Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ne znam kome da vjerujem,nadam se da je sve nesporazum,a opet,ni sam ne znam sta vise da mislim,znam samo da se uzasno osjecam :'(
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Ja i Bojana smo dokazali da smo najveci Roger-ovi fanovi,nikada u zivotu nismo usle na Novakov sajt,nikada,o registraciji i postovanju da ne pricam. 8)
      Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Ti i gospodjica Bojana ste dokazale da ste dno ljudskog dna...ono cime se ponosim je to da sam sto posto iskren,na ostalima je da vide koliko su spremni da povjeruju u toliko ocite izmisljotine vas dvije ili ipak da postupe drugacije,a to je nesto najmanje sto ocekujem od ljudine kakav je Gold.
        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg93067#msg93067 date=1253280164]
          Ti i gospodjica Bojana ste dokazale da ste dno ljudskog dna...

          [/quote]
          Ovo je vrijedjanje i ovo se na ovom forumu ne tolerise,ocekujem da se javno izvinis,imamo samo dvije djevojke na forumu i niko od nas nece dozvoliti da ih bilo ko vrijedja,jasno >
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Da,trcim...

            Nakon svega sta mi rade,i sta mi podmecu,da se ja njima izvinjavam ??
            ?
            Prije bih cistio kontejnere.
            http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Dobro,Aleksa.
              Citiracu jednog clana Roger-ovog foruma,nick mu je RogiInMyHeart :"Ma trebo je odmah predati mec,koji mlakonja,nije se borio nisekunde prestajem navijati za njega.Zalim sto sam se rodio na dan kad i on. "
              Ovo je postovano 5 minuta nakon nekadasnjeg meca Roger-Novak.
              Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg93069#msg93069 date=1253280376]
                Da,trcim...

                Nakon svega sta mi rade,i sta mi podmecu,da se ja njima izvinjavam ??
                ?
                Prije bih cistio kontejnere.
                [/quote]Aleksa izvini se,ako si Novakov navijac izvinuces se javno...
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=jinxy link=topic=1649.msg93070#msg93070 date=1253280542]
                  Dobro,Aleksa.
                  Citiracu jednog clana Roger-ovog foruma,nick mu je RogiInMyHeart :"Ma trebo je odmah predati mec,koji mlakonja,nije se borio nisekunde prestajem navijati za njega.Zalim sto sam se rodio na dan kad i on. "
                  Ovo je postovano 5 minuta nakon nekadasnjeg meca Roger-Novak.
                  [/quote]

                  Finu mastu imas,nazalost,to se sa moje strane NIKADA nece desiti .
                  http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Da se radi o obicnom forumu,ne bi mi palo napamet da se izvinim,ali posto se radi o sportskom forumu,a posebno teniskom,ovo radim samo zbog Novaka....

                    Izvinjavam se na uvredi...

                    Ali isto tako zahtijevam da gospodjice priznaju svoje lazi .
                    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Vladane,pa zar ti nije makar malo sumnjivo sto ste se posvadjali Gold,dart i ti par dana posto je Aleksa dosao? I ako se dobro secas sve je i pocelo od njega,a zavrsilo se tako sto je dart banovan : :-X :-X
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • [/quote]

                        Kakav teniser,takav fan .
                        http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Aleksa ja pricam sa Vladanom,a ne sa tobom,ti si mi rekao da ti se vise ne obracam
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg93072#msg93072 date=1253280616]
                            [quote author=jinxy link=topic=1649.msg93070#msg93070 date=1253280542]
                            Dobro,Aleksa.
                            Citiracu jednog clana Roger-ovog foruma,nick mu je RogiInMyHeart :"Ma trebo je odmah predati mec,koji mlakonja,nije se borio nisekunde prestajem navijati za njega.Zalim sto sam se rodio na dan kad i on. "
                            Ovo je postovano 5 minuta nakon nekadasnjeg meca Roger-Novak.
                            [/quote]

                            Finu mastu imas,nazalost,to se sa moje strane NIKADA nece desiti .
                            [/quote]
                            Opet si me verbalno razvalio.
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Ok je, malo sam prenaglio,mozda nije trebalo da sumnjam u ALeksu,jer mi je poslao par privatnih poruka koje su me ubijedile u to da je ON navijac NOVAKA DJOKOVICA,ocekivao sam da je tako i sva moja sumnja je bila neutemeljena.

                              Ja sada moram da idem,kad Gold dodje recite mu da je sve bio nesporazum i da ni slucajno ne banuje Aleksu,jer ce napraviti kardinalnu gresku,posto je momak ok i navija za Novaka,ja u to vise ne sumnjam.

                              A jos uvijek smatram da treba se izvine Bojani i Jinxu zbog uvrede,izvinuo se jeste,ali je to mogao i na ljepsi nacin da uradi,a mislim i trebao.

                              Sastanak je u 17h 8)
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Ajde,Vladane,ne pricaj gluposti.
                                A ja i ti,Boki,cemo sada gold-u poslati pm da mu sve lijepo objasnimo.
                                Oznoji se Tata sav,
                                bekendi ga strasno muce,
                                borio se kao lav!
                                al' mu ipak g.za puce!

                                Comment

                                Working...
                                X