Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • joj bre hamza, zasto nisi rekao o cemu se radi, nisam trebala da kliknem na link...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Koji je*eni retardi...sad se setih i onih dogadjaja iz BG-a.

      Uh kako bi ih tukao...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Ivane, ne mora da znaci da ti je pas otrovan. Postoji nekoliko realnijih scenarija... Druga stvar, koju niko ne spominje, je da si skoro pa direktan krivac za smrt svog psa. Isto kao sto bi bio da je taj pas ugrizao nekog. Ili, ukoliko je snazne konstitucije, nagrdio nekoga... Zivotinja nije za svakoga, i drzanje iste izuskuje veliku odgovornost.

        edit. sad vidim da je upucan... Da li ti je neko dosao u dvoriste da ga upuca?! Nije moj dobri Ivane...
        Last edited by M_G_S; 29-11-11, 19:55.

        Comment


        • Originally posted by M_G_S View Post
          Ivane, ne mora da znaci da ti je pas otrovan. Postoji nekoliko realnijih scenarija... Druga stvar, koju niko ne spominje, je da si skoro pa direktan krivac za smrt svog psa. Isto kao sto bi bio da je taj pas ugrizao nekog. Ili, ukoliko je snazne konstitucije, nagrdio nekoga... Zivotinja nije za svakoga, i drzanje iste izuskuje veliku odgovornost.
          O cemu pricas ti covjece? Taj pas je lezao ispred moje kuce! Nikada nije napao covjeka, nikada nije lutao! U mom kraju postoji ta "banda" koja radi takve stvari. Mom komsiji otrovan pas, mom prijatelju koji zivi 300 m od mene otrovan pas, meni otrovan, i na kraju upucan. O kakvoj ti odogvornosti pricas?!
          Sjedio sam u kuci, to je bilo kasno uvece, i cuo sam cudne zvuke. Izasao i vidio sta sam vidio. Nemoj da pametujes molim te!
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Ivane, kada kidnapiju dijete, pa i iz dvorista, da li roditelji krive samo kidnapere? ;)

            Comment


            • Originally posted by M_G_S View Post
              Nesto vam mnogo crkavaju te zivotinje... Nije dovoljno da ih mazite. Mora im se malo i hrane davati...
              Cigu je bas konj crkao kad ga je naucio nista da ne jede...

              Ja sam imao psa. Kordobski mastif. Smatra se izumrlom vrstom... Svaki dan me je pratio do na autobus, a kad sam se vracao, cekao me... Jednog dana me nije sacekao. Znao sam da nesto nije u redu...

              I ja ih čitam, misle da im je kavez hrana, a ko zna kako ih kažnjavaju kad im nešto izgrizu. Pretpostavljam da hrčak iz Bijeljine navija za Novaka, i da će doživiti bar 10 GS.


              Bio si previše dobar gazda, pa je potražio novog.

              Comment


              • Jasno mi je kad se zezate oko nekih drugih stvari, ali oko ovoga...to mi stvarno nije jasno, ali ocigledno je da nas ima raznih na ovom svetu
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by M_G_S View Post
                  Ivane, kada kidnapiju dijete, pa i iz dvorista, da li roditelji krive samo kidnapere? ;)
                  Nemoj da j*bes decka bezveze...njemu je sad lose,a ti tako...razumem da volis da provociras ali sad si preterao...
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by M_G_S View Post
                    Ivane, kada kidnapiju dijete, pa i iz dvorista, da li roditelji krive samo kidnapere? ;)
                    Ajde ovako: ti spavaj, radi nesto u kuci, nebitno, a ja u da ti dodjem posle ponoci i da ti upucam psa koji je spavao ispred tvoje kuce. Sta si ti tu mogao? Sta je pas tu mogao?! Pusti se te price o odgovornosti, ako u tvom okruzenju zive budale koje se bave takvim stvarima, ne mozes ti tu nista da uradis!
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • dosta je bilo
                      Last edited by bojanaBG; 29-11-11, 20:33. Reason: ....

                      Comment


                      • Bas zanimljivih ljudi ima. Ako nista drugo do sad je bilo bar lepo caskati sa vama.

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Bas zanimljivih ljudi ima. Ako nista drugo do sad je bilo bar lepo caskati sa vama.
                          E divan si.
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Ih imao sam ja jos mnogo toga da napisem, al' ne bih da budem banovan.

                            Jer volim zivotinje, i mnogo me iritiraju ljudi koji muce zivotinje ili se sprdaju sa tim.

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Ih imao sam ja jos mnogo toga da napisem, al' ne bih da budem banovan.
                              Pisi slobodno.Ne dam da te banuju.Ti si ipak Indigov...
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Originally posted by M_G_S View Post
                                dosta je bilo
                                Cemu ovo, bojana?
                                Da li cinjenica da sam u zivotu primio kod sebe, kao utociste, veci broj zivotinja nego sto ste svi vi zajedno drzali, vrijedja nekoga?!

                                Comment

                                Working...
                                X