Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au,zeznuo sam se,zajebavo Ljubu a danas mu rodjendan

    Srecan rodjendan Ljubo,sve najbolje
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Originally posted by Dacha View Post
      Au,zeznuo sam se,zajebavo Ljubu a danas mu rodjendan

      Srecan rodjendan Ljubo,sve najbolje
      Mamuran sam kao Rus pa cu ti oprostiti

      hvala brate

      Comment


      • Originally posted by majabl View Post
        Koji pas?
        Labrador-retriver
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Lambrador.

          Hihi, moji imaju mjesanca labradora i zlatnog retrivera i zove se Pika.

          A evo ti i prijedlozi: Ajk, Teo, Tai, Bole, Roki, Juan


          Ljubo, srecan rodjendan.

          Comment


          • Ma bre brzo sam kucao pa sam pogrijesio, cuss lambrador
            Hahahaha, "Juan" Moze Delpo
            Meni se svidja Arči
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Hvala i ovde Majo

              Mislim da je Caslav najrealnije ime

              Comment


              • Moje pCeto se zove Arci
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Ja sam tuzan jer zivim u zgradi pa ne mogu da drzim kera, a i zvao bih ga cvrle, kao i sve moje ljubimce, i ako je to veoma retardirano ime za kuce, al' dobro. Ili bih ga zvao kuca. xD

                  Comment


                  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                    Ja sam tuzan jer zivim u zgradi pa ne mogu da drzim kera, a i zvao bih ga cvrle, kao i sve moje ljubimce, i ako je to veoma retardirano ime za kuce, al' dobro. Ili bih ga zvao kuca. xD
                    Imam i ja hrcka zovem ga Pacov ;)

                    Comment


                    • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                      Imam i ja hrcka zovem ga Pacov ;)
                      hahahhaahahahha da obicno ga ljudi zovu pacov, ne znaju razliku. Moj se zamisli zvao cvrle, bas gotivan hrcak bio, steta sto je morao da ugine.

                      Comment


                      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                        hahahhaahahahha da obicno ga ljudi zovu pacov, ne znaju razliku. Moj se zamisli zvao cvrle, bas gotivan hrcak bio, steta sto je morao da ugine.
                        Najljepsi kucni ljubimac ubjedljivo!

                        Comment


                        • Ja imam hrckicu, zove se Lia, a zovem je Filozof.

                          I meni je ogromna zelja imati psa, ali imaju moji van grada, pa mi super.

                          Comment


                          • Ali filozof hahhahahahah carski!


                            A jeste gotivan ljubimac, ja sam mog pripitomio da mi lepo stane u saku i gricka semenke i sve ostalo, ili na grudi stavim hranu, on hop hop i samo gricka, a tad mogu da ga mazim koliko hocu, ne jebe me pola posto. Ili je dobar kad krene da se vere po kavezu (mom sam kupio dvorac od kaveza xD) i onda kad ljosne, razbije se, ali jok, tera on svoju politiku, i pentra i izvodi akrobacije i uvek se razbije kad padne, al' sve iz pocetka on to.

                            A i izgleda mi kao formula, kad napuni one kesice u obrazima skroz, i kad krene da trckara, kao formulica je, i vrcka onim dupetom samo tako. Krivo mi sto mi je moj cvrle uginuo jos odavno, razmisljao sam da li da uzmem novog, al' ono ne znam, nekako mi to nije to, cvrle je cvrle. Definitivno mislim da je jadan bio najsrecniji kad smo mu pred kraj zivota kupili zenku, nije se skidao sa nje, mislim da je zato i ona jadna uginula, jer smo nju tretirali kao i cvrleta pa pretpostavljam da nista lose nismo uradili, mozda eto sto smo cvrletu dopustili da se jadan izivljava nad njom. xD

                            Comment


                            • Meni je ovo 4. hrcak.
                              Prvog sam imala kad sam isla u osnovnu skolu i bila sam vezana za nju kao ni za sta, nosila sam je i u skolu u dzepu, a kad sam bila vani pustala sam je slobodno i stalno je hodala za mnom. Kad je uginula, nisam mogla sebi da dodjem danima... Onda sam dobila hrcka, on nije bio tako pitom, ali sam opet dozivjela traumu kad je uginuo. Onda su mi roditelji zabranili da imam hrcka.
                              Kad sam otisla od kuce, prvo sam kupila roborovskog hrcka, onog malog, oni su inace divlji i taj moj je bio dosta smijesan, ali nije bilo sanse da ga pripitomim... Uginuo je kad sam ja bila u USA, tako da mi to nije posebno tesko palo.
                              Ova sad je luda skroz, imam je tek 2 mjeseca, bila je skroooz divlja kad sam je kupila i grizla me stalno, ali sad je legendarna, ima kavez u kakvom bih i ja zivjela, i ima masu tunela kroz i oko kaveza kroz koje se provlaci. A najvise voli kad je ubacim u posteljinu i onda ide po coskovima i trazi izlaz. A nedavno se popela na ormar tako sto se nekako uspela izmedju ormara i zida.
                              A filozof je zato sto joj je ovo omiljena poza...

                              Last edited by eM; 29-11-11, 18:54.

                              Comment


                              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                                Ali filozof hahhahahahah carski!


                                A jeste gotivan ljubimac, ja sam mog pripitomio da mi lepo stane u saku i gricka semenke i sve ostalo, ili na grudi stavim hranu, on hop hop i samo gricka, a tad mogu da ga mazim koliko hocu, ne jebe me pola posto. Ili je dobar kad krene da se vere po kavezu (mom sam kupio dvorac od kaveza xD) i onda kad ljosne, razbije se, ali jok, tera on svoju politiku, i pentra i izvodi akrobacije i uvek se razbije kad padne, al' sve iz pocetka on to.

                                A i izgleda mi kao formula, kad napuni one kesice u obrazima skroz, i kad krene da trckara, kao formulica je, i vrcka onim dupetom samo tako. Krivo mi sto mi je moj cvrle uginuo jos odavno, razmisljao sam da li da uzmem novog, al' ono ne znam, nekako mi to nije to, cvrle je cvrle. Definitivno mislim da je jadan bio najsrecniji kad smo mu pred kraj zivota kupili zenku, nije se skidao sa nje, mislim da je zato i ona jadna uginula, jer smo nju tretirali kao i cvrleta pa pretpostavljam da nista lose nismo uradili, mozda eto sto smo cvrletu dopustili da se jadan izivljava nad njom. xD
                                Upravo to Samo dok ga nisam naucio da bude "normalan" tri tipke na daljinskom mi je pojeo!

                                Comment

                                Working...
                                X