Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma gdje cete svi sad, kako ja da ostanem budna citavu noc...

    Comment


    • Polako Majo, treniram da se vratim u svoje staro izdanje, budan nocu, spavam danju! Treba ce mi svega 2-3 dana za to.

      Comment


      • Originally posted by majabl View Post
        Ma gdje cete svi sad, kako ja da ostanem budna citavu noc...
        Jel to ima neki stream s Novakovog odmora veceras

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Polako Majo, treniram da se vratim u svoje staro izdanje, budan nocu, spavam danju! Treba ce mi svega 2-3 dana za to.
          Nisam znao da su komunalci ovako dobri filozofi,ti si me demantovao.
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            Ako budem raspolozen. Posto sam malo nestabilan sa zivcima ovih dana.

            Inace moracu da zenim ja ovu Maju, mnogo se mi slazemo, ostavi mi br. moba, dolazim sutra po tebe da te verim!
            Uzmi me za kuma i ja ti obecavam najzanimljivije vencanje ikada uz raznorazne bahanalije uz kvalitetan alkohol od 60% i pevacicu kojoj namerno ispadaju grudi
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
              Inace moracu da zenim ja ovu Maju, mnogo se mi slazemo, ostavi mi br. moba, dolazim sutra po tebe da te verim!
              Bojim se naljutice se ovaj Aca, nesto mi se cini da ti se nabacuje...

              Comment


              • Nabacuje mu se drugi djilkos,ne Aca.


                Laku noc svima,odoh!
                Last edited by AcaDjilkos; 28-11-11, 00:33.
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Originally posted by AcaGrobar View Post
                  Nabacuje mu se drugi djilkos,ne Aca.
                  Zajebi, mene privlace samo devojke, ja nisam otvoreno iskazao biseksualne namere... eto makar nisam rekao da ne volis devojke
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                    Ti si tek sad moj brat, nisi vernik kao ni ja, ihaj!

                    A sad sa ozbiljnije strane, znas kako, to da je moral opao skorijih godina nije tacno, jer moral u sustini nikad nije ni postojao, jer kao sto ti rekoh, to su ljudi izmislili. Ne znam da li ti je ikad palo na pamet, ali kad si pomenuo tu decu koja su ometena u razvoju, da tipa roditelji su cesto iz vise neke krivice uz njih, tipa, uvek se pitaju sta su oni to uradili da zasluze takvo dete a ne zdravo i slicno, jer svet nije nista nalik onome sto su nas mama i tata ucini i sve one divne bajke. Delom je tako jer postoje zakoni prirode, a sa druge strane i sam covek koji ima najrazvijeniji mozak a pritom ga ne koristi.

                    Obicno se kaze da su ljudi uspeli i napredovali, sustina je da nisu, par ljudi je izumelo vazne stvari, pojedinci, ljudi samo to iskoriste kako smo "MI" to uspeli, a u stvari nismo, samo smo prisvojili licna dostignuca kao nasa. To ti je isto i sa najvecim proseravanjem roditelja i odraslih osoba, kad kazu mladjima da odrastu i da treba da postanu zreli, kad je realnost da ni ti ljudi nisu zaista odrasli niti postali zreli, samo su nabacili veci broj godina i tako se tese. Jer vecina ljudi i ne zeli da prizna sebi kako su cesto "bezosecajni" prema drugima, prosto postoje razlozi zasto brinemo za najblize, i zasto nemamo nikakav pravi osecaj prema nekim tamo nepoznatim ljudima, mi smo copor, tako se ponasamo, jer smo mi u sustini zivotinje, sa datom sansom da uradimo nesto vise, sto je dokazano da smo tu sansu prokockali milion puta, kao rasa.

                    Sto se tice te dece zaostale u razvoju, ljudi ih obicno zale, koliko god cudno da ce ovo da zvuci, ja mislim da te ljude ne treba zaliti, jer nisu ni toliko sujetni ni toliko zlobni, mozda cak uopste i nisu, jer ima neka devojka koja ima rodjenu sestru koja ide u specijalnu skolu, i ona je tamo sa tom decom na njenom nivou, i oni nemaju te probleme kao mi "normalni" ljudi, mnogo su bolji jedni prema drugima, ne mrze sve i svakog jer nesto nije po njihovoj volji, jer su to deca, i svet gledaju ocima deteta.

                    Jedna odlicna poenta je bila, da zivotinje ubijaju da bi prezivele, a covek ubija iz zadovoljstva.

                    I za kraj evo ti jedan video, vrlo je do jaja i poucan, kako se covek menja, kada se sklopi u masu, i ne postoji kao individua, nema ime i prezime, nema lice, vec postaje masa, sta se tad desava.


                    Evo ti link, to ti je part 1, imas 4 dela.

                    http://www.youtube.com/watch?v=I80bZUn8ra8

                    Ako ti se ovo svidi, mozes da nadjes sve od Derrena Browna na youtubu i covek je car i ja sam odusevljen njegovim radovima. P.S. On je psiholoski iluzionista, mada ovaj eksperiment nema veze sa iluziom, samo psihologijom.


