Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    A globalno izgleda da je sve tako crno,ali mislim da se u nekim manjim sredinama moze naci dosta pozitivnih i lijepih stvari. Samo je u danasnjem svijetu toliko stvari covjeka odvlaci od tih malih sitnih detalja koje zivot cine prelijepim ;)
    Ovo je nesto najpametnije sto sam procitao u poslednje vreme.Svaka cast majstore!
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Brate znaci imas milion reputacionih poena od mene za ovo
      U religiju sam verovao do svoje 12 godine dok nisam procitao dela cika Darvina, mada i to nije istina ali opet nateralo me je da trazim sto ti kazes "missing link" polako ce se to sve razokriti nadam se jer cela ta prica oko naseg nastanka mi je presmesna
      Dobro, ako nista drugo onda je sigurno da ne poznajemo svoju istoriju. Bar nekih 20k godina nam je promaklo, a to pokazuju drevni ogromni gradovi potpoljeni sirom svijeta... A opet je i previse "ocevidaca" u svijetu, tako da ne odbacujem bas ni tu mogucnost... Ako svijet pozivi dovoljno dugo, sve vise cemo biti blizu konacnom znanju.

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Brate znaci imas milion reputacionih poena od mene za ovo
        U religiju sam verovao do svoje 12 godine dok nisam procitao dela cika Darvina, mada i to nije istina ali opet nateralo me je da trazim sto ti kazes "missing link" polako ce se to sve razokriti nadam se jer cela ta prica oko naseg nastanka mi je presmesna
        Da, da, da! Upravo sam i ja vjerovao u Boga do 12. godine. Nako toga, zbog spleta okolnosti- vise ne vjerujem. (nije u pitanju Darvin)
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Vala volim Kema vise nego ljeba da ijem,oce li dolazit' ove godine u CG znas li?Rijetko je ovdje
          Prica se da bi mogao ali nije nista sigurno.Kaze da mu je zelja vidjeti CG jer zna da i tamo ima fanova pa eto mozda ti se ostvari zelja da mu odes na koncert ako budes imao srece.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            Dobro, ako nista drugo onda je sigurno da ne poznajemo svoju istoriju. Bar nekih 20k godina nam je promaklo, a to pokazuju drevni ogromni gradovi potpoljeni sirom svijeta... A opet je i previse "ocevidaca" u svijetu, tako da ne odbacujem bas ni tu mogucnost... Ako svijet pozivi dovoljno dugo, sve vise cemo biti blizu konacnom znanju.
            Neka ti filozofija mali svega ti no aj na spavanje ;)
            SignaturE se cheka ...sigpic

            Comment


            • Originally posted by ivan piper View Post
              Ohoo, svaka cast!
              Ja trenutno citam jednu knjigu, napisacu nesto vise o njoj u temi Opste znanje, ali o tome sjutra, sada bas nemam snage za to
              Inace, knjiga se zove Metro 2033
              Sjutra cu o detaljima
              Ajde ,i vi što pratite filmove niste pokušali da odgovorite na pitanja kviza o filmovima u temi opće znanje.
              Indigo pa gdje si ti ?
              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

              Comment


              • Idem. Izvinjavamo se zbog graje... Laku noc svima!
                Originally posted by shpageti View Post
                Neka ti filozofija mali svega ti no aj na spavanje

                Comment


                • Originally posted by M_G_S View Post

                  Kako je ovo tuzno
                  Nikad nista ovako tuzno nije ekranizovano
                  I kakva gluma,prije svega Gira,pokazao je da je odlican glumac,pogotovo kad tuznim glasom kaze Hachi

                  Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  Prica se da bi mogao ali nije nista sigurno.Kaze da mu je zelja vidjeti CG jer zna da i tamo ima fanova pa eto mozda ti se ostvari zelja da mu odes na koncert ako budes imao srece.
                  Valjda ce doci,nikako da naleti.Tolike godine je jedan od ako ne i najpopularniji muzicar u CG ali ga nema da nas posjeti pa to ti je,nesto mu se ne da da dodje kod nas
                  sigpic

                  Comment


                  • Ti si tek sad moj brat, nisi vernik kao ni ja, ihaj!

                    A sad sa ozbiljnije strane, znas kako, to da je moral opao skorijih godina nije tacno, jer moral u sustini nikad nije ni postojao, jer kao sto ti rekoh, to su ljudi izmislili. Ne znam da li ti je ikad palo na pamet, ali kad si pomenuo tu decu koja su ometena u razvoju, da tipa roditelji su cesto iz vise neke krivice uz njih, tipa, uvek se pitaju sta su oni to uradili da zasluze takvo dete a ne zdravo i slicno, jer svet nije nista nalik onome sto su nas mama i tata ucini i sve one divne bajke. Delom je tako jer postoje zakoni prirode, a sa druge strane i sam covek koji ima najrazvijeniji mozak a pritom ga ne koristi.

