Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam imao minijaturnog kucnog zeca, to je neka vrsta koja ne raste, mali je,sladak Drzao sam ga u svojoj sobi. Kako je bio sladak taj zec.
    Interesantno je da ta vrsta nije smjela da jede travu, jer bi je to usmrtilo(i morao je da zivi u kuci). I jednog dana, neko od mojih je zaboravio da zatvori vrata moje sobe, on je izasao, pojeo travu ispred kuce i uginuo
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • E svaka ti cast za prvog hrcka, sto te pratio i to, ja mog nisam smeo van kuce da ne pobegne, mada sam ga pustao po kuci da trckara, nema sta nije izgrizao, od tepiha, caletovih novina, naravno i zive je grizao, al' uzbuna kad je pusten, mora da se pazi kako se gazi da ga ne zgazimo onako malog i neznog.


      A sad sam pozvao i kevu da vidi ovu sliku hahhahahahahahahahahhahahaha legendarna slika, filozof mali. A zenke su agresivnije od muskaraca, valjda zato te i grize na pocetku, mislim i ovaj moj bambus je grizao na pocetku, al' eto steta sto zive samo 3 godine max.

      Comment


      • Ja sam imala 2 psa do sada, oba su bili nemacki ovcari, Tedi i Ajaks, ali obojica su uginuli i sad mi je bas pusto kad udjem u dvoriste, a nema nikog da mase repom i da se mota oko nogu...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ja sam imala 2 psa do sada, oba su bili nemacki ovcari, Tedi i Ajaks, ali obojica su uginuli i sad mi je bas pusto kad udjem u dvoriste, a nema nikog da mase repom i da se mota oko nogu...
          Da, da, to je najgore
          Mog psa je prije nekoliko dana neko ubio, mozes mislit' kako sam se osjecao kada sam ga vidio ranjenog kako dolazi kuci da bi me vidio poslednji put, i cak takav je mahao repom, i nakon 5 min otisao je iza kuce i uginuo. To me toliko potreslo da je to nemoguce. Koliko je taj pas volio mene... I ja njega!
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by ivan piper View Post
            Da, da, to je najgore
            Mog psa je prije nekoliko dana neko ubio, mozes mislit' kako sam se osjecao kada sam ga vidio ranjenog kako dolazi kuci da bi me vidio poslednji put, i cak takav je mahao repom, i nakon 5 min otisao je iza kuce i uginuo. To me toliko potreslo da je to nemoguce. Koliko je taj pas volio mene... I ja njega!
            Ja bi njega ubio! I bas danas gledam neke lutalice se okotile oko moje zgrade i laju na svako auto koje prodje,jeste da su malo dosadni ali... I danas neki kreten zagazi jednog i samo ode. Takodje prije dvije sedmice neki kreteni su psu gurnuli petardu usta

            Comment


            • Originally posted by hamza_TM87 View Post
              Ja bi njega ubio! I bas danas gledam neke lutalice se okotile oko moje zgrade i laju na svako auto koje prodje,jeste da su malo dosadni ali... I danas neki kreten zagazi jednog i samo ode. Takodje prije dvije sedmice neki kreteni su psu gurnuli petardu usta
              Uzas, uzas!
              Ali mog psa je neko ubio pred mojom kucom, jer on nikada nije lutao! Znaci rekao sam, ako saznam ko je, bolje mu je da se sam ubije!
              Kakvih gova*a da oprostite ima, pa to je nemoguce!

              EDIT: Ljetos su ga otrovali, i jedva sam ga spasio, znaci zivot mi je tu skratio za 10 god, koliko stresa i borbe, i sve to da bi na kraju docekao da ga neko upuca
              Last edited by Drunken Whaler; 29-11-11, 19:39.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by ivan piper View Post
                Ja sam imao minijaturnog kucnog zeca, to je neka vrsta koja ne raste, mali je,sladak Drzao sam ga u svojoj sobi. Kako je bio sladak taj zec.
                Interesantno je da ta vrsta nije smjela da jede travu, jer bi je to usmrtilo(i morao je da zivi u kuci). I jednog dana, neko od mojih je zaboravio da zatvori vrata moje sobe, on je izasao, pojeo travu ispred kuce i uginuo
                Pretpostavljam da si 'malog zeca' imao kao dijete... Sad si vec porastao, naucio da koristis internet i mozda je pravo vrijeme da saznas koja je stvarno zivotinja u pitanju.

