Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako me dobro znate,licim i na Ernestsa nemamo se sto lagat'
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Srecom samo fizicki

      Pa dobro ima i Vladan nekih njegovih osobina, srećom što su sve otišle u prognoziranje mečeva.

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Izvinjenje prihvaćeno pod uslovom da se greška više ne ponovi. Čekam neki atraktivan avatar ali pitanje kada ćeš doći na red, pošto je Vladan pogubio sve opklade, to samo on može.
        au bre al' si strog, izvinjenje primaš samo pod uslovom dobro, trudiću se ubuduće da nesmotrenim ispadima tog tipa ne stresiram tvoj/vaš nervni sistem i ne remetim emotivnu ravnotežu.

        ja Vladanu šaljem avatar sledeće subote, prvo je izgubio od Dače (onaj prvi put ), pa od mene, ostali neka čekaju svoj red.


        p.s. za Gulbisa ću vam kasnije odgovoriti, nemam sad vremena
        sigpic

        Comment


        • dakle, da vas ne citiram sve ccccc, kakvi površni komentari u vezi sa mojim drugim omiljenim teniserom (a u nekoj drugoj kategoriji prvim ). njegova ličnost je pomenuta u negativnom kontekstu, tako da ispada da sam i ja površna i da mi je bitan samo fizički izgled kod ljudi što, naravno, nije tačno. vi njega uopšte ne kapirate. mada, znam da sud donosite na osnovu onoga što vidite na terenu i to je potpuno ok. ali, niko nije savršen. on je tako živopisna ličnost, jako je inteligentan, duhovit, bez dlake na jeziku, multitalentovan, ali ne misli da je tenis sve u životu. previše je emotivan i često stvari doživljava previše lično, tako da ga gluposti (tipa pogrešna sudijska odluka ili njegove greške) izbace iz takta i posle mu je tesko da se fokusira
          Spoiler
          ali, jbg, valjda vremenom to donekle koriguje. bitno je da je on savršeno svestan svojih mana i da želi da radi na njima. sam je nedavno rekao da sve pogrešno što može da se uradi u tenisu, da je on uradio (nije trenirao po 7 dana, jeo je i pio šta god je stigao), ali više nije tako. sad stvarno želi da uradi nešto, ima dobar tim (njegov fizio je jedan od boljih ATP-ovih, sad radi samo za njega, od januara mu se vraća trener, imao je porodičnih problema ove godine). i najstarija sestra mu od letos dolazi sa ocem na turnire, ne bi valjda nju maltretirao da putuje s kraja na kraj sveta bezveze. eto, nadam se da će stvarno uspeti, šteta bi bilo da propadne talenat.

          da, ne manje bitno (mada za tenis potpuno nebitno ) sluša super muziku, ima dobar ukus kad su filmovi u pitanju, ne zna ko je Lindzi Lohan čita knjige i psuje isključivo na ruskom jer kaže da letonski nije dovoljno "bogat".

          btw, talentovan je i za košarku (njegov deda je bivši reprezentativac SSSR-a i 3 puta klupski prvak Evrope, otac isto počeo, ali ga povreda rano sprečila). ima veliki odraz (bile su neke fotke, možda nađem), Ivu Karlovića je pobedio u basketu veče pred njihovo finale u Delrej Biču, lupio mu je par blokada (Ivo 208, Ernests 190) i kaže da je to uplašilo Karlovića i da ga je zato pobedio sutradan u finalu. slika iz tog perioda (pre skoro 2 godine) gulbisbasket.jpg

          bonus za notoriousa [SPOILERErnests-Gulbis-Cincinnati-Open-Saturday-Qualifying-Match-1511.jpg[/SPOILER]
          to mu je loptica u džepu, nadam se da nisi ništa drugo pomislio

          p.s. to mu je najstarija sestra.
          Attached Files
          Last edited by tennis; 14-11-11, 14:10.
          sigpic

          Comment


          • auuu kakav post o Gulbisu
            je l' si ga jurila kad je bio ovde na SO?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • hahaha, nisam bila u Srbiji, ali ne bih ga jurila, nisam taj tip.
              sigpic

