Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladane, ti samo mene ne volis na ovom forumu.
    Vidim da si ih sve pustio svaki put do sad kad si se kladio, samo mene neces.

    Comment


    • Najgore što te pustio ali srećom ni to ne pali, ostali bi uskraćeni za takav prelijepi avatar

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Od tennis dobijaš avatar sutra jer će to večeras završiti, naletiće ona nekad pred zoru ko vampir Nije mi jasno gdje će ti stati svi ti avatari, moraš tražiti dodatni prostor specijalno za tebe i tvoje opklade.
        Ne sjekiraj se ti,imam ja sve razradjeno.Posto necu izgubiti nijednu necu ni imati nikakav problem

        Originally posted by majabl View Post
        Vladane, ti samo mene ne volis na ovom forumu.
        Vidim da si ih sve pustio svaki put do sad kad si se kladio, samo mene neces.
        Majo zar ti nije ovako bolje?Imas takav avatar umjesto onog misa zato te nisam ni pustio
        sigpic

        Comment


        • Ne diraj moju hrckicu!

          Comment


          • Moj novi idol...

            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Ne mozes da ne volis Bollywood, kakve kraljevske scene imaju

              Ova je verovatno najbolja ikada:

              www.youtube.com/watch?v=_K9AxO5t4BE
              Last edited by s_hyperion; 09-11-11, 18:37.

              Comment


              • Danas je LANee-tu rodjendan, a ja tek sad vidim... Sve najbolje u zivotu.

                Comment


                • Predlazite neki pogodan avatar za dragog nam Vlajka
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Cuveni Tommy odavno ga nije bilo.

                    Comment


                    • Fognini, često ga je spominjao zadnjih dana, ispuni mu želju.

                      Comment


                      • Ma Rogera kako mase prstom

                        Comment


                        • Odmah da ti kazem da on voli Hjuita kao brata, a mozda i vise
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ili Monfilsa sa cifrom 150 preko slike

                            Comment


                            • Poslao sam mu jednu sliku Tomija,ali ne onu cuvenu vec malo drugaciju,a dacumu i jednu Lejtonovu pa nek bira


                              Ko mu je kriv sto ne zna da se kladi
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • fabio-fognini-003.jpg

                                Recimo nešto ovako, ili neka mu to neko drugi pošalje, jer će svejedno sve opklade izgubiti.

                                Comment

                                Working...
                                X