Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je bilo,steta sto nisu pustili debeljuskastu balerinu da prodje,svakako je zasluzila vise od nekih koje su pustili
    sigpic

    Comment


    • Mala je odlična, a još i preslatka. Sa godinama kad dobije jos malo samopouzdanja i sigurnosti da iznese to kao da baš baš veruje, nema dalje

      Pretpostavljam da ste ovo vec postavljali pošto je valjda iz neke prošle ep, ne pratim pa nznm kad je sta islo, ali meni je i ona odlična, mada nisam puno njih čula

      Comment


      • Al' bucka sabija sa bendom.


        A meni je nekako ovaj sa cesljem, alo pa covek ubija sa cesljem, e te cudne i nesvakidasnje stvari volim. Lepo peva ova klinka, ali ih ima koliko hoces. (znam da zvuci negativno xD )

        Comment


        • http://www.youtube.com/watch?v=Be9d1jdOKxA

          Covjek prekucao!

          Comment


          • Ova buca je prejak vokal ,uživanje j stvarno sušati je a bed svira prejako takođe,uh kako volim ovakav glas nešto poput Adel i tako tipa tih pjevaca nenormalno mi se sviđa ovaj vokla koji posjeduje ova Lady.
            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

            Comment


            • To je do ukusa, ja nikad nisam bila posebno odusevljena tima sto dube na glavi, crtaju u kafi, proizvode struju, sviraju na cesalj i ostalo. Ova klinka ima bolju tehniku pevanja od oba ova muska, i mnogo je talentovanija za pevanje, a to da ima milion takvih nije bas tacno, ako mozes da prepoznas kako ona vlada tonelitetima i kakvu tehniku dobru ima, mala ima bas bas doodličnu osnovu za nesto veliko.

              Comment


              • Ma ja ne umem da pevam ni 0.1 %, mogu samo da se derem. A sto se tice tehnike pevanja i tih stvari, to sam duduk totalni. Ima mala do jaja glas, to svako moze da provali, al' meni gotivniji eto taj sa cesljem jer nisam vidjao mnogo ljudi da svira sa cesljem. xD

                Comment


                • Na kraju pobijedi pjevac ili igrac,a ima jos talenata.Meni je ovo talenat,a naravno momak nije ni do finala stiga'



                  Mada je ova mala stvarno nesto posebno,isto kao Katarina prosle godine,ej igra,pjeva,glumi i sama napisala pjesmu,a pokazala je vec sa kakvim glasom raspolaze,to je sirovi talenat

                  sigpic

                  Comment


                  • Jao s kojom lakocom pjeva ova mala i kako to dobro radi...
                    Ovu drugu sam slusala, fantasticni su mi, ali su po mom misljenju promasili takmicenje, oni su vec formiran bend i nisu za takmicenje ja imam talenat, ali im ovo dodje kao super reklama i pretpostavljam da su se zbog toga i prijavili.
                    Ovi sto sviraju u cesalj, nose televizor i bicikl na glavi i slicno su simpaticni, ali ja nikog ne bih pustala dalje... dosta im jedno pojavljivanje da pokazu sta znaju i malo zabave narod, ali to nije nikakva ni umjetnost ni ljepota, a bogami ni talenat. ;)

                    Comment


                    • O cemu cemo danas da pricamo? O religiji, o nastanku, smislu zivota?
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by tennis View Post
                        haha, i ja sam došla do tog zaključka u srednjoj školi kada smo dobili neku temu o moralu. napisala sam prigodnu pričicu i zaključila da moral zapravo ne postoji i da je to izmišljena kategorija, ali sam naišla na nerazumevanje od strane profesorke i čak nije htela ni da mi oceni rad

                        verujem da je svaki čovek sposoban da bude i dobar i loš (bez da ulazimo u to da li se iza svakog dobrog dela krije očekivana lična korist), a šta će preovladavati kod koga zavisi od mnogih faktora.

                        Indigo, pun si predrasuda, nisam to očekivala od tebe kakve veze ima to da li je neko stidljiv, plašljiv i sl. sa dobrotom? baš nikakve.
                        Kad si ti videla plasljivu i stidljivu barabu
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Joe ajde salji neki drugi avatar,dosta sam drza' Kema
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovaj Vladan jadan,samo tudje avatare nosi,sazalite se malo na njega
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Sta fali Kemi

                              Jos mu dam da bira fino kazem Vlatko ko ide dalje Turska ili Hrvatska i on opet od dvije mogucnosti izabere pogresnu
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Ma ne fali mu nista,rijtko dolazi u CG,ne gledamo ga nikad,ne moze da dosadi
                                Svi su bili laganica sem ovaj.Ajde nesto drugo,bar Ibricin cuko
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X