              Comment


              • Ja sam se slikala sa njim
                a i gledala sam trening, mislim da nije bilo vise od nas 5 na tribinama...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • ahaha, pa znači ti si se slikala sa njim

                  verujem ti da vas nije bilo više od 5, mnogi nisu nikad ni čuli za njega. i on sam kaže da se nekada predstavlja kao muzičar, a nekad kaže da se ničim ne bavi.
                  sigpic

                  Comment


                  • normalno, ja samo jurim zanimljive tenisere po SO-u i slikam se
                    ali ono me je stvarno zacudilo, on je bio jedan najzvucnijih imena koji su se pojavili na turniru, a nas 5 ga gleda
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • tennis

                      Dodao bih da Ernest je sam samcat finansirao svoju karijeru. Kao mali je raznosio gajbice da bi placao treninge. Kasnije je paralelno radio, ucio i trenirao, dok se nisu sponzori zainteresovali za njega, jer je vec poceo da odskace u svojoj generaciji... Toliko je inteligentan i nesvakidašan tip, da nikada ne izlazi po klubovima, ne slusa glasnu i "aktuelnu" muziku, vec uglavnom cita psihologiju, Stivena Hokinga, Froma... Nije gucnuo alkohol u zivotu. ne pusi, ne pije kafu, ..., jer jednostavno smatra da je najlakse odati se porocima... S obirom da je trenutno Young Padawan, vec dugo je u celibatu. A i da nije to ogranicenje reda kojem pripada, kaze da nije promiskuitetan i da pokusava da nadje zenu svog zivota...

                      Comment


                      • Originally posted by tennis View Post
                        au bre al' si strog, izvinjenje primaš samo pod uslovom dobro, trudiću se ubuduće da nesmotrenim ispadima tog tipa ne stresiram tvoj/vaš nervni sistem i ne remetim emotivnu ravnotežu.

                        ja Vladanu šaljem avatar sledeće subote, prvo je izgubio od Dače (onaj prvi put ), pa od mene, ostali neka čekaju svoj red.


                        p.s. za Gulbisa ću vam kasnije odgovoriti, nemam sad vremena

                        Inače ne primam izvinjenja, napravio sam izuzetak kad si ti u pitanju .
                        Niko nije davao površne komentare, hvalili smo ga svakim narednim postom, samo moraš malo dublje sagledati svaku riječ i rečenicu. Nahvali ga ti u ovom postu, rekao bi čovjek da je dostigao nivo LEPIH, a zna se da je to nemoguće. Svjestan je on svega, ali nikako da ispravi stvari, čovjek se uči dok je živ ali teniska karijera ne traje toliko na njegovu žalost Hvala na bonusu, nadao sam se da je nešto drugo



                        Priča se čak da je Gulbis u ovom slučaju stavio periku, ali moguće da mu je ovo sestra, liči na onu sa slike, možda bi MGS znao odgovor on bolje zapaža ovakve stvari.

                        Comment


                        • Ovo mu je sestra... Jes da je bila sema za jednu noc, ali ja postujem i pamtim sve zene s kojima sam bio...

                          ps. Ja ovako koristim ove stepenice. Ali stvarno. Ili kad silazim gdje vec treba silaziti, crnjak mi je gmizat kao drugi, vec za par sekundi se spustim dolje... Mozda to drugima izgleda djetinjasto, ali ja stvarno nemam vrijemena za gubljenje.

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            tennis

                            Dodao bih da Ernest je sam samcat finansirao svoju karijeru. Kao mali je raznosio gajbice da bi placao treninge. Kasnije je paralelno radio, ucio i trenirao, dok se nisu sponzori zainteresovali za njega, jer je vec poceo da odskace u svojoj generaciji... Toliko je inteligentan i nesvakidašan tip, da nikada ne izlazi po klubovima, ne slusa glasnu i "aktuelnu" muziku, vec uglavnom cita psihologiju, Stivena Hokinga, Froma... Nije gucnuo alkohol u zivotu. ne pusi, ne pije kafu, ..., jer jednostavno smatra da je najlakse odati se porocima... S obirom da je trenutno Young Padawan, vec dugo je u celibatu. A i da nije to ogranicenje reda kojem pripada, kaze da nije promiskuitetan i da pokusava da nadje zenu svog zivota...
                            pokušavaš da budeš duhovit, šta li?

                            prvo, da li neko izlazi po klubovima, pije, drogira se i sl. nema veze sa inteligencijom. ali, o nečijoj inteligenciji mnogo govore stvari koje kaže, a koje nisu banalne i zahtevaju malo razmišljanja, zatim brzina kojom razmišlja, kao i humor, inteligentan.

