije za štampu je po meni ispravno procenila da je i novinarima i narodu zanimljiviji Nole od prazne demagogije naših političara..oni samo PRIČAJU o Kosovu dok Srbi provode noći na barikadama..
        salonske patriote..
        to je suština i nervira me što je Nole postao kolateralna šteta,jer on nije nikoga prekinuo..niti bi dozvolio da se u njegovo ime nesto tako uradi..

        Niko nije ni rekao da je Nole nekoga prekinuo, niti je neko krivio Djokovica, decko nije ni kriv ni duzan, ali ovo je tragikomicno, tacnije, s pocetka je bilo smijesno, ali kad malo bolje razmislis, to je zalosno.
        Predsjednik Srbije, kakav god on bio, dobar, los, ne ulazim u to jer me dnevna politika ne zanima ni najmanje, je predsjednik drzave, koji je bio u zvanicnoj posjeti susjednoj drzavi i drzao je konferenciju za stampu. Ako sam dobro shvatila, dolasci Tadica i Djokovica u BL su bila dva nepovezana dogadjaja. Kada predsjednik jedne drzave dodje u posjetu drugoj, postuje se protokol. Nisu oni bili u kafani, vec na zvanicnoj konferenciji... Gostujuci predsjednik je neko ko predstavlja drzavu, nepostovanje njega automatski znaci nepostovanje zemlje koju predstavlja i drzavljana te zemlje...
        Zamislite sad da dolazi negdje Rodik i da Obamu tako prekinu.
        Sreca pa su svi na Balkanu i svi gotive Noleta, pa niko nece nikom nista zamjeriti... ;)
        Dajte narodu 'ljeba i igara...

        Da ne duzim, njuzovci su objasnili.
        http://www.njuz.net/spremacica-preki...nd-dijagonalu/

        Comment


        • Nista me ne cudi kada je BL u pitanju....

          Poslije ovog skandala ni takmicenje u pecanju nece vise organizovati.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Prekines Obamu i dobijes bombardovanje.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Nista me ne cudi kada je BL u pitanju....

              Poslije ovog skandala ni takmicenje u pecanju nece vise organizovati.
              Organizovace takmicenje u spremanju najboljeg gulaša pored Vrbasa.
              Čelinac je odgovorniji od BL.
              sigpic

              Comment


              • Mozda na taj nacin nesto govore predsjedniku...
                No kako god,dok god su sportisti kao Novak popularniji od politicara i prekidaju njihove price nema razloga za brigu,to je i dobra stvar
                sigpic

                Comment


                • Jao ljudi, kad ste uopšte culi da bilo koju konferenciju prekine onaj koji prica? To uvek uradi ili neko iz njegove organizacije ili organizacije dogadjaja. Ta konferencija je odrzana zato sto je Novak kasnio, pa da ubiju vreme Jedino sto je moglo drugacije je nacin na koji je gospodjica to saopstila, uglavnom neko diskretno kaze da imaju prava na jos jedno pitanje, pretpostavljam da je to tako rekla zato sto su i novinari cekali Novaka, pa su mogli da joj jave malo ranije da bi mogla da kaze "jos ovo pitanje i mozemo krenuti da docekamo...", ali nisu se najbolje organizovali pošto su verujem radili spontano zbog okolnosti, nek ste vi odmah nadigli frku ni oko čega, samo nznm sta bi Tadić novo mogao da saopšti što nije već milijardu puta istrabunjao

                  Comment


                  • Ma niko ne dize frku oko toga, ali sama realnost da ljudi ne kapiraju koliko je to pogresno na koliko nivoa je isto tuzno, da ti dovedes predsednika i tako ga odjebes, al' bukvalno.... Mislim puca mi za Tadica, ja i ovako ne glasam jer su izbori cista sarada...al' bi voleo da se tako ispali neki strani predsednik, cisto da se uziva u posledicama posle. Al' ako nista drugo u tom slucaju bi se zivelo od gledanja sportista na tv-u.

                    Comment


                    • Originally posted by tuta bugarin
                      ljudi
                      jalseto men cini
                      ilije fladan tolko osedeo
                      dasad mnogo slici naoni kemala montana





                      lutajući reporter tuta bugarin
                      nežno šapće sneguljici
                      dok patuljci ruju
                      u rudnici

                      HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAH tuto ti si pobednik.

                      Comment


                      • http://www.sarajevo-x.com/bih/saraje...niku/111201129

                        Da li vam je ovo poznato

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          ultimativni sport
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                            Eto mu sad posao u MUPu,bolje je na duze staze
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Eto mu sad posao u MUPu,bolje je na duze staze
                              A trebao je i prije dobiti,vidis da je nasao sluzbeni pistolj od drota nekad prije Momak ide na visoku funkciju!

                              Comment


                              • Novi nacin kako postati popularan.

                                Comment

                                Working...
                                X