Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Kao u bajkama svi na kraju sretni.. :-\

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg93192#msg93192 date=1253300717]
      Kao u bajkama svi na kraju sretni.. :-\
      [/quote]
      HAPY END
      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg93192#msg93192 date=1253300717]
        Kao u bajkama svi na kraju sretni.. :-\
        [/quote]
        Pa nisu bas svi FC,ja imam opomenu pred ban,doduse sam sam kriv,ali opet nadao sam se da nece biti tako ostra kazna,ja sam pogrijesio i svjestan sam toga,ali opet,moram priznati da sam razocaran Goldovom odlukom
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Hvala svima koji su uvidjeli istinu

          Gold,jel mogu nesto da sugerisem samo ?

          Vladan je posumnjao jer su Bojana i jinxy bile tako upecatljiva da bi im i ja mozda povjervao da sam bio na njegovom mjestu,ta opomena je preostra...

          Ali hvala svima koji su donijeli odluku ,tj,dosli do prave istine


          NAJJACI SMOOO
          http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg93194#msg93194 date=1253300954]
            [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg93192#msg93192 date=1253300717]
            Kao u bajkama svi na kraju sretni.. :-\
            [/quote]
            Pa nisu bas svi FC,ja imam opomenu pred ban,doduse sam sam kriv,ali opet nadao sam se da nece biti tako ostra kazna,ja sam pogrijesio i svjestan sam toga,ali opet,moram priznati da sam razocaran Goldovom odlukom
            [/quote]

            Nisi banovan,sto je bitno..

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg93194#msg93194 date=1253300954]

              Ali sam upozoren,a ti ne znas kako je kad si upozoren,jer ti pises normala postove

              Ko tebi brani da pises normala postove?
              Ugledaj se na fc-a.
              [/quote]
              Ok sam mi se i edituju postovi >,mislim da to nije u redu,ja sam rekao da samo FC pise normala postove,ja to priznajem,to sam cak napisao i ispod avatara 8)
              SAMO FC PISE NORMALA POSTOVE
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg93196#msg93196 date=1253301102]
                Hvala svima koji su uvidjeli istinu

                Gold,jel mogu nesto da sugerisem samo ?

                Vladan je posumnjao jer su Bojana i jinxy bile tako upecatljiva da bi im i ja mozda povjervao da sam bio na njegovom mjestu,ta opomena je preostra...

                Ali hvala svima koji su donijeli odluku ,tj,dosli do prave istine


                NAJJACI SMOOO
                [/quote]
                To Aleksa,kralju!Nisam bio tu da ti iskazem podrsku,jedan od Moderatora(pogodi koji) me je naterao da za kaznu zbog zagorele vecere oribam hodnike na svim spratovima njegove zgrade(nasao je gde ce da zivi-u neboderu) cetkicom za zube.Nadam se da mi neces zameriti.


                NAAAAJACI SMOOOO!

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Ma,moj avatar sve govori......trenutno moja reakcija na sve .
                  http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Ja zelim da se izvinim Aleksi,mozda sam ipak preterala. Ali ja sam to radila samo zato sto sve ostale forumase bas volim i imam dobar odnos sa njima i bila sam ubedjena da je RogiInMyHeart sa rf.com-a ustvari Aleksa i da ih zeza :-\

                    Aleksa,izvini :-\ :-\
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • [/quote]

                      Ne primaj izvinjenje :-X

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Sta da ti kazem nakon svega...postupicu ovako...kako prilici Novakovom fanu....Ok Bojana,ako si stvarno bila u zabuni,privhatam izvinjenje..nista mi drugo ne preostaje . Da sad postupim drugacije,rekli bi,vidi ga kakav je...a zasto ne pruziti ruku pomirenja ?

                        Prihvatam izvinjenje....
                        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg93203#msg93203 date=1253301899]
                          Ok Bojana,ako si stvarno bila u zabuni,privhatam izvinjenje..nista mi drugo ne preostaje . Da sad postupim drugacije,rekli bi,vidi ga kakav je...a zasto ne pruziti ruku pomirenja ?

                          Prihvatam izvinjenje....

                          [/quote]

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            fc,sta se ti bunis?

                            ja sam stvarno bila ubedjena da je to Aleksa,pa ne bih decka bez razloga napadala.

                            Aleksa,nadam se da je sad sve ok izmedju nas
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • [/quote]

                              Ma ok,samo se nadam da ovo iskreno mislis,a ne zbog neke nove taktike...
                              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                              Comment


                              • [/quote]

                                pa sto bi primio izvinjenje,potpuno si ga bez razloga napala....Tebi svi popustaju nevjerovatno :-X

                                Comment

                                Working...
                                X