                    Obicno se kaze da su ljudi uspeli i napredovali, sustina je da nisu, par ljudi je izumelo vazne stvari, pojedinci, ljudi samo to iskoriste kako smo "MI" to uspeli, a u stvari nismo, samo smo prisvojili licna dostignuca kao nasa. To ti je isto i sa najvecim proseravanjem roditelja i odraslih osoba, kad kazu mladjima da odrastu i da treba da postanu zreli, kad je realnost da ni ti ljudi nisu zaista odrasli niti postali zreli, samo su nabacili veci broj godina i tako se tese. Jer vecina ljudi i ne zeli da prizna sebi kako su cesto "bezosecajni" prema drugima, prosto postoje razlozi zasto brinemo za najblize, i zasto nemamo nikakav pravi osecaj prema nekim tamo nepoznatim ljudima, mi smo copor, tako se ponasamo, jer smo mi u sustini zivotinje, sa datom sansom da uradimo nesto vise, sto je dokazano da smo tu sansu prokockali milion puta, kao rasa.

                    Sto se tice te dece zaostale u razvoju, ljudi ih obicno zale, koliko god cudno da ce ovo da zvuci, ja mislim da te ljude ne treba zaliti, jer nisu ni toliko sujetni ni toliko zlobni, mozda cak uopste i nisu, jer ima neka devojka koja ima rodjenu sestru koja ide u specijalnu skolu, i ona je tamo sa tom decom na njenom nivou, i oni nemaju te probleme kao mi "normalni" ljudi, mnogo su bolji jedni prema drugima, ne mrze sve i svakog jer nesto nije po njihovoj volji, jer su to deca, i svet gledaju ocima deteta.

                    Jedna odlicna poenta je bila, da zivotinje ubijaju da bi prezivele, a covek ubija iz zadovoljstva.

                    I za kraj evo ti jedan video, vrlo je do jaja i poucan, kako se covek menja, kada se sklopi u masu, i ne postoji kao individua, nema ime i prezime, nema lice, vec postaje masa, sta se tad desava.


                    Evo ti link, to ti je part 1, imas 4 dela.

                    http://www.youtube.com/watch?v=I80bZUn8ra8

                    Ako ti se ovo svidi, mozes da nadjes sve od Derrena Browna na youtubu i covek je car i ja sam odusevljen njegovim radovima. P.S. On je psiholoski iluzionista, mada ovaj eksperiment nema veze sa iluziom, samo psihologijom.


                    Aco prati istoriju, i danasnja desavanja, ili tipa pre kolicno godina su ljudi tek odlucili da crnci nisu samo stoka koja sluzi belcima. Ili sam preuzmi na sebe eksperiment, budi samo dobar, dobar, dobar prema tipa 10 osoba, izaberi sam, i radi to tipa mesec - dva, i javi mi rezultate.

                    Inace ako mislis da odem na planinu i cuvam ovce, da to je pozitivna stvar, al' na zalost me to ne interesuje. I jos jedna stvar, ljudi su imali milion sansi da se pokazu, ali su sve sanse prokockali, i ljudi koji su obicno govorili ljudima da se vole i zive u miru su ubijeni. Sto bi rekao moj idol Carlin : Fuck hope. Realnije je da sednes i skapiras da postoje dobri ljudi, ali su toliko retki da verovatnoca je mala da ces imati tu srecu da ga uzponas, jer kao sto rekoh, nada u ljude je jedno, milion prokockanih sansi, a mnoge su se katastrofalno zavrsile (REALNOST) je drugo. Al' tvoj izbor je sta ces da izaberes, ako te odrzava normalnim ta vera u ljude, slobodno...
                    Last edited by Seoski Terminator; 27-11-11, 23:46.

                    Comment


                    • @ Vladan
                      Pjeva Kemal al po privatnim zabavama jbg,bice i koncert,trebalo bi.
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Jooj jbt sto mi je zao sto nisam gledao taj film.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Bože sacuvaj ovaj Indigo i Seoski nevjernici poceli nam ovdje svoje ateističa predavanja držati.
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • Terminatoru,ja kad citam neke od stvari koje si napisao,kao da sam ih ja napisao ja se potpuno slazem sa tobom oko nekih stvari,samo sam misljenja da ipak nekako treba teziti pozitivnom...

                            Niko nije rekao da treba ici cuvati ovce,ali treba uzivati u nekim sitnim stvarima na koje mi stvarno ne obracamo paznju,nazalost.
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Originally posted by AcaGrobar View Post
                              Terminatoru,ja kad citam neke od stvari koje si napisao,kao da sam ih ja napisao ja se potpuno slazem sa tobom,samo sam misljenja da ipak nekako treba teziti pozitivnom...
                              Aco znaš li ti da ne postoji pozitivno i negativno.
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post

                                Valjda ce doci,nikako da naleti.Tolike godine je jedan od ako ne i najpopularniji muzicar u CG ali ga nema da nas posjeti pa to ti je,nesto mu se ne da da dodje kod nas
                                Prica se da ako dodje da ce pjevati 5 noci zaredom na Velikoj sceni Crnogorskog narodnog kazališta.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X