Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Ciska je paravan, prihvatila je ulogu i ne vjerujem da ispašta. Uvijek su bili sumnjivi, a vidiš da malo bacaju jedan na drugoga, sličnosti se privlače. Rafa je jedva dočekao da ispadne sa zadnjeg turnira, ali me malo buni Feli, on je uvijek oponašao Rafu. Moguće da postoji ljubomora izmedju njih dvojice, pa je Feli pokušao da uzvrati sa Delpom. Delpo je u septembru odbio Maju iz Bijeljine, znači da nešto s njim nije u redu, teško je to sve razjasniti. Možda da stave odlučujući meč Feli-Monaco, to bi bila prava poslastica.
    Zar nije Novak u Bg javno iznio Feliju komplimente itd . ?
    SignaturE se cheka ...sigpic

    Comment


    • Mozes samo Kemu sa cukom
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Ibrica sa cukom i imamo deal
        Ajde sklanjaj Kema i kad budes dolazio castim te domacom lozom i pitom
        sigpic

        Comment


        • Pjeva Kemo po Crnoj gori, nije stranac kod nas. Bio je i jedne godine sa Radetom Serbedzijom...

          "...za njim se okrecu nebo i zvijezde, za njom se okrece star i mlad. Kao da je u zrakama sunca..."

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ibrica sa cukom i imamo deal
            Ajde sklanjaj Kema i kad budes dolazio castim te domacom lozom i pitom
            Ipak ostaje Moke.

            A svakako ces me castiti kad dodjem.

            Eto sljedeci put kad izgubis bit ce Ibrica sa cukom.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Novak je BI, tako da je on sasvim ok momak. Nemoj mi reci da ti se nije desio nekad momak kog bi rado "oprao"?!

              Comment




              • Evo ti nova tema Indigo, da li je moralno uzeti LSD?!

                Comment


                • Originally posted by M_G_S View Post
                  Pjeva Kemo po Crnoj gori, nije stranac kod nas. Bio je i jedne godine sa Radetom Serbedzijom...

                  "...za njim se okrecu nebo i zvijezde, za njom se okrece star i mlad. Kao da je u zrakama sunca..."
                  Rijetko dolazi,mozda jednom u 10-15 godina.Ja bi volio da se to promijeni i da taj covjek cesce navraca u CG
                  Ja volim onu Dunje i kolaci,kuca mirise na tebe kad se smraci,suze padose,dunje i kolaci,mirisu,mirisu.
                  Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  Ipak ostaje Moke.

                  A svakako ces me castiti kad dodjem.

                  Eto sljedeci put kad izgubis bit ce Ibrica sa cukom.
                  Ajde Ibricu,pa kaze niste joj dali da postane zena,niste joj dali ca je srce vuce.Ali kad kaze za vas sam osta isti ka prije,susidov mali sa cetvero brace,ma tuga
                  Bizin dodaje neki poseban ton pjesmi,svakoj,ne samo ovoj.

                  AKo ostane Kemo nista od cascavanja
                  sigpic

                  Comment


                  • Nemoj da Kemo stane izmedju naseg prijateljstva .

                    Vidjet cemo ti meni sredis nesto a ja sredim da Kemo nestane sa avatara.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Vec je stao
                      A ne moze to,previse ti trazis,stan+garsonjera+auto i onda mozemo da pricamo da ti ja ono sredim
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        Novak je BI, tako da je on sasvim ok momak. Nemoj mi reci da ti se nije desio nekad momak kog bi rado "oprao"?!
                        Nije machak,sem tebe ako vidim pa mi se desi da te opalim .. ?
                        SignaturE se cheka ...sigpic

                        Comment


                        • Ne bi to bilo nista novo. Ali ne dam se ja tako lako. Ja sam ti hard to get.

                          Comment


                          • Hoce neko da se kladio u nesta :P Kad je vec Indigo skinuo avatar poslije 4 dana,a ne poslije dogovrenih 7 :P

                            Comment


                            • Pošto vidim da ste postavljali neke klipove sa ja imam talenat ,neke sam i pogledao ,ja inace pratim sve vrste tipa takvog takmičenja jer ima mnogo finih stvari uglavnom ima i loši ali ono bolje zamjeni lošije pretezno .Evo jedan klip sa takmičenja tipa ja imam talenat.


                              Djevojcica ima prejak glas.Pjeva pjesmu jednog od najvecih vokala Jennifer Holliday.
                              Last edited by Adin; 28-11-11, 20:46.
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype
                                Da nam nije MGS malo ljut zgog skorasnjih poraza Tsonge od Feda xD Postade velik hejter jbt xD
                                Izgleda da jesam. A nisam ni primijetio... Izvinjavam se svima. Pogotovo Bojani. Na njene fenomenalne argumente, ja sam odreagovao krajnje klimavim kontra-argumentima. "jedno izvini ne mijenja ljude", ali nadam se da ce mi biti oprosteno.

                                ps. Samo jos jednom, za Špagetija.

                                No1e Srđe Đoković

                                Comment

                                Working...
                                X