Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bi Ivan sa eurom ni izlazio iz kuce

    Comment


    • Ne bi vjerovatno niko ali nalazim te neke banalne primjere kako bi pokazao kako čovjek prvo misli na sebe pa tek onda na nekog drugog i njegovo ulijepšavanje dana.
      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

      Comment


      • Ma samo ljudi treba da znaju da je pogresno imati velika ocekivanja od bilo koga, jer ce se uvek razocarati. Sto imas veca ocekivanja od nekog, to je vece razocaranje, jel'te. Jer opet govorimo o ljudima koji su maksimalno savrseno nesavrseni, to smo sto smo, par ljudi koji se izdvajalo i koji se izdvajaju nikad nece moci da promene nista, jer gomila ljudi ima "mali" mozak i ne razmislja van kutije.


        Aco, alkohol je dobar, ako znas da se opustis, naravno to ne znaci da treba svaki dan, ali opet razlicite supstance deluju razlicito na mozak, i dobijas svet iz vise perspektiva, samo je pitanje koliko ti zelis da "rizikujes". A pritom hvala prirodi na drogi, koja je zasluzna za da kazem neke muzicke albume i pesme, starih rock izvodjaca, sto bi rekao jedan lik : "Fuck, i'll say it, Dark side of the moon is worth 100 dead baby's." Znam da zvucni bolesno, al' jeste. Uglavnom, sve je to do tebe, koliko zelis da rizikujes za zabavu, ili koliko ces stvari odbaciti da bih imao iluziju sigurnosti. Tvoj zivot i tvoja stvar sta ces sa tim raditi.

        Comment


        • Laku noć vam želim.
          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

          Comment


          • Da, to si dobro rekao. Nikada ne ocekuj nesto od nekog ili neceg, da se kasnije ne bi iznenadio.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by Adin View Post
              Laku noć vam želim.
              Laku noc
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                Ma samo ljudi treba da znaju da je pogresno imati velika ocekivanja od bilo koga, jer ce se uvek razocarati. Sto imas veca ocekivanja od nekog, to je vece razocaranje, jel'te. Jer opet govorimo o ljudima koji su maksimalno savrseno nesavrseni, to smo sto smo, par ljudi koji se izdvajalo i koji se izdvajaju nikad nece moci da promene nista, jer gomila ljudi ima "mali" mozak i ne razmislja van kutije.


                Aco, alkohol je dobar, ako znas da se opustis, naravno to ne znaci da treba svaki dan, ali opet razlicite supstance deluju razlicito na mozak, i dobijas svet iz vise perspektiva, samo je pitanje koliko ti zelis da "rizikujes". A pritom hvala prirodi na drogi, koja je zasluzna za da kazem neke muzicke albume i pesme, starih rock izvodjaca, sto bi rekao jedan lik : "Fuck, i'll say it, Dark side of the moon is worth 100 dead baby's." Znam da zvucni bolesno, al' jeste. Uglavnom, sve je to do tebe, koliko zelis da rizikujes za zabavu, ili koliko ces stvari odbaciti da bih imao iluziju sigurnosti. Tvoj zivot i tvoja stvar sta ces sa tim raditi.
                Pa pazi ovako druze,mozda i nije potreban alkohol da se opustis?Ja licno volim da popijem po malo,ponekad se desi i da se bas ubijem ali mogu biti sasvim opusten i moze mi biti lepo i bez toga.Nisam ja ni pisao nista protiv alkohola,alkohol sam uzeo samo kao primer.Glavna tema je to uklapanje ljudi u masu.Mnogi ljudi rade sve i svasta samo da bi se uklopili.Niko ne zeli da bude svoj...
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Originally posted by ivan piper View Post
                  Da, to si dobro rekao. Nikada ne ocekuj nesto od nekog ili neceg, da se kasnije ne bi iznenadio.

                  Ne da ne ocekujes, vec da ne ocekujes previse, to ti je obicno sta ljudi rade kad vole, odjendom dignu bez razloga tu osobu na 10to nebo, i kad uradi nesto sto nisu ocekivali, onda im se svet srusi, a sve su to samo izmislili u svojoj glavi. Jer ljudi obicno preteruju u svemu.

