Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Evo ja kazem da Irska prolazi Estoniju
    Pa je li to tacan rezultat?
    Niikad mi nece bit' jasno na koju si ti foru SM

    Ok Wado,mada i ja vec imam 3-4,ali posto cu iz svake izaci kao pobjednik to mi ne predstavlja problem
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Pa je li to tacan rezultat?
      Niikad mi nece bit' jasno na koju si ti foru SM

      Ok Wado,mada i ja vec imam 3-4,ali pposto cu iz svake izaci kao pobjednik to mi ne predstavlja problem
      Kakav tacan rezultat igramo sad ove prve utakmice 1,x ili 2 ili ako hoces igramo u prolaz.

      Kad si ti nekad mogao biti admin moze propalice poput mene i SM biti.

      Evo najpostenije Hrvatska-Turska da u prolaz igramo,dajem ti pravo da biras ko ce proci.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Ja da sam admin ti bi bio u grupu spameri!
        Pa bolje je da pogadjamo tacan rezultat,pa na kraju ko bude blizi pobjedjuje ;)
        No ako ti 'vako oces kazem da Turska ide dalje
        sigpic

        Comment


        • Ali nisi admin.

          27 000 postova imas junacino i meni nesto pricas,od toga je 100 kvalitetnih.

          Eto meni ostadose braca Hrvati
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Ma pusti,bag na forumu neki
            E da nemoj da lazes,26999

            edit:A ne bi sad iz inata postovao!Sto se vica tice deja vu
            Last edited by Vladan; 09-11-11, 01:29.
            sigpic

            Comment


            • Pretpostavljam da ce ti iduci post biti "nevjerovatan" kao i ostalih 26 999.

              Evo za tebe nesto:

              Bili u brodu Crnogorac i Japanac. Udari Brod u santu leda i počne tonuti... Japanac uzrujan samo ponavlja:

              - Što ćemo sad radit...

              A na to će njemu Crnogorac hladno sjedeći na stolici:

              - U majku ti ja Japansku, ti bi samo nešto radio.

              EDIT:Cuvaj vrijedno taj post,potrosi ga na nesto korisno,nemoj da ti ode kao i onih 26 000 na spam.
              Last edited by Joe Cole 10; 09-11-11, 01:35.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ja sam,sa tennis sam se odavno dogovorio za Pariz ali ona to vise ne pominje,mada i razumijem sto se uplasila.Altlosta nije smjela svojevremeno na Andya i tu je propustila ogromnu priliku,sad vjerujem da opet nece jer zna koliko ja dobro prognoziram,a i u ligi joj objasnjavam neke stvari
                Notoriousa mi nesto zao,ne bih imao srca protiv njega,a i bilo bi previse lako
                zar postoji neko ko se plaši opklade sa tobom?

                ako smo se dogovorili - dogovorili smo se, nema potrebe da to pominjem svaki dan. a i ti si tu da me podsetiš, ako treba ;)
                osim toga, nismo ni znali do danas da li će moj favorit igrati, a ni tvoj nije bio 100% siguran.
                sigpic

                Comment


                • Postoji dosta i ako mogu da kazem i doste!

                  Ma znam
                  Mardy ovoga puta do titule ili bar treceg kola posto Novak gubi od mocnog Dodiga

                  Jubilarni 27000. post sam potrosio na najbolju forumsku drugaricu,in your face Dzo
                  sigpic

                  Comment


                  • oooo, pa čestitam na jubilarnom 27 000-tom postu

                    sad vidim da meni sledi jubilarni 300-ti
                    sigpic

                    Comment


                    • Hvala,hvala,mada se sa ovim ne bi trebalo ponosit',vise je za zabrinutost

                      Evo i prigodan poklon za tvoj jubilej



                      sigpic

                      Comment


                      • jaaaooooo, Vladane, oduševljena sam, mnogo ti hvala
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Zdravkelja je lepo objasnio, ok je da jedan Banderas, Spanac vise navija za Djokovica nego za Nadala i on je onda najverovatnije kralj, car itd.
                          Ali ako mi navijamo za Federera, a ne za Djokovica, mi smo hejteri...
                          ja licno vidim neku nedoslednost u takvom razmisljanju, ali to sam samo ja
                          pa znas u cemu je fazon..Ti na primer navijas za Federa,ali s druge strane ti mrzis Novaka,a gospodin Banderas navija za Novaka,ali cisto sumnjam da mrzi Nadala..nego mu je takodje drag i da mu je milo bilo kad je NEKADA dominirao otprilike tako nesto


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Jel se slazete da zavrsimo s ovim jer ovo nigde ne ide?
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Ne slazemo se. Mozda nikuda ne ide, ali je zanimljivo.

                              Comment


                              • Originally posted by Big Nole View Post
                                Ne slazemo se. Mozda nikuda ne ide, ali je zanimljivo.
                                tacno tako.Zato i sluzi forum,da je zanimiljivo!


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X