Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aco,dao si mi minus jer ti se nije svidio post,sto je normalno brate,ne zamjeram ti jbt ali nisi me razumio,ne bi volio da djevojka s kojom sam ne voli sport,pa evo ova moja prati tenis,odgleda ponekad i utakmicu sa mnom ejjj breeeee ja govorim o ekstremnim djevojkama kojima je to preokupacija..iako se Indigo pravi da me ne razumije i pomalo u sarkazmu pise...pa nisam se ja u chamac rodio da ne znam sta je lijepo...lijepo je kad ti zenska voli sport,ajmee...ali ekstremna posvecenost fudbalu je malo uvrnutoonaj ko ne misli tako,nek se zapita;)


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Je l' LEPI stoje iza ove akcije?

      http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Za...e-za-gej-prava

      sad mi je jasno zasto neki ovde zele da gledaju fudbal sa ortacima
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Bojana nemas pojma;)


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • E Duko, ni vi Crnogorci niste sto ste nekad bili
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • pfff Bojana jadna ne bila..ja govorim o ekstremnoj posvecenosti fudbalu jedne djevojke,i to nije uvrnuto?


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Duko, ja pricam o ovom spotu, gde bas,bas,bas dobri drugovi gledaju fudbal

              A mene odavno fudbal ne zanima i ne pratim ga nesto, sa tim da mi nije problem da pogledam utakmicu
              ali isto tako ne vidim problem ako neka zenska osoba voli fudbal i bas ga prati
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • bojanaaaa to je u redu breee,samo kad pretjeruje,vec sam pisao o tome,e onda je to pi..


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Ja kao zensko stvarno ne mogu da znam kako vama izgleda ako se neka devojka bas razume u fudbal i sve zivo prati, to sam htela da kazem. Meni ne izgleda strasno, sa moje strane, neka svako prati ono sto voli i zeli
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • bojanaaaa to je u redu breee,samo kad pretjeruje,vec sam pisao o tome,e onda je to pi..
                    Duka poenta je da smo svi razliciti, neko voli to sto ti mrzis...
                    Last edited by Indigo; 23-11-11, 11:27.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Da mene neko toliko nervira i iritira, pa da danima pišem i mislim o toj osobi, da sam toliko opsednuta njegovom/njenom strašću prema sportu (a u sportu ili jesi ili nisi... nema sredine) ili ko zna čime opsednuta, da ne mogu da shvatim i smislim njegovo/njeno pisanje, analize ili zezanje i na kraju samo prisustvo te osobe ovde.... a animozitet je veoma veliki čim se slične žalopojke i pritužbe malo-malo pa ponavljaju...onda bih ili otišla sa tog mesta, zauvek, ili bih takvu osobu svakako stavila na ignore, kao što na kraju i ja učinih sa nekima i ostadoh, srećom, pošteđena i uskraćena za pre svega pismenost, ali i inteligenciju autora, pa i vređanja.
                      Nažalost, desi se da ih neko ponekad citira...
                      Last edited by miloolja; 23-11-11, 12:53.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        E Duko, ni vi Crnogorci niste sto ste nekad bili
                        Mi smo vazda postivali osnovna ljudska prava. Cak je i Kralj Nikola bio ispred svog vrijemena, kad su seksualne manjine u pitanju, i na krajnje suptilan nacin rijesavao to...

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Mi smo vazda postivali osnovna ljudska prava. Cak je i Kralj Nikola bio ispred svog vrijemena, kad su seksualne manjine u pitanju, i na krajnje suptilan nacin rijesavao to...
                          Opasno si vickast. Nema nista smesnije nego kada se sprdas sa zlostavljanjem drugih ljudi.

                          A da ste bili ispred svog vremena to je jos knez Danilo dokazao kada je doneo zakon da muzu ako pukne uckur na pantalonama odmah moze da ostavi zenu, jer je to definitivno znak da ga ona vara.

                          Comment


                          • eh kako se odma 'fudbalerke' pronalaze


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Big Nole View Post
                              Opasno si vickast. Nema nista smesnije nego kada se sprdas sa zlostavljanjem drugih ljudi.

                              A da ste bili ispred svog vremena to je jos knez Danilo dokazao kada je doneo zakon da muzu ako pukne uckur na pantalonama odmah moze da ostavi zenu, jer je to definitivno znak da ga ona vara.
                              Kralj Nikola je bio ispred svog vrijemena. Pricamo o vremenu kada su se hvatali za jatagane zbog mrkog pogleda, izgovorene rijeci... Tako da ti je lako sad sirit pricu o ravnopravnosti. Volio bih te viđeti prije 110 godina da to radiš...

                              Comment


                              • Originally posted by M_G_S View Post
                                Kralj Nikola je bio ispred svog vrijemena.
                                I Sveti Sava je bio. Samo bilo to pre 800 godina, pa nema puno smisla da se sa njima takmicimo.

                                Comment

                                Working...
                                X