Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne shvatam muskarce koje moze da privuche djevojka koja se ponasa kao da je musko..prati sve stvari u fudbalu i to haahahha kakav uzas!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      Ne shvatam muskarce koje moze da privuche djevojka koja se ponasa kao da je musko..prati sve stvari u fudbalu i to haahahha kakav uzas!
      Ukusi su razliciti
      Uglavnom kao sto sam milion puta rekao vec, kada nadjes devojku koja ce voleti iste stvari kao i ti to moze biti samo dobro. Konacno mozes da odes u Bioskop i gledas filmove koje volis jer ih i ona voli, mozes da slusas muziku koju volis jer i ona slusa isto, mozes da odes u kafic i gledas utakmicu sa njom, mozes otici na basket, u teretanu, trcanje, klizanje, setnju....
      I da pored toga jos da dobro izgleda, pa sta ti treba vise.....sem jos 2 ili 3 takve....
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Tek smo poceli ljudi, tek smo poceli
        @Seoski, sto lazes ljude kada jedva imas 14 godina? I molio bih te da mi vise vratis onu bojanku jer ne mogu bez nje kupio sam nove bojice pa hocu da se igram
        HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHH CAR!!!!!!!!!!! Imam tlinaest.

        @ Olja Mozda ti se cini da sam se promenio jer sam eto posle zaista dugo vremena nasao devojcicu sa kojom mogu da budem i jesam. ;) Inace, dete sam ja oduvek, a i voleo bih da dozivotno budem dete i da nikad ne udjem u lazni svet odraslih. Elem, vise ljudi razlicitih karaktera zivi u meni, mastoviti i ne mastoviti, pozitivni i negativni, dobri i losi itd. Uglavnom, malo cudniji od standardnog, sa bizarnim mozgom. ;)

        Eto ti ukratko. :P Necu previse da vam kazem, posle ima da me zezate, a onda moram da zovem mamu i tatu, cak ni Indigu bojanku onda necu vratiti jer cu biti ljut, a vi cete biti krivi sa to!

        P.S. Pre cu da imam zensku koja voli sport, nego da mi drobi mozak sa estradnim umetnicima, velikim bratom, farmom i ostalim "modernim" sranjima . Trenerska stil zakon!
        Last edited by Seoski Terminator; 22-11-11, 12:57.

        Comment


        • I od Indiga nešto pametno da se pročita.

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            I od Indiga nešto pametno da se pročita.
            Ti to potcenjujes kvalitet mojih postova
            Neka evo javno ti pretim da cu ti nabaciti sacekusu od nekoliko finskih pivopija a znas kako biju ljudi koji jedu led, jer ja znam sta si sinoc nacinio na nekoliko Finskih sajtova

            EDIT: Seoski mi postaje najgotivniji lik ovde Jeste da sam ga na pocetku naseg drugarstva mucio i terao u cosak stalno jer sam ipak bio jaci od njega, ali eto izvini brate sto sam ti ukrao klikere i izvini sto sam svima pricao da si se igrao sa barbikama
            Nadam se putu u Brazil
            Last edited by Indigo; 22-11-11, 13:06.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ne moze se prokomentarisati nista bez raznih napada i objasnjavanja,muka mi je vise od jbn grupa,poruka,provociranja na svakom cosku,podjebavanja,moze li ovo biti normalan forum dje cemo pricati o sportu ili se moraju neki klanovi pravit stalno i dizati tenzije
              Ada vala i ti Vladane,sad si se sjetio da kazes to Kad nas je covjek smarao sa njegovim Novakom i njegovim glupostima, nagadjanjima, provokacijama, niko od vas nista da kaze. Vazno je bilo da imate isti avatar...
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Ne shvatam muskarce koje moze da privuche djevojka koja se ponasa kao da je musko..prati sve stvari u fudbalu i to haahahha kakav uzas!
                Ko bi rekao da strucnjaci nemaju isto misljenje kao ti:

                http://www.b92.net/zivot/vesti.php?y...&nav_id=559512
                Last edited by Black Mamba 24; 22-11-11, 13:55.
                sigpic

                Comment


                • Mislis "strucnjaci"? U pravu je Duka. Kao i vazda. Glupo mi je da vise to konstatujem... U kladu da gledas mec mozes i s drugom. Da gledas dobar film mozes i s drugom... Njega gledas kad ti volja... Nekad i dva dana nedeljno bude previse... A zamisli da te cura smara i na takvim hepeninzima?? ... Ne ide to tako... Ta istrazivanja su sproveli smokljani, koji nisu ni gledli cure u zivotu...

