Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    bojanaaaa to je u redu breee,samo kad pretjeruje,vec sam pisao o tome,e onda je to pi..
    A gledaj, mozda ti poznajes neku osobu koja inace dobro poznaje fudbal, tj zna sve o fudbalu, ali mozda te neka druga stvar kod nje iritira, neki drugi faktori uticu, a ti si utripovao da je to zbog fudbala? (ko je shvatio sta sam rekao,shvatio je)
    Nije to lose, Duko, sto djevojke vole fudbal( bilo koji sport inace, nebitno). Kako bi se osjecao kada bi ti ona govorila nesto u stilu: ,,Fudbal- fujj", "kako mozes da gledas to [tenis],samo prebacuju lopticu preko mreze..." E to bi bilo lose!
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • hehe ivo nisam rekao da je lose


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        hehe ivo nisam rekao da je lose

        Pa sta ti na kraju hoces reci?
        Kazes da ne podnosis devojke koje gledaju fudbal,tj. devojke koje su preokupirane fudbalom...a takvih je vrlo malo i minimalne su sanse da naletis na jednu od njih.
        Ima devojaka koje vole fudbal i vole gledati fudbalske utakmice,ali to ne znaci da im je fudbal preokupacija.
        Blebeces danima o tome,a ni sam ne znas sta hoces reci ili napisati.
        Last edited by Black Mamba 24; 23-11-11, 14:13.
        sigpic

        Comment


        • da,sta si se zbunio...sasvim jasno sam konstatovao..i ne bi volio da dalje dubimo ovo isto,jer postaje smor;) ali nije lose da voli pogledati utakmicu,sto je i simpaticno nema potrebe da se pravis pametan,ili da blebeces,kad si vec upotrijebio taj izraz.


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Pa bolje da voli pogledati neku tekmu nego da je recimo nalozena na Seku Aleksic, Stoju i ekipu i da ne prebacuje sa DM sata...

            P.S. Tinche je umjetnica.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Pravda za Duku!

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                da,sta si se zbunio...sasvim jasno sam konstatovao..i ne bi volio da dalje dubimo ovo isto,jer postaje smor;) ali nije lose da voli pogledati utakmicu,sto je i simpaticno nema potrebe da se pravis pametan,ili da blebeces,kad si vec upotrijebio taj izraz.
                Treba li da ti citiram sve tvoje postove,mozda si zaboravio sta si pisao?
                Evo odmah,samo da se vratim od svoje pekarke...
                I hvala Bogu pa si shvatio da je ova tema smor (da ne kazem da ti smaras) .
                sigpic

                Comment


                • Ti decko imas problem


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Nema zajebancije za crnom mambom. Ipak je covek sa kosarkaskog pdf-a.

                    Comment


                    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                      Nema zajebancije za crnom mambom. Ipak je covek sa kosarkaskog pdf-a.
                      Mamba je opasan...

                      Jest mi zao sto ti je hrcak krepao.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Evo odmah,samo da se vratim od svoje pekarke...
                        Jel to od "Jagodinke Simonović"?
                        Mesi, mesi, neće ništa da ti škodi.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • I meni krivo za hrcka, al' sta sad. Nema nista od kukanja.

                          Comment


                          • Pa hrcak je bio ok, zar ti nije MGS poslao link?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Eno sad je hrcka preparirao pa mu stoji ondje.
                              Mada je inoako rado na dodir barnes ga po uhu i on se aktivira.Treba li smo izvrišti koji eksperiment na njemu dok još nije bio preminuo.
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Oce kralj da mi citira postove i da time nesto poentira


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X