                  EDIT: Aco, koliko god da si opusten, sa alkoholom si opusteniji, pod uslovom da nisi agresivan kad pijes. Ma ja ne volim mnogo da pijem, jer ne podnosim bas alkohol dobro, ja kad se razbijem, sutra sam u autu bukvalno ceo dan, kao invalid, a imam druga koji se unisti isto, sutra je kao da se nista nije desilo. Tako da kad osetim da je vreme da se restartujem, to i uradim, i onda sam kao nov.
                  Last edited by Seoski Terminator; 28-11-11, 00:12.

                  Comment


                  • Originally posted by majabl View Post
                    A ti kao ne pijes?

                    Nego, kad ste vec kod morala i dobrote, koliko cesto imate osjecaj da barabe najbolje prolaze u zivotu, a dobrice svi samo iskoristavaju...
                    Zavisi sta podrazumevas pod barabom a sta pod dobricom...
                    Pod dobricama ja podrazumevam, povucene ljude, uplasene koji nikoga ne bi povredili ali ipak imaju i oni skrivene motive i zlobe u sebi naravno ali im nedostaje ono glavno i zato ne mogu da se probiju u zivotu, da izvines na izrazu nemaju mu*a, mada je tanka granica izmedju dobrica i baraba i cesto dolazi do promene.
                    Sto se tice dobrica to izgleda ovako...
                    "Ajde komsija pomozite mi da namestim antenu, ajde komsije brava mi se pokvarila (naravno uvek spremni da pomognu) onda imate u zajam ovo, imate u zajam ono, devojka te vara ali ti jadan neces da je ostavis jel si dobar i nemas srca...... i tako sve dok ne puknes i onda buuum you are one mean mtoherfucker than....

                    Barabe imaju hrabrost da rizikuju, da nacine zlodela kako bi uspeli, vecinom su makijavelisti, jer cilj opravdava sredstvo! Imaju mu*a da se tako izrazim jos jednom se izvinjavam ali tako je.

                    U zivotu treba biti i jedno i drugo, Balans je kljucna stvar!
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Na kraju krajeva,sve je relativno. Moj licni stav je da svako ima pravo da radi sta hoce i zivi svoj zivot kako god hoce sve dok time ne ugrozava druge ljude.

                      Ako hoces pij,pusi,drogiraj se,skoci sa 25. sprata,tvoja stvar.

                      Po meni,kljucna stvar je balans.Sve zavisi od situacije u kojoj se covek nadje.Nista nije crno-belo i univerzalno.
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by AcaGrobar View Post
                        Na kraju krajeva,sve je relativno. Moj licni stav je da svako ima pravo da radi sta hoce i zivi svoj zivot kako god hoce sve dok time ne ugrozava druge ljude.

                        Ako hoces pij,pusi,drogiraj se,skoci sa 25. sprata,tvoja stvar.
                        TO TI PRICAM! A sad idi nadji devojku sa malim grudima i uzivaj u malim stvarima.

                        Odo ja da spavam, hvala bratu Indigu sto mi je drzao mozak zauzetim, i onako je nesto trebalo da me odrzi do 1 budnim.

                        Aj laku noc. Sutra ce se svadjamo ko je bolji covek i teniser Nole ili Federer, ja navijam za srbina Federera!

                        Comment


                        • Pa mozda neko voli male grudi,ko zna? mozda neko ima drugacije poglede na "zabavu" od tebe. Sve je to relativno.
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Nista brate, sutra ima da osinemo neku novu temu, pa da objasnjavamo malo
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • treba se nekako zabaviti u narednih mjesec dana

                              Comment


                              • Ako budem raspolozen. Posto sam malo nestabilan sa zivcima ovih dana.

                                Inace moracu da zenim ja ovu Maju, mnogo se mi slazemo, ostavi mi br. moba, dolazim sutra po tebe da te verim!

                                Comment

                                Working...
                                X