Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg93203#msg93203 date=1253301899]
    Sta da ti kazem nakon svega...postupicu ovako...kako prilici Novakovom fanu....Ok Bojana,ako si stvarno bila u zabuni,privhatam izvinjenje..nista mi drugo ne preostaje . Da sad postupim drugacije,rekli bi,vidi ga kakav je...a zasto ne pruziti ruku pomirenja ?

    Prihvatam izvinjenje....

    [/quote]
    Ne Aleksa,ne!Ona samo zeli da sruzi nas klan i da preko nas dodje do Novaka!Ne cini to Aleksa,ne cini to!

    Comment


    • [/quote]

      fc, hoces da se svadjamo?

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg93207#msg93207 date=1253302069]
        pa sto bi primio izvinjenje,potpuno si ga bez razloga napala....Tebi svi popustaju nevjerovatno :-X
        [/quote]
        Evo ga jos jedan primjer normala posta...
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Ma sada je nas tim Novakovih fanova jaci nego ikad...dobro znamo sta radimo...ovo je samo pruzena ruka na ruku ,,prijateljstva,,

          Bojana...ako sam pristao na primirje ne znaci da ne mogu da raspravljam sa tobom opet. Ovo se pamti,ovaj pokusaj prevare.
          http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

          Comment


          • [/quote]

            fc, hoces da se svadjamo?

            [/quote]

            zasto??samo govorim kako bi trebao da postupi...

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg93210#msg93210 date=1253302138]

              Evo ga jos jedan primjer normala posta...
              [/quote]Noblesovu nagradu...

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg93211#msg93211 date=1253302165]
                Ma sada je nas tim Novakovih fanova jaci nego ikad...dobro znamo sta radimo...ovo je samo pruzena ruka na ruku ,,prijateljstva,,

                Bojana...ako sam pristao na primirje ne znaci da ne mogu da raspravljam sa tobom opet. Ovo se pamti,ovaj pokusaj prevare.
                [/quote]

                Ja i ocekujem da cemo se mi raspravljati,ali vezano za tenis i neke druge stvari,a da cemo ovo staviti iza nas.

                A nije pokusaj prevare,tamo postoji jedan decko,za koga sam ja pomislila da si ti. :-\ :-\
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Sto mu mjenjas poruku???sad ce da te opomene gazda foruma kao i mene ;)

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg93215#msg93215 date=1253302348]
                    Sto mu mjenjas poruku???sad ce da te opomene gazda foruma kao i mene ;)
                    [/quote]O cemu pricas? Samo sam dodao veliko slovo N, ne sme Noblesova nagrada da se pise malim slovom.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Tmac link=topic=1649.msg93216#msg93216 date=1253302402]
                      [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg93215#msg93215 date=1253302348]
                      Sto mu mjenjas poruku???sad ce da te opomene gazda foruma kao i mene ;)
                      [/quote]O cemu pricas? Samo sam dodao veliko slovo N, ne sme Noblesova nagrada da se pise malim slovom.
                      [/quote]

                      sto mu ispravaljas postove?ja da tacku dodam,stigla bi mi opmomena.. :-\

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg93212#msg93212 date=1253302196]
                        zasto??samo govorim kako bi trebao da postupi...
                        [/quote]

                        Ako me iznerviras nece biti dobro po tebe.
                        Ti znas kako si dosao do funkicje.
                        Poslednji put ti kazem, vodi racuna.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Dobro.
                          Vjerovatno je doslo do nesporazuma.
                          Decko koji ima nik RogiInMyHeart na RF forumu ima ime Aleksa, i jos kada je napisao onaj post:
                          "Ma trebo je odmah predati mec,koji mlakonja,nije se borio nisekunde prestajem navijati za njega.Zalim sto sam se rodio na dan kad i on. "

                          Ja sam bila sigurna da je to nas Aleksa.
                          Sve se poklopilo i dovelo me u zabludu.
                          Sada sam se, nakon prezentovanih cinjenica, uvjerila da to nije bila istina, i zelim da se izvinim Aleksi za ovu neprijatnost.
                          Aleksa izvini, pogresila sam.
                          Oznoji se Tata sav,
                          bekendi ga strasno muce,
                          borio se kao lav!
                          al' mu ipak g.za puce!

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Tmac link=topic=1649.msg93216#msg93216 date=1253302402]
                            O cemu pricas? Samo sam dodao veliko slovo N, ne sme Noblesova nagrada da se pise malim slovom.
                            [/quote]
                            Pardon,ja sam se vec uplasio da sam pogresio u pisanju pa je ispala neka nebuloza poput Nobelove nagrade.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg93218#msg93218 date=1253302447]
                              [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg93212#msg93212 date=1253302196]
                              zasto??samo govorim kako bi trebao da postupi...
                              [/quote]

                              Ako me iznerviras nece biti dobro po tebe.
                              Ti znas kako si dosao do funkicje.
                              Poslednji put ti kazem, vodi racuna.
                              [/quote]

                              opa...Ucjena?Ko vodi ovaj nas forum :-X

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg93221#msg93221 date=1253302523]
                                opa...Ucjena?Ko vodi ovaj nas forum :-X
                                [/quote]
                                Sta vam ja kazem,svaki post mu je normala
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X