Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Auuuuuuuu,za ovo menjanje citata se na drugim forumima banuje...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by M_G_S View Post
        Cemu ovo, bojana?
        Da li cinjenica da sam u zivotu primio kod sebe, kao utociste, veci broj zivotinja nego sto ste svi vi zajedno drzali, vrijedja nekoga?!
        Nemoj da se pravis pametan, posto ja tvoje postove mogu da editujem i da se ne vidi trag.
        Moj ti je prijatlejski savet da izadjes i da se igras sa tim silnim zivotinjama, a ne da ovde trolujes.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Tek sad vidjoh da je danas "veliki" dan za Lepe. Danas se navrsava 3 mjeseca od kako je banovan najveci Dominator ovog foruma!

          Comment


          • Originally posted by hamza_TM87 View Post
            Tek sad vidjoh da je danas "veliki" dan za Lepe. Danas se navrsava 3 mjeseca od kako je banovan najveci Dominator ovog foruma!


            Umjesto da se obilježi taj dan, vrši se atak na njegovog osnivača, nekako mi to simptomatično djeluje.

            Šta si to nabacio sliku, znaš kakve je Miko imao probleme zbog toga, i dan danas živi u strahu, ne bih se igrao s time.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Umjesto da se obilježi taj dan, vrši se atak na njegovog osnivača, nekako mi to simptomatično djeluje.

              Šta si to nabacio sliku, znaš kakve je Miko imao probleme zbog toga, i dan danas živi u strahu, ne bih se igrao s time.
              Sada si me razocarao!

              http://www.google.ba/#hl=bs&source=h...w=1280&bih=800

              Otvori ovo i sutra ces dobiti par pitanja o njemu da se iskupiS!

              Comment


              • Ovo sam rekao 100 puta i evo jos jednom, pas je 100 puta kao ljudsko bice bolji od covjeka. Uvijek sam sa gadjenjem posmatrao te osobe (da ih ne nazovem ljudima, ne zasluzuju to) koje maltretiraju zivotinje. Vjerujte mi, da vidim nekog kako pokusava da ubaci petardu psu u "usta" kao sto rece Hamza, ubio bih ga na licu mjesta, ne bih razmisljao 2 sekunde. Vjerujte mi, bolje je da dobiju neke postene batine, jer za drugo nisu. Kakav je tebi zivot ako ides po ulicama i mucis zivotinje itd... Pas te voli, kakav god da si, pas bi u vecini slucajeva dao zivot za tebe. Mnogi jos nisu shvatili koliko su psi zapravo pametni. Evo imate ovaj slucaj, umro jedan Amerikanac, a njegov pas nedelju dana stoji na grobu i cvili (bas sam sa Mumijem pricao o tome).
                Pas i covjek ne mogu da se uporede
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Nemoj da se pravis pametan, posto ja tvoje postove mogu da editujem i da se ne vidi trag.
                  Moj ti je prijatlejski savet da izadjes i da se igras sa tim silnim zivotinjama, a ne da ovde trolujes.
                  Veliki umovi misle slicno. Jos veci to smisle prije (ja rekao)...
                  Prije nekih 40-ak minuta sam usao u kucu, nakon sat vremena igranja sa svojim mezimcima. Pomeo sam se, crkaoe, ali mi je srce puno, duh zdrav... Ne dozvoljavam sebi da mi obaveze oduzmu tako dragocjene trenutke...
                  Mogla bi i ti nesto slicno. Dobro je za zdravlje. Pogotovo mentalno...



                  Hamza, svi mi to znamo. I milo mi je sto si skrenuo paznju na to... I ta tri mjeseca su kao tri godine.

                  Comment


                  • @ Ivan Otkrio si Ameriku, čestitam.

                    Hamza, jbg. malen avatar spremiću neki referat za sutra.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      @ Ivan Otkrio si Ameriku, čestitam.

                      Hamza, jbg. malen avatar spremiću neki referat za sutra.
                      Dobro,dobro Hajmo sad na jednu u Dominatorovo ime!

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        @ Ivan Otkrio si Ameriku, čestitam.

                        Hamza, jbg. malen avatar spremiću neki referat za sutra.
                        Tebi ta "Amerika" nije bila poznata. Zbijao si neke sale na racun zivotinja.
                        Eto vidis,ovdje mozes nesto i da naucis, iako zaostajes u vremenu...
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Ivane, pas je zapravo jedna od neinteligentnijih zivotinja. Eto ti odgovor zbog cega voli covjeka...
                          A evo ti jos dokaza... Probaj da dresiras prase. Kako da ne. Prase je toliko inteligentno, da ne nasijeda na trikove. Isto macka... Pas kad se deresira, on.se i stvari uci da radi komande za koje ce biti nagradjen... Ti ga posle vise ne nagradjujes, ali on ce cio zivot da nasijeda na istu foru...
                          Mozda sam u krivu, ali prije ce.biti da nisam.

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            Ivane, pas je zapravo jedna od neinteligentnijih zivotinja. Eto ti odgovor zbog cega voli covjeka...
                            A evo ti jos dokaza... Probaj da dresiras prase. Kako da ne. Prase je toliko inteligentno, da ne nasijeda na trikove. Isto macka... Pas kad se deresira, on.se i stvari uci da radi komande za koje ce biti nagradjen... Ti ga posle vise ne nagradjujes, ali on ce cio zivot da nasijeda na istu foru...
                            Mozda sam u krivu, ali prije ce.biti da nisam.
                            Suvisan je svaki komentar na ovo. Naravno da grijesis.
                            To prase se ne da dresirati ne zato sto nece,sto je inteligento, vec iz suprotnog razloga, jer je procenat inteligencije tom prastu -1000,kao nekim forumasiva ovdje, pa ne registruje naredbe...itd... necu komentarisati vise, suvisno je, jbg ako vam je merak dignite 2-3 psa u vazduh, vas problem... Ne znam zasto se primam na vase gluposti uopste...
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Hajde istrazi malo, pa se onda vrati sa istom tvrdnjom.

                              Comment


                              • Originally posted by ivan piper View Post
                                Tebi ta "Amerika" nije bila poznata. Zbijao si neke sale na racun zivotinja.
                                Eto vidis,ovdje mozes nesto i da naucis, iako zaostajes u vremenu...

                                Hvala na komplimentu, nadam se da zato nećeš dobiti reputaciju kao MGS malo prije, nisam za to. Prase je jedno od najinteligentnijhih životinja.

                                Comment

                                Working...
                                X