                Comment


                • Meni je uvijek zelja bila da imam psa, pisala sam i deda mrazu i sv. nikoli i svima, trazila ga za svaki rodjendan, ali dzaba, u BL sam zivjela na 10. spratu i moji nisu htjeli da cuju za to.
                  A ni sad nemam uslova za to, ali cim se stvore...

                  Pustam ja i Liu, i u kuci i vani, ali samo tamo gdje znam da je mogu uhvatiti i da nema nekih rupa u zemlji. Prije nekih mjesec dana mi je usla u rupu u zemlji i sat vremena nije izasla, vec sam poludila jer pojma nisam imala kud ta rupa vodi i pretrazila sam citavo dvoriste i okolinu i vec se pomirila s tim da se izgubila... Kad ona nakon sat vremena izlazi na istom mjestu na kom je usla. A u kuci pazim da nesto ne izgrize, na pocetku je grickala sve, sad vise ne.
                  A, da, zaboravih da kazem da najvise voli da mi udje u rukav i onda predje preko ruke i ledja i izadje kroz drugi rukav.



                  Necu vise, obecavam.

                  Comment


                  • Originally posted by ivan piper View Post
                    Da, da, to je najgore
                    Mog psa je prije nekoliko dana neko ubio, mozes mislit' kako sam se osjecao kada sam ga vidio ranjenog kako dolazi kuci da bi me vidio poslednji put, i cak takav je mahao repom, i nakon 5 min otisao je iza kuce i uginuo. To me toliko potreslo da je to nemoguce. Koliko je taj pas volio mene... I ja njega!
                    joj
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Pretpostavljam da si 'malog zeca' imao kao dijete... Sad si vec porastao, naucio da koristis internet i mozda je pravo vrijeme da saznas koja je stvarno zivotinja u pitanju.
                      Krokodil
                      Patuljasti zec je to, nemoj me nervirati sada
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Sladak ti je hrcak, moj je jednom sav materijal natrpao u obraze i pobegao iza ormana (a ne moze da se nikako pomeri taj orman da sad ne objasnjavam sta i kako) i celu noc ga nije bilo, i sutra tek uvece izasao. Fenomenalni su, sad si me bacila na razmisljanje da li da kupim ipak novog hrcka.


                        Ivane, nadji ko ti je otrovao psa, i bij ga kao konja!

                        Comment


                        • Nesto vam mnogo crkavaju te zivotinje... Nije dovoljno da ih mazite. Mora im se malo i hrane davati...
                          Cigu je bas konj crkao kad ga je naucio nista da ne jede...

                          Ja sam imao psa. Kordobski mastif. Smatra se izumrlom vrstom... Svaki dan me je pratio do na autobus, a kad sam se vracao, cekao me... Jednog dana me nije sacekao. Znao sam da nesto nije u redu...

                          Comment


                          • Kupi, kupi.

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Sladak ti je hrcak, moj je jednom sav materijal natrpao u obraze i pobegao iza ormana (a ne moze da se nikako pomeri taj orman da sad ne objasnjavam sta i kako) i celu noc ga nije bilo, i sutra tek uvece izasao. Fenomenalni su, sad si me bacila na razmisljanje da li da kupim ipak novog hrcka.


                              Ivane, nadji ko ti je otrovao psa, i bij ga kao konja!
                              Ma spasio sam ga od trovanja, on je na kraju upucan
                              Ali nikad nije napao nekog, toliko je bio miran pas.
                              I uvijek se nadje neka budala koja to uradi namjerno, da bi ti napravila neku stetu. Angazovao sam nekoliko prijatelja da se raspitaju za to, jer meni nema sna dok ne saznam ko je to uradio.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • http://source.ba/clanak/2511273/Stav.../?ref=pretraga

                                Koji majmun za ovo moras biti! :/

                                Comment

                                Working...
                                X