                    Aco prati istoriju, i danasnja desavanja, ili tipa pre kolicno godina su ljudi tek odlucili da crnci nisu samo stoka koja sluzi belcima. Ili sam preuzmi na sebe eksperiment, budi samo dobar, dobar, dobar prema tipa 10 osoba, izaberi sam, i radi to tipa mesec - dva, i javi mi rezultate.

                    Inace ako mislis da odem na planinu i cuvam ovce, da to je pozitivna stvar, al' na zalost me to ne interesuje. I jos jedna stvar, ljudi su imali milion sansi da se pokazu, ali su sve sanse prokockali, i ljudi koji su obicno govorili ljudima da se vole i zive u miru su ubijeni. Sto bi rekao moj idol Carlin : Fuck hope. Realnije je da sednes i skapiras da postoje dobri ljudi, ali su toliko retki da verovatnoca je mala da ces imati tu srecu da ga uzponas, jer kao sto rekoh, nada u ljude je jedno, milion prokockanih sansi, a mnoge su se katastrofalno zavrsile (REALNOST) je drugo. Al' tvoj izbor je sta ces da izaberes, ako te odrzava normalnim ta vera u ljude, slobodno...
                    haha, i ja sam došla do tog zaključka u srednjoj školi kada smo dobili neku temu o moralu. napisala sam prigodnu pričicu i zaključila da moral zapravo ne postoji i da je to izmišljena kategorija, ali sam naišla na nerazumevanje od strane profesorke i čak nije htela ni da mi oceni rad

                    verujem da je svaki čovek sposoban da bude i dobar i loš (bez da ulazimo u to da li se iza svakog dobrog dela krije očekivana lična korist), a šta će preovladavati kod koga zavisi od mnogih faktora.

                    Indigo, pun si predrasuda, nisam to očekivala od tebe kakve veze ima to da li je neko stidljiv, plašljiv i sl. sa dobrotom? baš nikakve.
                    sigpic

                    Comment


                    • @Dzoni

                      Bajaga glavonja je svoje najlepse pesme napisao u Moskvi, gde se skidao sa dopa...

                      Pomozite mi, doktore, dajte mi nesto najjace
                      vi znate sta je panika sa druge strane jastuka
                      osecam frku zestoku kada se vrata zakljucaju
                      vi znate sta je najbolje u tom slucaju, u mom slucaju

                      ne dam ti sarene pilule
                      sarene pilule za lilule
                      ne dam ti sarene pilile
                      za lilule
                      ne trazim sarene pilule jer meni nije do lilule
                      dajte mi gljive ludare da me razvale da me udare
                      pomozite mi doktore tako vam vase etike
                      ja ni ne ocekujem saku hemije i sintetike

                      ne dam ti sarene pilule
                      sarene pilule za lilule
                      ne dam ti sarene pilule
                      za lilule za lilule

                      Sredinom 80-ih ovo je bila himna onih koji su konzumirali sarene pilule.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Svaka vam čast za diskusiju, pokazali ste da možete biti na nivou i bez mene. MGS vam je pomogao, ali samo da proširi vidike, pa vam to neću oduzimati.


                        Indigo, odlično rezonovanje stvari ali previše predrasuda, učenica je to dobro primjetila, može neka mršava 3.

                        Adin, Bojana, jedva prolazna 2, nije se ništa drugo ni očekivalo od vas.

                        Maja previše ispitivala, morala je biti aktivnija, ali preko veze stiže do 2.

                        Terminator je zaslužio jaku 3, bila bi i bolja ocjena da nije previše opširan.

                        Dacha na popravni.

                        Aca kao i uvijek previše dobar za neku ocjenu veću od 2.

                        tennis, post je realno za 3, ali zbog nepravde u školi ocjena više, nadam se da se ostali neće ljutiti.

                        Shminka za kraj, osvježenje večeri. Najmanje pisao, a najviše rekao, učitelju je najdraže kada vidi kako je učenik došao blizu njegovog nivoa, jaka 4. Bila bi i 5, ali to je rezervisano samo za mene i vanzemaljca sa epruvetom.

                        Comment


                        • Bas mi je drago sto sam dobila prelaznu ocenu, a nisam ni ucestvovala u diskusiji sta bi tek bilo da sam bila budna i online
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Noto nikad nisam voleo profesore i uvek sam smatrao ocene apsolutno suvisnim, tako da ono, al' hvala za trojku. ;)

                            Majo, pusti ti Acu, mlad je on jos, ima vremena za njega da nadje pravu ljubav.

                            Ernesto : "dajte mi gljive ludare da me razvale da me udare" O DA!

                            I Indigo brate, nemas da brines, kum si.

                            Tennis, opusteno, profesori su uvek bili "posebni", tj. ogromna vecina, tako da nista novo, lecenje sopstvenih kompleksa nad decom u skoli je sasvim norlmalna stvar.

                            Comment




                            • Ubija kako ima peva lik, a i realno aj mu reci ne.

                              I da izvinjavam se za dupli postic, al' sam morao.

                              Comment


                              • I njih dvoje apsolutno vredni pažnje...



                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X