                            drugo, on ne krije neke stvari, nema potrebe da budeš ironičan (i ne hvali sam sebe, uglavnom su sve dobre stvari o njemu rekli drugi).

                            Because I come from a wealthy family, it’s more normal for me to have this money as a tennis player. It’s OK if it’s there, it’s OK if it’s not there. It’s not a big issue for me. If you come from a poor family, you want to pull yourself up, you have a goal to earn money. I don’t have that goal.


                            I like pure vodka. Shots, with some nice food. Also one very good drink which I like, you drink a shot of vodka and then you drink milk. The milk is very good for your stomach. After vodka it calms you down. You don’t get the burning feeling. Try it.
                            Vodka is dangerous. You really need to control yourself not to get a blackout. If you want to go easy, beer. I enjoy beer, but not this piss kind of beer you have in America. This light beers…
                            Also when you’re in a tournament you can’t drink. It’s just stupid. I believe tennis players shouldn’t drink at all. If I start drinking I’m going to drink until the morning. I can’t go to a nightclub and drink four beers and I’m good. If I go out, I go full night out. I have nothing to do the next day, I can sleep, then afterwards I go for a run or something like that. But if you’re in a practice week or in the middle of a tournament there is no chance I’m going to go out.
                            What do you think of American girls?
                            I like all girls. Really I like all women, I like all girls. I think they’re all beautiful.
                            Have you ever dated an American girl?
                            I’ve never dated nobody in my life.
                            You’ve never had a girlfriend in your life?
                            No.
                            Don’t worry about me. I have my own thing. I’ve never dated a girl. I don’t let her believe that she’s my girlfriend.
                            Have you ever been in love?
                            No.

                            If you meet a girl, I’m not ready to go in relationship with her straight away, so it’s like, what is in my mind? For every normal guy, in your mind is to get the girl in bed. As soon as possible.
                            I don’t know, I think I’ve been making some remarks about myself about going out a lot, that’s why people think the only thing I do is go to nightclubs. But actually the last half a year, one year, I’m going less than before.
                            na početku intervjua novinar piše:
                            Normally I’d leap at the chance to hop in a car with a player, but when that player is Ernests Gulbis, I can’t help but start to think of my own personal safety...
                            But Ernests, 23, also has what my mother would call “a reputation.” Where would he take me? Would I wind up having to flee from Sigfried and Roy’s tiger or wake up with Mike Tyson’s tattoo etched across my face? I had to risk it. He’s Ernests Gulbis, dammit.
                            na kraju:
                            As the player car whisks me back to the tournament site, I’m left with two thoughts. First, his rep’s not totally off, at least the fun part. The guy clearly loves a good time. But I got no spoiled vibe or air of entitlement, something our driver reinforces when he informs me Ernie makes a point of shaking his hand and thanking him every single time. Mr. Gulbis is just a clever, thoughtful 23-year-old who refuses to BS me no matter how it might make him look. And in a cookie cutter world with dry questions and rote responses, I can’t help but respect the hell out of that.
                            Second, I really want party with him the next time Mr. Safin is in town. At the end of the day, personal safety is way overrated.
                            i da, svi znamo za Stokholm, bilo je zanimljivo iskustvo provesti noć u zatvoru. ;)

                            ja se nadam da je ovo moj poslednji ovoliki post u spamu. moj prvi post je bio poluzezanje, zato sam i stavljala sve one slike, ali vidim da neki nisu to tako shvatili. već sam napisala da niko nije savršen, ali vidim da neki ovde misle jesu
                            sigpic

                            Comment


                            • Nije mi engleski jezik jaca strana, ali u svakom slucaju hvala na odgovoru. Ako nadjem nekoga da mi prevede, vidjecu o cemu se radi...

                              Comment


                              • Preveo bi ti ja, ali nisam nikada imao aspiracije prema Engleskom, odvratan i neupotrebljiv jezik.
                                Naljutili smo tennis mada je udarila na našu savršenost, a zna se da smo wikipedia(znamo sve), google(imamo sve), facebook(svi nas znaju) sve u jednom, Gulbis bi morao par života potrošiti da bi došao na taj nivo.

                                Comment

                                Working...
                                X