                  Da bi s nekim odrzavao dugu, zdravu vezu, potrebno je i da ti taj neko da prostora. Isto je potrebna raznovrsnost. Razlike. Suprotnosti. Suprotnosti se privlace... Super je to sto tvoja cura zna dosta o fudbalu. Ali se cesto dodje do te tacke kada zelis da ona zna nesto npr. o psihologiji, pa te i nauci ponesto. Neki strani jezik, pa te i nauci ponesto... Ono, najbolje bi bilo da se u sve zivo razumije, da imate i ista interesovanja, ne davi te, ..., ali to su bajke.
                  Last edited by M_G_S; 22-11-11, 14:10.

                  Comment


                  • Sad pri kaznjavanju ljudi trebamo voditi racuna i ko koliko ima godina,ma dajte ljudi,nije ovo vaspitna ustanova
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Mislis "strucnjaci"? U pravu je Duka. Kao i vazda. Glupo mi je da vise to konstatujem... U kladu da gledas mec mozes i s drugom. Da gledas dobar film mozes i s drugom... Njega gledas kad ti volja... Nekad i dva dana nedeljno bude previse... A zamisli da te cura smara i na takvim hepeninzima?? ... Ne ide to tako... Ta istrazivanja su sproveli smokljani, koji nisu ni gledli cure u zivotu...
                      E vala ja film radije gledam sa curom, nego sa drugom. Ako naidje neka "romanticna" scena, sta ce mi taj drug?! Mici mi ga tamo... Isto tako kod horror filmova, zna se koga cu da grlim i da "spasavam"
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        Mislis "strucnjaci"? U pravu je Duka. Kao i vazda. Glupo mi je da vise to konstatujem... U kladu da gledas mec mozes i s drugom. Da gledas dobar film mozes i s drugom... Njega gledas kad ti volja... Nekad i dva dana nedeljno bude previse... A zamisli da te cura smara i na takvim hepeninzima?? ... Ne ide to tako... Ta istrazivanja su sproveli smokljani, koji nisu ni gledli cure u zivotu...

                        Da bi s nekim odrzavao dugu, zdravu vezu, potrebno je i da ti taj neko da prostora. Isto je potrebna raznovrsnost. Razlike. Suprotnosti. Suprotnosti se privlace... Super je to sto tvoja cura zna dosta o fudbalu. Ali se cesto dodje do te tacke kada zelis da ona zna nesto npr. o psihologiji, pa te i nauci ponesto. Neki strani jezik, pa te i nauci ponesto... Ono, najbolje bi bilo da se u sve zivo razumije, da imate i ista interesovanja, ne davi te, ..., ali to su bajke.
                        To samo u filmovima americke produkcije
                        Kako ja da budem sa devojkom koja je porpuno suprotna od mene, recimo da ne voli sport uopste, da slusa grand i da izlazi na takva seljacka mesta, da pusi, da se nikada nije bavila nijednim sportom, da gleda recimo neke klasike, i da sve o cemu prica je lakiranje noktiju i o tome kako je izlgedala revija Giorga Armania, to nece da moze
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • @Indigo

                          ej bre brate...ocigledno imas problema da me razumijes pominjes bioskop pa muziku,pa trcanje klizanje setnju...pa ja to vidis obozavam da radim s njom,cak i da pogledam utakmicu...znas...ali kad pocne da analizira stanje u klubovima,kako djeluje trener sa igracima,kad se bavi analizama poput pravih novinara(dosadnih) brate,meni je to pi!aoooo,a pi brate,pi!kad vidis da joj je to preokupacija,auuu
                          MGS,ne razumiju nas


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Ajde ko hoce da se kladi za vecerasnji mec U avatar naravno, izazivam Rogerovce
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Nemoj samo da izgubiš opkladu, pa da ostaneš bez najboljeg avatara na forumu

                              Comment


                              • Evo noto samo za tebe....
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X