Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Hamza je neukusan pa je nasjeo.
    Ali zato sam dosao ovdje,da ucim od velikih majstora

    Comment


    • secam se ja Tihog Dona... Dva mjeseca prije pita profesorica cita li ko, ono desetoro ruku diglo... Mjesec prije, ono 15-oro ruku diglo (ja ne naravno)... Dodje dan kad treba da se izlaze Tihi Don, kad ga ono samo ja "procitao". A stvarno nikad u zivoru smornijih devet sati nisam proveo uz TV...

      Comment


      • Ovaj Djilkos i ja opet imamo jednu dilemu..... pa dobro moze se tako nazvati...
        Da li se smatra dobrim delom kada ocekujes nesto zauzvrat, ne mislim na novac niti bilo sta materijalno, nego ocekujes da ti se to vrati u buducnosti, odnosno, kroz neku srecu, zdravlje i tako to?
        Ili kada cinis dobro delo ne treba ocekivati nista zauzvrat, treba da bude bezuslovno i jedino zadovoljstvo treba da ti bude to si pomogao drugima i na neki nacin pomogao njima da budu srecni?
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Po meni, ovo drugo
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Bgm ovo prvo
            Mislim, sve su to dobra djela, ali ja cesce razmisljam na prvi nacin, tako se osjecam...
            Ali naravno, osjecam se dobro kada nekome pomognem, i nekada ne ocekujem nista da mi se vrati, jednostavno zadovoljan sam cinjenicom da sam nekome pomogao...
            Last edited by Drunken Whaler; 27-11-11, 22:46.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Ovo drugo.Ja sam pre neki dan nekim ciganima dao neke pare i razmisljam kako bi moglo da se vrati,ali od tad sve gore od goreg

              A koliko strana ima Antigona?
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Ucinis lepo i ne trazis nista niti o tome razmisljas pa ti se vrati kad si u najvecem k...u i kad se najmanje nadas.
                sigpic

                Comment


                • Postoje ljudi koji dozivljavaju srecu, kad ucine nesto za drugog i vide da je srecan/na. Naravno ne znaci, da idu od coveka do coveka i da im pomazu.

                  A ljudi u sustini sve rade jer ocekuju nesto nekad da im se vrati.

                  A da li je dobro ako ocekujes da bilo sta dobijes, je nemoguce odgovoriti, jer svaki covek zeli nesto. Ciniti nesto dobro u nadi da ces za to biti nagradjen od cega god (zavisi u sta verujes), je sto se mene tice zabluda. Vecina ljudi i cini dobro jer veruju da ce im se dobrim i vratiti, manjina cini dobro jer to zeli i ima satisfakciju kad pomogne nekome, prosto se vide kao dobra osoba, i ne treba im nista vise od toga, to im je vise nego dovoljno.

                  A ako zelis bezuslovnu ljubav, kupi psa.

                  Comment


                  • Originally posted by Dacha View Post
                    Ovo drugo.Ja sam pre neki dan nekim ciganima dao neke pare i razmisljam kako bi moglo da se vrati,ali od tad sve gore od goreg

                    A koliko strana ima Antigona?
                    Ih, ko ce se sjetit toga Uglavnom, nema puno...
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Ja cinim dobra dela radi dobrih dela,znaci odgovor pod brojem 2,ali uvek kroz glavu prolazi misao da si ucinio nesto dobro i da ce ti se to mozda jednog dana vratiti.To je prosto tako,nenamerno...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Ovo prvo moze da bude u smislu, ako ti funkcionises tako sto cinis dobro drugima, ocekujes isto to zauzvrat. Ali vise mislim u smislu, svako polazi od sebe, i neko ko je dobar i u drugima vidi dobro i ocekuje da isto ili slicno razmisljaju i ponasaju se u odredjenim situacijama.
                        ne znam da li sam ovo najbolje objasnila

                        a realno, ne moze svesno da se razmislja: aha ucinila sam dobro delo, sad ocekujem neku nagradu zauzvrat, onda je to proracunato i nije istinski dobro delo
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ma sve je to dobro, ima nekih koji ne bi uradili ni prvo ni drugo... e to bi bio problem
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Ma tesko je to odvojiti jedno od drugoga...cak i da se ne razmislja o tome da ce se vratiti...sam taj dobar osjecaj koji nastupi kada se ucini dobro djelo je sam po sebi vracanje...

                            Comment


                            • Ih, sta sve napisasmo, Indigo je sada u jos vecoj dilemi
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Svakako ti pomozi Indigo,vratit ce se nekad

                                Comment

                                Working...
                                X