Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Previse informacija Vladane,previse informacija

    Ljuba, ti služiš za izvršavanje sporednih zadataka. Kada su kolači u pitanju tu se ne miješaj

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Previse informacija Vladane,previse informacija
      Ljubisa mi cemo biti iza nekog drugog drveta,mislimo ja i Noto o svemu,jos samo da MGS dodje ali ne vjerujem da ce imati nesto protiv i dalje smo sigurni

      Olja pravis li Boema?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ma vidiš da je opšta pomama za kolačima... moram da zavaram trag
        Dogovorićemo se.

        Hehehe, mudro...

        Vidim snimiće se bar jedan dobar akcioni film na osnovu Vladanove i Ljubine razrade plana o preuzimanju kolača. Originalna tematika.

        Comment


        • Šta ti je to Boema? Boem torta?
          Nema šta ne pravim.... ili neću da napravim
          Joj što volem kada sam u prilici sama da se falim
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Ljuba, ti služiš za izvršavanje sporednih zadataka. Kada su kolači u pitanju tu se ne miješaj
            Ja trenutno jedem kolace,tako da me to ne dotice. Samo zaboravnom (matorom) kolegi sugerisem da ne pravi kardinalne greske.

            Comment


            • Originally posted by Farfan View Post
              Hehehe, mudro...

              Vidim snimiće se bar jedan dobar akcioni film na osnovu Vladanove i Ljubine razrade plana o preuzimanju kolača. Originalna tematika.
              Ako si dobar sa kamerom da te zovemo u grupu,reziser je Noto i treba mu pomoc!

              Originally posted by miloolja View Post
              Šta ti je to Boema? Boem torta?
              Nema šta ne pravim.... ili neću da napravim
              Joj što volem kada sam u prilici sama da se falim
              Da,da,ne znam postoji li ljepsa torta,Kinder joj dobro parira ali mi je Boem ipak favorit
              Stavi ti koje parce Boema u paket.Ajde i Spanski vjetar ako ti nije muka
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ja trenutno jedem kolace,tako da me to ne dotice. Samo zaboravnom (matorom) kolegi sugerisem da ne pravi kardinalne greske.

                Ne znaš šta su kolači dok ne probaš Oljine. Znaš ti to i sam, zato pokušavaš biti nezainteresovan pa pokupiti u gužvi, neće ti to proći.
                Last edited by notorious; 22-11-11, 01:07.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ako si dobar sa kamerom da te zovemo u grupu,reziser je Noto i treba mu pomoc!
                  Dogovor je pao. Ne gine nam "Oskar".

                  Olji pola novca, slave i popularnosti. Ipak su nas njeni kolači vinuli u sam svetski kinematografski vrh.


                  Možda je još neka forumašica umešna u pravljenju kolača?

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ne moze se prokomentarisati nista bez raznih napada i objasnjavanja,muka mi je vise od jbn grupa,poruka,provociranja na svakom cosku,podjebavanja,moze li ovo biti normalan forum dje cemo pricati o sportu ili se moraju neki klanovi pravit stalno i dizati tenzije
                    Ne moze biti normalan sportski forum, zao je i meni ali je tako.
                    Zajebavanja i provociranja je uvek i bilo i ti si to radio kao i ja, i ti si presao tu tacku nekog normalnog pisanja i sprdnje vise puta i ja sam to takodje uradio.
                    Banovanje Branislava ciju si gresku cekao da budemo potpuno iskreni i ja idiot koji sam se u sve to umesao u tu bezveznu raspravu i dan danas mi nije jasno zasto. Al dobro ipak sam idiot

                    Tako je bilo i za Miku isto, zbog toga mi je zaista krivo ipak je on samo dete i da nije mi sada proradila savest, skuplja se sve ovo vec duze vremena.
                    Ti, Ak47 i maja ste to zapoceli a mi opet podrzali kao da se ne radi o ljudskom bicu koje jedva ima 15 godina al dobro to mi je bila skola da se ne zezam pa ni na takav nacin sa osecanjima drugih ljudi. I naravno bili smo banovani jer smo zasluzili to...

                    Tako da i ti si zajebavao, provocirao i radio sve ostalo i ne mozes se ograditi od toga. Isti si kao i mi.
                    Ovo nije napad na tebe, nego uopsteno govorim, svi smo mi ista g....
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Zašto to radiš, bre?

                      Originally posted by Farfan View Post
                      Olji pola novca, slave i popularnosti. Ipak su nas njeni kolači vinuli u sam svetski kinematografski vrh.
                      Eto, ko misli na mene....
                      Last edited by miloolja; 22-11-11, 01:13.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Samo da se jos vodja grupe slozi ali mislim da nece tu biti problema,trebao bi da dobijes pozivnicu.Olja mora da se dokaze prvo pa cemo onda pricati o nagradi.Mislim da ni za nju nema vece od uclanjenja u LEPE.Ako kolaci budu dobri,Boem i spanski vjetar onda ce joj se ostvariti san.

                        Ono sto je sigurno je da Joe Cole nece jesti kolace,ako on dobije kolac ja napustam grupu!
                        sigpic

                        Comment


                        • Indigo, ko je LEPA sa avatara da je ubacim u google

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Samo da se jos vodja grupe slozi ali mislim da nece tu biti problema,trebao bi da dobijes pozivnicu.Olja mora da se dokaze prvo pa cemo onda pricati o nagradi.Mislim da ni za nju nema vece od uclanjenja u LEPE.Ako kolaci budu dobri,Boem i spanski vjetar onda ce joj se ostvariti san.

                            Ono sto je sigurno je da Joe Cole nece jesti kolace,ako on dobije kolac ja napustam grupu!
                            Pitaj Olju hocu li dobit

                            Otjerao sam Akana otjerat cu i tebe.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Samo da se jos vodja grupe slozi ali mislim da nece tu biti problema,trebao bi da dobijes pozivnicu.Olja mora da se dokaze prvo pa cemo onda pricati o nagradi.Mislim da ni za nju nema vece od uclanjenja u LEPE.Ako kolaci budu dobri,Boem i spanski vjetar onda ce joj se ostvariti san.

                              Ono sto je sigurno je da Joe Cole nece jesti kolace,ako on dobije kolac ja napustam grupu!

                              Za Olju mora biti mesta, inače čitav ,večeras odlično osmišljen, munjevit prodor u srce Holivuda propada. Sujete moraju biti potisnute.

                              Comment


                              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                                Pitaj Olju hocu li dobit

                                Otjerao sam Akana otjerat cu i tebe.
                                Šta ima u Lilu? O'š nam srediti turenju po Azurnoj obali, da se okušamo na tamošnjim festivalima pre nego što banemo i raznesemo konurenciju u Americi?

                                Comment

                                Working...
                                X